Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано26.08.10 12:32





Мисля, че книгата е задължителна за всеки, който се занимава с духовни алабализми. Написана е на популярен език и в нея е обяснено човешкото поведение от гледна точка на Етологията т.е. инстинктите.

Не зная какви глупости разправят различните гурувци, обаче книгата хвърля доста светлина върху много ежедневни въпроси и проблеми. Може да не дава рецепти, но обяснява, а това не е малко.

___________

Редактирано от mo32® на 26.08.10 12:34.



Тема Re: Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови [re: mo32®]  
Автор Cirrus (ентусиаст)
Публикувано26.08.10 13:40



ми дай такива полезни книги да ги пускаме в първата тема
аз сега ще дам 2









Тема Re: Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови [re: mo32®]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано26.08.10 14:58



имам чувството, че си нагазил яко в някаква любовна идентификация и на всичкото отгоре се опитваш да излезеш от нея като се теглиш сам за косата




ОМ, прекланям се пред Шива!

Номерът не е да вярваш, а да знаеш!

Тема Re: Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови [re: .:trinity:.]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано26.08.10 17:31



Добра логика!





Рано е за страдание, сега съм още във въздуха! Кат доди момента, обещавам, щИ рИва кат магарИ!

___________



Тема Re: Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови [re: mo32®]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано26.08.10 17:43



От малкото, което прочетох (само главата за децата без бащи) мисля, че тази книга се очертава като доста многообещаваща.

Авторът напипва много добре проблемите.



Тема Re: Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови [re: Aмpитa]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано26.08.10 17:47



Ценното на книгата е, че за разлика от психологията, където човекът се разглежда като психологически феномен, отделен от животинския свят, то тук го разглеждат като част от цялата жива природа.

Прочети от началото и по-натам всичко е логическо навързано.

Разбира се не трябва да се абсолютизира! Книгата ми я препоръча човек, чиито тези, базирани на нея, без проблем оборих в един спор за инстинктите/мъжете/жените. Но пък много неща вътре са добре обяснени.

___________



Тема Re: Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови [re: mo32®]  
Автор titiksha_ (ГАНЕША)
Публикувано26.08.10 18:49



Кат доди момента не се май ми свирни на тоз оня(ти си знаеш на кого) за едно мъжко парти и в-бира-удавяне. Е, ако са малко желаещите може и аз да помогна ама да не излезе, че се натрапвам]

[got mi e

НАМО ШИВАЙ


Тема Re: Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови [re: mo32®]  
Автор .:trinity:. (ली&)
Публикувано26.08.10 18:59



махалото ти кривна от 'любовта в тоалетната' към 'не мога да мисля, полудяли хормони и върча из въздуха', това не е много балансирана картина




сега и въпросчета как се палим и книжки за любовта. почваш да ме плашиш. не че нещо, ама все пак си с толкова години практики зад гърба си, не искам да те видя да цивриш кат някоя проскубана женска


само се забавлявам

Номерът не е да вярваш, а да знаеш!

Тема За бира...нови [re: titiksha_]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано26.08.10 19:33



...винаги готов!



___________



Тема Re: Трактат за любовта, как я разбира ужасния досадникнови [re: .:trinity:.]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано26.08.10 19:51



Какъв шанс! Не се бях сетил, че сега е момента да разбера какво е да цивриш кат някоя проскубана женска

Благодаря! Ще се възползвам максимално от ситуацията!

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.