Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови  
Автор Cвeтличka (влюбена)
Публикувано10.01.10 10:05



Днес, 12.00 часа, по БТВ - за безконтактното взаимодействие в една местна манастирска традиция.

"тук. сега.просто така."




Редактирано от huanji на 10.01.10 11:00.



Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: Cвeтличka]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.10 14:05



Това беше предавана от научно-популярен тип, показващо част от културата на Индонезия.



Колкото до безконтактното взаимодействие, такова не беше показано. Елементарни чалъми за наивници, със сектантски привкус. При това цялата им секта е на примитивно ниво.

И мен ме учуди факта, че там въобще имаше нашенци, камо ли няколко десетки.




Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: huanji]  
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано10.01.10 14:32



Филмът имаше едно голямо предимство - показа неща, за които се говори и се пише от известно време по медиите. Щото само на разкази, нещата изглеждат според това кой как си ги представи.

Направи ми силно впечатление, че групата от българи беше съставена все от лекари, предприемачи, учени, адвокати и т.н. Явно има някаква кампания по популяризирането на Санди Мурти у нас.

___________



Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: mo32]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.10 14:49



Сто процента някой ги зарибява на местна почва.



Просто ония си беше актьор, а болка не усещаха щото се бяха надъхали.


Редактирано от huanji на 21.01.10 23:43.



Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: huanji]  
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано10.01.10 15:04



Що ще биеш жената? Тя е отишла там от любопитство. Като казаха, че веднага след посвещението идва ред и на пробването, за миг си помислиха, че ще одят да бият баш бабаита. Ама надеждата бързо ми умря.

Новобранците не са достатъчно 'тренирани' и някой с по-некоординирани движения може да изтърве някой тупаник и да станат за пране пред камерата.

До сега само един-единствен случай съм гледал, някой от тия факири да се пробва срещу хора, които НАИСТИНА бият. Случаят приключи с много 'контакт' в главата на фантазьора.

Проблемът на Санди Мурти е, че го водят БИ. Бая хора от тукашните тупалки искат да ги пробват, та не мисля, че ако продължават с публичните изяви и реклами за безконтактен бой, ще устискат много.

___________



Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: mo32]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.10 15:08



Новобранците не са достатъчно 'тренирани' и някой с по-некоординирани движения може да изтърве някой тупаник и да станат за пране пред камерата

Ха-ха, като нищо.






Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: mo32]  
Автор KREDOR (кирилизатор)
Публикувано10.01.10 16:38



Направи ми силно впечатление, че групата от българи беше съставена все от лекари, предприемачи, учени, адвокати и т.н.

Това ме подсети за един друг репортаж: през 2004 г., когато удари цунамито, на летището журналистите интервюираха завръщащи се от там българи екскурзианти. Като поведенческа реакция бяха изключителни: "Ко искате, ве - платили сме си! Е, ония се случи да мрат... ма, нии си изкарахме добре. Малко пир по време на чума, ама ние сме отишли там на екскурзия, няма що да става зян, супер беше".

Самата социалната прослойка изиска явно и специфичен начин на светоусещане, знам ли.



Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: KREDOR]  
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано10.01.10 16:57



Във филмчето за Самди Мурти имаше и един 'успешен строителен предприемач', чиято жена се интересувала и той дошъл с нея за компания.

Колкото повече ми отлежава впечатлението за тоя филм, толкова повече мисля, колко хубаво беше да го покажат.

___________



Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: mo32]  
Автор Amitaba (изобилие)
Публикувано10.01.10 18:28



Извинявай, че сменям темата, ама тая агресивна картинка от така хваления филм ли е или е "по" него? Повечето хора така и не могат да си представят свят без агресия и че може да съществуват същества, неспособни да бъдат агресивни. Затова и фантастиката все около войни, боеве и сражения се върти. И задължително много технологии. Аман!

_________


БОГ Е ЛЮБОВ


Тема Re: Ани Салич, Индонезия, днес, 12.00, BTVнови [re: Amitaba]  
Автор mo32 (I_see_you)
Публикувано10.01.10 20:12



Препоръчвам ти да гледаш 'Аватар'. Филмът далеч не е за войната.

___________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.