Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Сай Баба разобличен - филм на ББСнови  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано31.03.09 18:45







Тема Re: Сай Баба разобличен - филм на ББСнови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Kaлoмaин ()
Публикувано31.03.09 21:19



Ха! Ами сега?
Негови последавтели не бяха ли Санмат? Или нещо ги бъркам?



Тема Re: Сай Баба разобличен - филм на ББСнови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано31.03.09 21:34



Той хората може да измами, но Бог не може да излъже. Всичко се плаща на този свят...Не ми се иска да съм на негово място на смъртния му одър...

Междудругото BBC много ловко са го снимали със златното яйце, вижда се съвсем ясно как не изплюва абсолютно никакво яйце.



Мерси много за клипчетата!

Редактирано от Aмpитa на 31.03.09 21:35.



Тема Re: Сай Баба разобличен - филм на ББСнови [re: Aмpитa]  
Автор Ян (новак)
Публикувано31.03.09 21:39



Голям резил за последователите му в България!А те май хич не са малко!



Тема Вижте сами нелицеприятната истина за Сай Баба!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано31.03.09 21:59



Бъркаш, и то много.



Това е сикхска традиция.

Аз бях пуснал в този клуб преди повече от година постинг, озаглавен



Най-ценното в постинга ми са подбраните от мен линкове към няколко перфектни по качество разобличителни видеоматериали за Сай Баба.

Погледнете и тях!

Лесно е да си атеист, когато ти върви, но е много трудно да останеш такъв на смъртно легло.

Тема Re: Вижте сами нелицеприятната истина за Сай Баба!нови [re: Aлekc]  
Автор Kaлoмaин ()
Публикувано01.04.09 08:55



Не знаех, че са сикхи! Изглеждаха ми прекалено мистични някак.





Тема Re: Сай Баба разобличен - филм на ББСнови [re: Aмpитa]  
Автор _Bunny_ (развиваща се)
Публикувано01.04.09 23:38



Да, в крайна сметка колкото и последователи да има по света, той не е нищо повече от един фокусник, който обаче претендира да бъде Духовен Учител! Защото много добре знае, че на хората не им прави впечатление мъдростта и дълбоката духовност, а триковете, фокусите, чудесата... Сякаш те не са нещо, което се появява по пътя на всеки последовател и трябва да се преодолеят.
Но накрая той ще плати за това, което е правил!



"Би било добре да се събудим преди да умрем"

Тема ДХАРМА защитава тези, които защитават ДХАРМАнови [re: _Bunny_]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано02.04.09 11:18



Де да беше само фокусник...

Той освен това е нагъл лъжец!



С него са свързани и други доста по-шокиращи неща.

Живият Бог си пада по непълнолетни юноши. Във филмът на ББС едно от тях подробно разказва как старият жив Бог се опитал да го прелъсти. Деликатен момент... Все мак момчето е вярвало до този момент, че Сай Баба е нещо като Исус Христос за християните...

През 2001 г. дори Държавният департамент на САЩ изрично предупреждава американските туристи, които посещават ашрама в Путипатра, че мястото е опасно за техните малолетни момчета. Това освен всичко е ясно предупреждение към Сай Баба, че отсега нататък той е напълно нежелан в Съединените щати.

През 1993 г. в спалнята на Сай Баба двама полицаи застрелват 4 непълнолетни негови последователи. Индийското правителство прави всичко възможно случаят да се потули и Сай Баба не бива извикан дори като свидетел, за да обясни защо и по какъв повод тези млади момчета са се оказали в спалнята му...



Лесно е да си атеист, когато ти върви, но е много трудно да останеш такъв на смъртно легло.

Тема Re: ДХАРМА защитава тези, които защитават ДХАРМАнови [re: Aлekc]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано02.04.09 11:31



Човекът

наближава своя край, така че е редно да го оставим на спокойствие да го посрещне. Неговата божественост не му е помогнала по никакъв начин.

___________



Тема Re: ДХАРМА защитава тези, които защитават ДХАРМАнови [re: mo32]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано02.04.09 12:28



Напротив, той трябва да бъде изцяло и напълно разобличен още сега, защото по-късно ще го превърнат в митологизирана божествена икона.

Лесно е да си атеист, когато ти върви, но е много трудно да останеш такъв на смъртно легло.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.