Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сай Баба разобличен - филм на ББСнови [re: DarthVader™]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано05.05.09 17:09



Ако е така защо не си безпристрастен?





Тема Re: Сай Баба разобличен - филм на ББСнови [re: Kaлoмaин]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано05.05.09 19:20



защото така искам, а и така ми харесва!



А ти откъде съдиш, че съм пристрастен?

Силата е нищо без контрол.

Тема Офф- за акциятанови [re: Дyxът]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано07.05.09 16:23



Благодаря ти за съобщението...

Благодарение на него отидохме с брат ми и още няколко познати и засадихме куп дръвчета в Северния парк.

Изкарахме си супер, дори и скапването беше приятно... Ти беше ли на акцията?

Ето още една акция за почистване на природните паркове на 23 май. Часът ще бъде уточнен допълнително -



Тема Re: Офф- за акциятанови [re: Aмpитa]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано07.05.09 16:40



Браво бе:)
Супер сте. Аз бях там. Ти видя ли снимките?








Тема Re: Офф- за акциятанови [re: Aмpитa]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано07.05.09 17:31



Само три ли са снимките?

(На едната се виждам в гръб как копая) Нашите не станаха много добре, защото бяха от мобилния телефон на брат ми...

Ти кой си, ще ме светнеш ли? Макар че ние си общувахме само помежду си (като изключим техническите въпроси към главния организатор) и едва ли ще се сетя...

П.П. Извинявам се за спама...

Редактирано от Aмpитa на 07.05.09 17:32.



Тема Re: Офф- нова акциянови [re: Дyxът]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано16.05.09 14:10



Този път ще се почистват природните паркове на 23 май - събота.

На Витоша акцията ще започне в местността Дендрариума от 10 часа. Дотам се стига с маршрутка 10 от Руски паметник или за около 1.15 ч. по пътека от Княжево.

Информацията е от



Тема Сай Баба - Посмъртно за тарикатанови [re: oтБpaxмaн]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано09.12.11 16:31



Едни посмъртен постинг за тариката Сай Баба.

Това е последният даршан който той е дал в неговият ашрам, последната среща с публиката. След това го вземат в болница където ритва бакърчето





След смърта му индийската телевизия
съобщи, че в личната стая на Сай Баба са намерени 98 килограма злато, 300 килограма сребро и 12 кро рупии в брой?? Едно КРО е индийско наименование за число равно на 230 милиона!!!!!!!!!!


Това е цяло състояние за който и да е обикновен човек дори тук на запад повечето хора могат само да сънуват за подобни суми. Но за Сай Баба това е капка в морето в сравнение с цялото му богатство което се оценява на няколко хиляди кро в рупии което на западен стандарт означава сума равна на 5-6 билиона долара!?!?!?!?!?

Въпросът който съзнателно се избягва да се дискутира по индийската телевизия е ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ ТОЙ ТРЯБВА ДА ДЪРЖИ ТАКАВА СУМА В АШРАМА СИ? Отговора е съвсем прост но не е удобен да бъде дискутиран открито. Сатя Сай Баба е бил активно замесен в големите игри на бизнес и политика в Индия, свързан с най извесни бизнесмени и политици. Тези пари и злато са били използвани за да се играе задкулисно, да се дават рушвети и подкупи на съответните лица или органи като се избягва законото предаване на големи суми от един човек на друг. Така се заобикалят таксите, данъците, перат се пари и прочие... Свети човек няма как, тежка му пръст, ама не е взел със себе си дори една пайса (стотинка)



Тема Re: Сай Баба - Посмъртно за тарикатанови [re: oтБpaxмaн]  
Автор mo32® (Naan_kadavul)
Публикувано09.12.11 16:55



не е взел със себе си дори една пайса (стотинка)

Не само пари и предмети, май и теории и прочие, никой няма да вземе. Нищо.

___________



Тема Re: Сай Баба - Посмъртно за тарикатанови [re: oтБpaxмaн]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано09.12.11 16:55



И още два клипа за "съкровището" което са намерели в личните помещения на светият човек



Първият клип е от една от неговите племенички която се оплаква че искали да я убият!?!? Тези които са били най приближените от тръста "Сай Баба" я заплашвали че ще я убият защото тя искала да разбере какво ще стане с парите и от къде са взети тези пари С една дума някой от роднините са останали с пръст в уста



Вторият клип е от племеника на Сай Баба който е един от неговите най доверени кучета и който е в ръководството на Тръста. Той е на съвсем друго мнение от братовчедка си Според него този тръст е най най честният тръст в света, всичко било открито, нямало незакони пари, нямало скрити пари, тези пари били оставени за да се направи погребение на Сай Баба и да се направи негов мемориал. Съкровището е достатъчно да се постори една пирамида по голяма от хеопсовата...





Тема Re: Сай Баба - Посмъртно за тарикатанови [re: mo32®]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано09.12.11 17:06



В отговор на:
Автор: mo32®
Тема: Re: Сай Баба - Посмъртно за тариката

Не само пари и предмети, май и теории и прочие, никой няма да вземе. Нищо.


Не знам какъв си, не знам дали си атеист или вярващ?

Виж ако беше атеист, щеше да разбереш каква е разликата, но тъй като май си вярващ, правиш глупави възражения. Един вярващ мисли че като умре, ще продължи да съществува там някъде зад облаците. И естествено си мисли че ще е хубаво да вземе със себе си това онова коеот е събрал през живота си. Което е ТЪПО!!

Един атеист знае че след смърта му няма абсолютно нищо, и затова живее така, с тази мисъл, с това знание че няма смисъл да трупа нито богатства, нито знания за себе си. Той разбира че тези неща имат ценност само ако ги остави на другите след него. Едно време Питагор не е взел със себе си питагоровата теорома, но дори днес повече от две хиляди години след смърта му, тя е тук, ПОНИМАЕШ? Съмняваме, това не е за плитки умове на фанатици мошеници нито пък е за заблудени религиозни идиоти, хаховци, лапнишарани, последователи на Сай Баба, на Нирмала Деви, разни Търсачи и т.н.

Редактирано от oтБpaxмaн на 09.12.11 17:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.