Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Теманови  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано08.04.11 19:08



Мнение

Редактирано от vitaminko на 08.04.11 19:09.



Тема Re: Теманови [re: vitaminko]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано08.04.11 19:30



Просто исках да споделя своето безценно мнение по наболели въпроси на обществото и вселената.





Тема Re: Теманови [re: vitaminko]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано08.04.11 19:39



За което искам да благодаря лично на себе си. Ако можех, щях да се разцелувам по бузките, но немога и затова се целувам по ръцете. Ах на батко ръчичките, батко ще им купи ръкавички за да не изгорят от яркото априлско слънце. Или не батко ще ги намаже с кремче против изгаряне.

Приятели, Мотридесетивториер се оказа прав. Има неща, с които както се родиш тъй и живееш след това. И нито мама, нито тати, нито царските палати могат да променят това. Неразцелувани ще си останат моите бузки, неразцелувани от собствените ми устенца. О клетият аз, о горките ние! Нима някога ще разберем какво е да се самонацелуваме самите себе си? С помощта на технологиите някой ден и това ще стане. Дори нещо повече. Ще се сдобием с ерогенни зони по цялото тяло и дори извън тялото.



Тема Re: Теманови [re: vitaminko]  
Автор totori (релакс)
Публикувано08.04.11 19:45



Просто исках........ами сподели ги!Вместо да се прайш излишно на интересен -просто си излей душата тУк върху бялата празнота на битието....айде и аз почнах да се прая на поет...!



Ето ти и вдъхновение!!!!!

.....по терлички!

Тема Re: Теманови [re: vitaminko]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.11 20:22



Сигурно не ти разбирам хумора, ама много се напъваш за малко ако.





Тема Re: Теманови [re: huanji]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано08.04.11 21:40



Братко Хуанджи, ползата от напъването е повсеместна за организъма ми. Кръвообращението ми е в процес. Неслучайно съм се зачервил още в заглавието на темата. Така да се каже влязох в темата предварително напънат. Малко ако казваш?! Просто се опитвам да отделям по-малко отпадъци, щадя природата. Екологичен съм. От друга страна съзнавам, че щъкащите твари имат нужда от тор и балансирам. Пускам по някой друг милиграм за да поддържам кръговрата на веществата. Разбирам, че си свикнал на по-големи порции, но трябва да свикваш и да се приспособяваш. Трябва да спасим планетата от пренаторяване.





Тема Re: Теманови [re: totori]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано08.04.11 21:57



Аз постигнах своето Тоторе! Сега тъна в безпаметно блаженство и заличавам спомените от придобитото. Не на последно място аз нямам душа. Това което изливам върху белия лист, всъщност са безбройните нюанси и оттенъци на бялото. Тоторе това е като да ядеш таратор с бели краставици. Сега просто имам повече време да отделя на релефността и консистенцията незаслужено пренебрегвани във времената на мултицветната оргия.





Тема Re: Теманови [re: vitaminko]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано08.04.11 22:39



Дните на косъма са преброени. Въпрос на време е да влезне в учебниците по история. Безпощадни епилатори превземат планетата и стрижат наред.



Тема Re: Теманови [re: vitaminko]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.11 22:47



И тебе те влачил Пресешкия порой, ма нема страшно кое си е по рождение, то си е до живот.





Тема Re: Теманови [re: vitaminko]  
Автор totori (релакс)
Публикувано08.04.11 23:04



С тоя таратор...скоро пак ще огладнееш...душата ти ще се пробуди и с дивашки вик ще си прегърнеш спомените дето скътано е Твоето блаженство!
Но и план .б. е ясен....да останеш невидимият дух-слял се със белият хоризонт на реалността!




Витамин-Амин-Ом---бре!

.....по терлички!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.