Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: huanji]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано28.03.11 22:19



Наистина е пич от класа, но ако живееше по-здравословно, още щеше да е във форма, а сега чувам, че го бил закъсал с тва и онова, свързано със здравето.

С прекаляването с апването, пийването и др. инертни начинания човек си отрязва едно 20-30 години от пълноценния живот.



Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: lYl 13]  
Автор huanji ()
Публикувано28.03.11 22:25



О, Безпътни, Чаушев беше спал с хиляди жени(не е образно, хиляди бяха), а го приемам за учител на моят учител и смятам, че мога да му държа равнис като йога, ти за някаква единична бройка се втеляваш. Плюс това те са били близки по семейна линия с Брахмачари, нормално е да възникне нещо.

Пък и от страни всеки си мисли нещо, но не знае кой, какво е чувствал и мислел. И ти да си и ти може да се подведеш, а после ще ти викаме ууууу...





Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: lYl 13]  
Автор huanji ()
Публикувано28.03.11 22:27



И без да води здравословен живот, батето ни надживя по пълноценност всички. Няма какво да си кривим душата.





Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: huanji]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано28.03.11 22:29



Не, не ме разбра. Не става дума за бройка, за десетки или хиляди бройка, а за... мотива!!! Па какъв според теб ше й мотивът да са йбе баш... Индира Ганди!!!



Е, не претендирам да знам точно, може па и да е била наивна тийнейджърска либоф... ама допускам, че е по-вероятно да е имало все пак нещо сметкаджийско в целата схема! Нещо тип джиголоу... Абе евалата все пак и затва си требват умения, пробивност. Така че не го осъждам и това.



Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: huanji]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано28.03.11 22:30



Така си е, или най-малкото така изглежда. Поне засега.





Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: lYl 13]  
Автор huanji ()
Публикувано28.03.11 22:39



Били са близки с години, той е бил персонален учител по йога, не знаем как са нещата.





Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: lYl 13]  
Автор huanji ()
Публикувано28.03.11 22:41



Е, оттук насетне не го търси, той си е минал от ред.





Тема Re: За възрастта и биографиятанови [re: mo32®]  
Автор vitaminko (член)
Публикувано31.03.11 01:20



Е добутру. Те плодовете и зилинчуците в щайгите или други обемовместватели не са истинските, ами са глашатаи пратени от истинските. Истинските плодове и зеленчуци си стоят по дърветата и нивята, а ние рупаме глашатайците. Научно предизвикан факт е случката със скорострелно изтрелваните излишни газьове в ътмосфиърътъ, което всъщност са последните остатъци от пресно храносмлените глашататори. Така всъщност излиза, че нашите задници (собствено твоят, моят и на всеки друг) глашатайстват на свой ред безпричинно и спонтанно, което е пагубно вярно да се смята за истинско ученье. Следователно истинските плодове и зелени чуци не са изгнили напразно. Така и хималайските мечо-йогища конфигерирани в различни пещерни образувания ненапразно са се превърнали неувяхващи вкаменелости.



Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: huanji]  
Автор vitaminko (ентусиаст)
Публикувано08.04.11 22:12



Оказа се, че аз по някое време съм го задминал бате Венци. Единственият път когато присъствах на негово шоу беше в НСА. Две три негови изречения ми бяха достатъчни за да разбера, че съм с няколко обиколки пред Евтимов. Сега съм на такъв етап от собственото си развитие, че дори назад да вървя, бате Венци само ще ми диша праха от подметките. Смилих се над пранаямата му и реших да го оставя в неговата орбита на посредствеността. Много ценен кадър на българското йогийско дело.



Тема Re: Има значение и то голямо!!!нови [re: vitaminko]  
Автор huanji ()
Публикувано08.04.11 22:43



Ой, огурчики солёны,
Ой, а жизнь пошла хреново
Ой, налей-ка миленький,
Накатим по второй!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.