Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За децатанови [re: kambam]  
Автор Amitaba (sunshine)
Публикувано18.01.11 01:17



В момента една от целите на световната мафия е постигане на пълна деградация - морална, емоционална, духовна, всякаква - сред децата и младежите. Те са по-податливи на програмиране, а и са възрастните на утрешния ден. Така ще са по-лесни за контролиране, а и техните деца също. Целта на училището не е да принесе полза за духовното развитие на човека и обществото, а да представи и затвърди някои лъжи като неоспорими "научни" истини, така че да сме по-лесно контролируеми и по-разединени, отчуждени и нещастни. В никакъв случай не бива да осъзнаваме, че сме едно, че естественият човешки инстинкт към обич, нежност и състрадание не е сантиментална слабост, а озвереността и агресията не са наша вродена черта.

Не че нещо ми е кеф да се обаждам като черна станция, ама един трезв поглед може да е началото на трансформация...

____________

Бог е Любов


Тема Re: За децатанови [re: Amitaba]  
Автор Cirrus (пристрастен)
Публикувано18.01.11 07:32



ха! ми че аз трябва да съм за пример


- нямам кола (семейна също) и мобилен телефон (отказвам да имам, колкото и да се опитват да ми подаряват)
- по ТВ гледам само научно-популярни филми и рядко предавания за музика и култура
(българска изключително рядко в годинана нещо да погледна)



















Тема Re: За децатанови [re: Amitaba]  
Автор mis-la (минаващ)
Публикувано18.01.11 10:49



За всичко е виновна/ световната конспирация/


И защо спряха /мелодия на годината / да питам аз?



Тема Re: За децатанови [re: mis-la]  
Автор Cirrus (пристрастен)
Публикувано18.01.11 12:13



и по-добре! - защото щеше да все чалга

имаме ли вече култура?



















Тема Re: За децатанови [re: mian]  
Автор mian ()
Публикувано18.01.11 15:30



ето една съвсем скорошна статия за








Камбам,

а ето и блог, който много бързо набира темп и е за









Тема Re: За децатанови [re: Amitaba]  
Автор mian ()
Публикувано18.01.11 15:50









Тема Re: За децатанови [re: mis-la]  
Автор mian ()
Публикувано18.01.11 16:06



ето ти една друга мелодия на годината

тя със сигурност е над световната конспирация

става въпрос за







Тема Re: За децатанови [re: mian]  
Автор kambam (татко)
Публикувано28.01.11 23:14



Благодаря Mian, прочетох за затъпяването и другите неща прегледах



Писах че децата са най-важното в живота на човека в смисъл че след 1000 години от всички неща които съм правил може би най-голямата следа ще е някой пра-пра-пра внук.

Интересна ми е темата, кой каво мисли.

Не знам другите как се справят с децата, на мен ми е доста трудно - основно че не мога да правя нещата които искам, а и нямам време да реша точно какво искам

Редактирано от kambam на 28.01.11 23:25.



Тема Re: За децатанови [re: Amitaba]  
Автор kambam (татко)
Публикувано28.01.11 23:32



Като каза електромагнитен смог и си мисля че той идва основно от нас, хората. Аз лично рутера не го усещам, но когато жена ми е недоволна или блага усещам



Редактирано от kambam на 28.01.11 23:52.



Тема Re: За децатанови [re: Amitaba]  
Автор L.L. (хилеща се котка)
Публикувано29.01.11 00:51



Всичко това са едни чудесни неща, но от собствен опит мога да кажа, че спирането на телевизията и радиото, ползването на градския транспорт и намаляването на телефонните разговори не правят човек по-щастлив сами по себе си, нито по-добър. Може би мъничко по-здрав, но пак не е сигурно. Просто градската среда, особено на големия град, е изключително агресивна. Не е само електромагнитният смог, егрегорът на града е агресивен - той е, като информационно-полева щампа, която много трудно се избягва или променя. Дори храненето с био-продукти не може да го компенсира с всички еко-мерки, които са възможни понастоящем взети накуп.

Имам познати, които са маниаци на тема екология, био и еко, и те са толкова агресивни и намръщени, колкото всеки средностатистически шофьор в софийския трафик. И къде е разликата тогава?? Дали за едно дете има разлика, че татко му е вечно навъсен, защото светът не отговаря на екологичните му стандарти или че е вечно навъсен, защото "тия дето карат са абсолютни кретени и кой им е дал книжка (съответно "всички са корумпирани маскари")"...? Има ли разлика?

Съзнанието на хората трябва да се промени, а това не става с външни, козметични промени, като махането на телевизията и разделното изхвърляне на боклука. Много вътрешна работа трябва за това и много постоянство. Изобщо не е въпрос само на добро желание. А какво трябва да се случи, за да стане промяната масова не ми се мисли. Вероятно малко апокалипсисче.

Нещо, което да измести живота извън големите градове.

Редактирано от L.L. на 29.01.11 01:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.