Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся една фотографиянови  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано18.08.10 01:01



Някой беше пуснал тема или пост с доста снимки на тантристи (може да е Алекс, не съм сигурен). Та там имаше една черно-бяла снимка на тантрист в лотус, с оплетена коса, доста добро телосложение и най-дивия поглед, който съм виждал.

Ако някой се сеща, има снимката или може да я открие, ще съм му благодарен да я сподели. Издирвам я от бая време, ама все не мога да нацеля как се казва.

___________

Редактирано от mo32® на 18.08.10 01:01.



Тема Ех, разтопи ме!нови [re: mo32®]  
Автор titiksha_ (ГАНЕША)
Публикувано18.08.10 12:50



Имаш една голяма бира от мен по твой избор и малко снимки на готини пичове:



Джай Бхоленат!

Редактирано от titiksha_ на 18.08.10 12:51.



Тема Re: Ех, разтопи ме!нови [re: titiksha_]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано18.08.10 14:00



Благодарско! Хубави са, дори някои бая, обаче пак я няма тая, която търся. Снимката беше като да е от средата или началото на миналия век, затова и чернобяла. Човекът беше млад, само с препаска и мускулест, ама не напомпан, а жилав, като хатха йога. Ще я намеря, няма къде да ходи, при това ще дойде в най-подходящия момент!

***

Ето какво сглобих за моята мацка. изненадващо, обаче тя не се плаши от кости и мисля, че ще й харесат, особено щом й разкажа какво зная за тантристите и какво ми харесва при тях.



За себе си правя едно герданче, мисля да го сложа на следващото салса парти. Ще превърна салсата в тантристки танц до самозабрава.

___________



Тема Re: Ех, разтопи ме!нови [re: mo32®]  
Автор kambam (татко)
Публикувано18.08.10 15:22



Това да не е в една тема дето търсач беше пуснал снимка на един човек на средна възраст дето е говорил за просветление, а единица нула му отговори че външния вид на този човек не му харесва и пусна снимки на няколко тантра йогисти. Първата снимка беше на един добре сложен младолик в лотус. След това търсач му каза че всички без първия имат разни енергийни проблеми.

Ако става въпрос за тази снимка, не знам къде е





Тема Re: Ех, разтопи ме!нови [re: kambam]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано18.08.10 17:16





___________



Тема Re: Ех, разтопи ме!нови [re: mo32®]  
Автор titiksha_ (ГАНЕША)
Публикувано18.08.10 20:53



Супер дар бих казал!
Хм... а как избра бройката на ... манистата? И от къде се сдоби


Разказвай и полсе ... показвай

Джай Бхоленат!


Тема Re: Ех, разтопи ме!нови [re: titiksha_]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано18.08.10 22:40



Купих една броеница от индийския магазин на малките 5 кьошета. Броеницата трябваше да е със 108 черепчета, ама бяха 110.

Първоначално, идеята ми беше да направя две броеници по 54 парчета, та събрани заедно да станат 108. Обаче много дълги стават. После реших да разделя на 4 т.е. по 27. Ама като преправях, нещо конеца се скъса, та в крайна сметка броеницата е с 24 парчета - 3 х 8.

Не разбирам от нумерология, ама все пак квото зная, вложих го на практика. Ще обясня за гривната.

Имах един стар гердан с дървени мъниста. Та реших да комбинирам за гривната. За гривната ползвах ластичен конец. Сложих по 3 церепчета в група - 3 е числото на динамиката, на развитието. Разделих ги с по 4-ри дървени мъниста, та и групите от черепи станаха 4 на брой. 4 е устойчиво число, завършена/затворена система. Според даосите един мъж се уравновесява най-добре от 3 жени 1+3 =4. В тоя смисъл, гривната освен тантристка е и даоистка - Ин и Ян. Числото 3 е ИН (новаторство), числото 4 е Ян(трезвост).

Та броеницата също съдържа подобна символика - 3 и 8 (2х4).

Идеята ми не е да е подарък, а да я пазят. Ако се отчая нещо, да ги погледне и да види Смъртта, която все още не я е докоснала, значи всички шансове са на нейна страна. Ако не ги хареса, няма да й ги дам. Това трябва да се приеме доброволно.

Моите мисля да ги направя с черен конец, че така ги сънувах.

___________



Тема Re: Ех, разтопи ме!нови [re: titiksha_]  
Автор Cirrus (ентусиаст)
Публикувано19.08.10 11:24



а ти ме разсмя до сълзи с тоя линк










Тема Re: Търся една фотографиянови [re: mo32®]  
Автор Cirrus (ентусиаст)
Публикувано19.08.10 11:25



защо ти е най-дивия поглед?










Тема Re: Търся една фотография [re: Cirrus]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано19.08.10 12:36



Ето нещо от друг форум:

Американски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
Руски форум. Задаваш въпрос, после никой не отговаря.
Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват какъв си тъпак.




За Кастанедските клубове/форуми беше валидно и как някой задава въпрос и после, докато другите му обясняват какъв е тъпак, той прави същото!

Все пак има хора, които споделят информация и се опитват да помагат, не е толкова зле положението. Дори и при кастанедите имаше 1-2-ма

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.