Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Що е егонови [re: Kaily]  
Автор Бoнд (Джеймс Бонд)
Публикувано21.10.09 23:55



Да иде време някой да те цитира като авторитет само щото си умряла.И по-полека с тази религиозност,че прекаления католик и богу не е драг.



Тема Re: Що е егонови [re: Бoнд]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано22.10.09 14:28



Питам те теб лично какво те боли мен дали ще ме разпнат или ще ме опнат?
Моя си работа.
Споделям личен опит тук. Ти какво правиш? Не споделяш, а кълвеш.
Ще ми обясниш ли какво ти помага на теб лично реакцията ти към посланията, които аз изпращам? Щото ако нямаш полза, не би си хабил енергията изобщо да пишеш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Що е егонови [re: DarthVader™]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано22.10.09 14:29



Толкова време дремеш из тия клубове и не се научи да четеш онова, което е писано, а не личните си интепретации.
След като си следваш личните интерпретации, какъв е изобщо смисълът да влизаш и да четеш тук, само губи време.
Направо и само пиши.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Що е егонови [re: Kaily]  
Автор Бoнд (Джеймс Бонд)
Публикувано22.10.09 14:56



От кога тия глупости станаха послания?На мен ми звучат като текущата ти заблуда.



Тема Re: Що е егонови [re: Kaily]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано22.10.09 15:01



за разлика от теб, не съм папагал, а разумно, мислещо същество.



Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Що е егонови [re: Бoнд]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано22.10.09 15:08



Все пак - на теб каква ти е ползата от това? Глупости или не - ако ги оставиш ще си отшумят. Какво очакваш като полза от твоите думи?





Тема Re: Що е егонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бoнд (Джеймс Бонд)
Публикувано22.10.09 15:16



И аз това се питам.Защо така неадекватно се включваш и караш на автопилот?Каква ти е ползата?



Тема Re: Що е егонови [re: Бoнд]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано22.10.09 15:32



Аз мога да ти отговоря. Направи ми впечатление, че още с първия си постинг в този клуб започна да поставяш квалификации на останалите. И затова реших, че сигурно имаш това право, но смятам, че би трябвало поне да го легитимираш по някакъв начин и затова се надявах да отговориш на конкретния въпрос на Кайли. Ако за теб това е автопилот - нямам нищо против, но наистина те моля да отговориш без да се измъкваш още веднъж с тактиката "крадецът вика дръжте крадеца".



Редактирано от Kaлoмaин на 22.10.09 15:33.



Тема Re: Що е егонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бoнд (Джеймс Бонд)
Публикувано22.10.09 15:44



И защо не остави тия глупави мисли да отминат?Какво ти дават квалификациите и броенето на постовете ми особенно като се има предвид, че не са адресирани до теб?



Тема Re: Що е егонови [re: Бoнд]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано22.10.09 15:55



Сега остава и да не си разбрал какво казвам.

Ти даваш квалификациите и за да сме наясно колко сериозно трябва да ги приемаме - като на поредния комплексар, който си задоволява неуспехите извън виртуала, или като на човек, който заслужава внимание и доверие - е добре да имаме повечко информация.

Какво ти дават квалификациите и броенето на постовете ми особенно като се има предвид, че не са адресирани до теб?

Само в това изречение ми приписваш едно невярно твърдение (не ти броя постовете) и директно изричаш лъжа, защото още в първия си постинг към мен ми "преброи" Споменах ли, че тактиката ти на избягване на отговора не е подходяща?

А сега, като се изяснихме - ще бъдеш ли така добър най-сетне да отговориш на съвсем елементарния въпрос на Кайли или ще продължиш да се измъкваш?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.