Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Излагациите на Нирмаланови  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано04.07.10 18:16



Правя една тема в която ще слагам глупостите които Търсача пише и които явно идват от неговата дебела Гуровка :)

Започвам с тези двете:

1. Смехория първа!! Самадхи било объркваща дума??? По добре било да се казва Вселенско несъзнание!???



2. Смехория втора! Нирмала прави една подигравка с Лая Йога и говори глупости! За съжаление не съм го превел още от английски, но като имам повече време ще го направя. Ако Търсача иска да се защити, нека той да преведе глупостите на Нирмала за да се посмеем на тъпизмите





Тема Re: Излагациите на Нирмаланови [re: oтБpaxмaн]  
Автор totori (релакс)
Публикувано04.07.10 18:53



аа за лая йога

лоша дума неща да чуя.........

The Best - спамер за 2010г.

Тема Re: Излагациите на Нирмаланови [re: oтБpaxмaн]  
Автор totori (релакс)
Публикувано04.07.10 18:54



към древната традиция само със уважение



The Best - спамер за 2010г.

Тема Re: Излагациите на Нирмаланови [re: totori]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано04.07.10 20:54



джаф, джаф!!!
бау - бау!

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Излагациите на Нирмаланови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано04.07.10 21:25



Брахмане, в БГ само Гергана е постигнала Самадхи, така че само тя може да ни каже какво точно е Самадхи.

За съжаление ти възпрепятстваш този процес с голямото си Его.



Тема Re: Излагациите на Нирмаланови [re: Tъpcaч_]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано04.07.10 21:50



В отговор на:

Автор: Tъpcaч_
Тема: Re: Излагациите на Нирмала

Брахмане, в БГ само Гергана е постигнала Самадхи, така че само тя може да ни каже какво точно е Самадхи.

За съжаление ти възпрепятстваш този процес с голямото си Его.



Търсач, Герганчето е хубаво гадже ако е наистина това което е на снимката

(защото от къде да знам, може да е някой виртуален дух каквито ги има доста из интенет) Та с удоволствие ще и се оставя в ръцете да ми "покаже" това онова. Пък кой знае, накрая тя може да постигне наистина просветление!??!! Случвало ми се е да просветлявам така

Виж същият метод няма да стане с теб или с Нирмала. За Нирмала е достатъчно една цепеница, дърво чепато, налагане с тояга. Ще се просветли на бърза ръка дебеланата. А покрай нея и на теб ще ти просветне. Като видиш как тя изведнъж започне до говори мъдрости от рода на: "Ох, стига, аман амна, аз повече не съм просветлена, не съм майка на света, най обикновена дебеле съката жена съм, алчна съм ама съм наказана за това..." и т.н. и т.н. Та ти като я чуеш как вий разни мантри ОХ!.. АХ!.. и ще започне да просветва пред очите



Тема Re: Излагациите на Нирмаланови [re: Tъpcaч_]  
Автор varadave ()
Публикувано04.07.10 21:56



Нещо не ми харесват писанията и по чакрите има пълно разминаване ...
Например кога се отваря третото око Ajna ...Аджна ? и какъв процес е?
Питам и отговор не искам


6 чакра се отваря на 35-42 години и не по-рано!!!!!!!!!!!!!
Процеса не е шоу или купон а жив екшън. Термина "Окото на Шива" да ти е познато?
Очите на Шива са слънцето, луната и огъня.Третото активирано око може да унищожи всичко, ако то е насочено навън. Всяка Yuga или период от време свършва, когато Шива отваря третото си око. Третото око може и да спаси света,само тогава когато е необходимо.

Редактирано от varadave на 04.07.10 22:07.



Тема Re: Излагациите на Нирмаланови [re: Tъpcaч_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.07.10 22:45



Абре Търсачо, на фона на тези дреболии, които описва Гергана, ние трябва да сме с девета степен на отваряне на кундалини.



Извън майтапа, това са нормални изживявания по пътя, които с времето спират да правят чак такова впечатление. А подобно събуждане на овяхнало цвете правих цяла година, тайната е да го полееш преди да е умряло наистина. И само за десетина минути виждаш как се напълват листата и оживява. Първият път доста се бях ококорил, щото го бях отписал...




Тема Re: Излагациите на Нирмаланови [re: varadave]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано04.07.10 23:06



Нещо много драматизираш отварянето на Аджна. Окото на Шива е едно, а нашето е Тясната Врата.



Тема Първия българин постигнал Нирвикалпанови [re: huanji]  
Автор Tъpcaч_ (Сахаджмедитация)
Публикувано04.07.10 23:07



Това не са дреболии:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.