Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Йога през погледа на... убиец!нови  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано23.12.10 01:50







Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: lYl 13]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано23.12.10 16:25



Нещо много почна да се въртиш около тази тема - помня, че преди няколко месеца четеше книга за такива наемници. Пък и като си помисля, че си и платежоспособен, тръпки ме побиват



Все пак да ти обърна внимание, че при тези игри трябва да си по-дискретен Шегувам се, разбира се


Иначе, мен много ме кефи Джак Бауър от '24', ей тоя човек има страхотна еднонасоченост





Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: .:trinity:.]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано23.12.10 16:49



24 не съм го гледал, може би е пропуск, който трябва да наваксам. Ти между другото гледа ли филма "Стоун" с Робърт Де Ниро и Едуард Нортън? Духът на този филм много наподобява интервюто с Недялко Димитров в някои отношения, което може да се усети.

Иначе що се отнася до платежоспособността - няма лошо човек да е платежоспособен, но със съзнанието, че парите са средство, не цел. Казано с други думи - добър слуга и лош господар. В тази насока искам да съм цялостен, затова си и тренирам тялото на различни умения и качества, сега от няколко години съм на вълна бойни изкуства, но пропуск са бойните умения с различни оръжия, в т.ч. и огнестрелни - там също трябва да наваксвам в близко бъдеще. Няма да се обсебвам от тези неща, но не пречи и да имам някакви умения.

Обявявам война на света!!!!!

И те поздравявам с



Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: lYl 13]  
Автор Пич Бoжи (шмешки)
Публикувано23.12.10 17:04



Света е чекия,...

която си бия...

---


Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: lYl 13]  
Автор ratna ()
Публикувано23.12.10 19:43



и такива хора като Недялко Димитров трябва да има .
Почти всичките му жертви са също килъри или други насилници .



Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: lYl 13]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано23.12.10 19:45



припомни ми





Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: .:trinity:.]  
Автор titiksha_ (ГАНЕША)
Публикувано23.12.10 21:13



ВАЙ!!! За илядо и н- ти път ме метна у оркесторо с тази Дж. Бауърска накефеност...
Не за друго ми щот и аз много си го тача... А ти ме открехна защо... :))))
МАШАЛЛА!!!

NAMO NARANA



Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: lYl 13]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано23.12.10 21:48



Де Ниро и Едуард Нортън звучи много добре, ще питам един приятел дали може да го намери :)))

Бойните супер ти се отразяват, между другото, цялата ти енергетика се променя в последната една година. Казах ли ти, че дори гласът ти вече е по-различен. Страхотно е, много вдъхновяващо



Аз тук си боледувам, че в тая пустош няма възможност за тренировки. Идваше един сенсей от съседен град, ама не събираше достатъчно хора и се отказа. Много тъпо, сега съм на пилатес и на домашния гладиатор. Но пък планирам преместване след известно време и тогава ще си реша въпроса


Я и аз една война да обявя, ама на доставчици и клиенти

Щото при нас има разни идиотчета, дето си искат специално отношение. Примерно, знаеш ли какво направи един тип, тоя беше супер нагъл, някъв от пожарната, ама на висока административна позиция. Идва, оставя поръчка, след това пак идва да товари и като става време да плаща казва: 'А, аз не нося пари. Ще мина утре'. На следващия ден пристига инспекция от пожарната, констатира нарушения някви там по безопасността и пише акт, за сумата дето я дължи шефа им. Случайно същата. След седмица идват двама и казват: 'Вие тук имате един акт, ама ние ще го анулираме, ако анулирате сметката на еди кой си'. Майка им, и това го правят за смешни суми, умът ми не го побира, унизително за тях е някак си

Имаше и един друг, тоя пък доставчик. Дължахме му пари по една голяма доставка, ама ни забавиха едни плащания, и съответно и ние го бавим. Един ден звъни и казва: 'Искам си парите до два дни, иначе идвам с моите хора'. Което никак не е майтап, щото той един див пумак, расъл по горите хихи :))) Съсипа ни почивката, таман си купонясвахме в Арбанаси... Наложи да чупим телефони, докато му намерим парите и докато някой му ги препрати по банката. Обаче, какво можеш да му кажеш, човека си беше в правото, щото го забавихме. От друга страна, такива заплахи бяха прекалени. Ама нищо де, той си беше прав. После обаче се случи той да ни виси, щото му бяхме предплатили едни доставки, пък той не може да достави цялото количество, там по някакви си причини. И се почна едно безкрайно мотане - нито връща парите, нито кара материал. Месеци ни мота, накрая докара нещо, ама не за цялата сума. Остатъка така си и остана, щото човека се спомина, най-неочаквано, от някакво бързо разгръщащо се и нелечимо заболяване, беше на около 40, може би. Както и да е, ама въпреки това някак си го харесвах, беше див по някъв начин :)))

Днес обаче беше много яко. Един от горското беше докарал 80 кубика за преработка, нямаше как да му откажем. Прималя ми като разбрах, викам сега ще се работи сумати време за без пари, при това текат и заплати на работниците, не може така. Щото тия като пожарникарите, не плащат. Ама и не можеш да ги върнеш, щото правят страшни проблеми :))) Днес обаче, тоя тип, незнайно защо, реши да мине и да плати. Не цялата сума, ама остана дребна за додаване. При това още не си е натоварил материала. Да не повярваш


Та, така.



Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: ratna]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано23.12.10 21:52



Може би е така. Но в това отношение, лично аз, предпочитам определено типа на Декстър, той е изключително дисциплиниран и принципен :)))



Тема Re: Йога през погледа на... убиец!нови [re: titiksha_]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано23.12.10 21:54



Нали, брилянтен е някак си хихи :)))

Аз си го гледкам




Здравей :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.