Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Към потребителите от клуб Ошонови  
Автор huanji ()
Публикувано25.01.11 20:19



Пускам темата тук, понеже Миро трие всичко в "Ошо". :)

С най- голяма изненада установих, че Миро на съвсем лична основа ми трие теми и линкове към

с основанието, че е външен форум.

В Дир-а няма специализиран даоски форум, нито тези форуми тук са от този тип. По същият начин, има клуб Йога на който бях модератор, но ако говоря за специализиран форум по Йога, давам

Искам само да отбележа, че Брахман пише в този специализиран форум и в Дир-а пуска само линкове към темите си, но по тази причина никога не съм го трил докато бях модератор. Самият Имаго и Брахман бяха в конфликт с мен и администрацията на Дир-а, но пак не е сме го трили.

Та аз не разбирам, след като тук се говори за даоски практики, защо се правят опити да се скрие, че има специализиран форум. Кажете ми вие, редно ли е това, защото аз очаквах Миро да го приветства, не да се дразни, че хората направили нещо полезно в тази насока.



Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: huanji]  
Автор huanji ()
Публикувано25.01.11 21:47



Хе-хе, получих едномесечен бан в Ошо за това, че съм пуснал тази тема.



Брахмане, все едно да те баннат оттук, защото пускаш мнение с линк към форума на Имаго. Ми той е специализиран форум за Йога, там ти е базата данни...



Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: huanji]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано25.01.11 22:47



Често да си призная, досега по-толерантен, съвестен и мъдър модератор от теб не съм виждал.

Разбира се имало е и има и други добри модератори освен теб, но повечето от тях не са имали късмета да си имат работа с такива агресивни потребители като Оро например.

Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: Aлekc]  
Автор Пич Бoжи (трансмигрант)
Публикувано26.01.11 00:41



Кой е тоя Оро?



---


Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: Aлekc]  
Автор huanji ()
Публикувано26.01.11 09:39



Абе толерантен да, но съм правил много глупости, няма да се лъжем. Опита си има своята цена...



Но Миро вместо да дойде и да каже, евала момчета, че правите нещо полезно, че създавате база данни за даоските практики, той ревнува и иска да скрие присъствието на форума. И това само защото се притеснява от загубата на влияние, сякаш тези неща са му бащиния и всички трябва да се отчитат на него...



Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: Пич Бoжи]  
Автор KREDOR™Модератор (кирилизатор)
Публикувано26.01.11 11:12



В отговор на:

Кой е тоя Оро?




Оро е потребител на клубовете с местоживеене Норвегия. Негов учител е Прем Рават. Притежаващ неизтощима енергия и достатъчно свободно време, Оро апелираше за много неща (сами по себе си чисто положителни) по един нетърпящ възражения начин. Тъй като той разпростираше своето влияние далеч отвъд пределите на клубовете за "Религия и мистика", в един момент се стигна до там, че администрацията на Дир.БГ предприе необходимите мерки. Първия път IP-тата на половин Норвегия нямаха достъп до Дир-а, сега нещата са установени по друг начин.



Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: huanji]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано26.01.11 11:52



Аз лично съм пускал какви ли не материали в този клуб, когато му беше модератор и не си спомням да съм имал с теб някакви проблеми.

Но с Оро и аз от време на време си имах сериозни конфликти.

Ето ти един оцелял от триене типов образец от постингите на Оро:



Когато си в лодката, движи се брегът.
Когато си на брега, движи се лодката.


Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: Aлekc]  
Автор huanji ()
Публикувано26.01.11 12:48



Олеле, с него никой не може да се оправи...





Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: KREDOR™]  
Автор Пич Бoжи (трансмигрант)
Публикувано26.01.11 14:32



Първия път IP-тата на половин Норвегия нямаха достъп до Дир-а, сега нещата са установени по друг начин.


Олеле.



Сериозна его-експресия значи има този пич. Не че аз точно трябва да го съдя.

---


Тема Re: Към потребителите от клуб Ошонови [re: huanji]  
Автор nonetheless (стар клубар)
Публикувано26.01.11 15:05



хм .....дао, йога, ошо .....м а р м а л а д






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.