Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Теми и въпроси касаещи клуба 2нови  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано31.12.08 15:26



Тук можете да пускате предложения, от какъвто и да било характер и оплаквания свързани с клуба и Dir.bg.

Съдържанието на темата периодично се трие.



Тема До г-да модераторите [re: huanji]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано01.02.09 19:00



Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано 01.02.09 18:51
Да ти еба майката проста, с никого никаква "битка" не съм водил. Просто Киро ме беше нарочил и ме триеше. Накрая му писах една бележка и се разбрахме като нормални хора, а и хуанджи също помогна.

А хуанджи наистина се самонатресе като модератор преди време, знам много добре ситуацията, при която стана това.

Мисля,че клубаря с ник безпътен си заслужи бан.Ето и линк към поста



Редактирано от Meмeнтoмopи на 01.02.09 19:01.



Тема Re: До г-да модераторите [re: Meмeнтoмopи]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.02.09 19:01



Мисля, че не съм заслужил бан, поради простата причина, че ти винаги си заслужил... псувня!





Тема Re: До г-да модераторите [re: Meмeнтoмopи]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано01.02.09 19:14



Не мога да му сложа бан, защото и ти не си поплюваш и няма да е честно. Но ще трия.





Тема Re: До г-да модераторите [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано01.02.09 19:17



Въздържай се от крайности.



Тема Re: До г-да модераторите [re: huanji]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано01.02.09 19:19



Може да не си поплювам но не си позволявам да псувам

Всъщност се опитвам да разбера защо безпътен е толкова важен за теб и го покровителстваш -много пъти вече си заслужи бан- и в постовете към алекс и към титикша



Тема Re: До г-да модераторите [re: huanji]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано01.02.09 19:21



Тва от кумова срама беше нали -ако го бях напсувал аз и то само веднъж бана без предупреждение ми е в кърпа вързан





Тема Re: До г-да модераторите [re: Meмeнтoмopи]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано01.02.09 19:27



За псувните съм напълно съгласен, както и за подобни грубости. Тези дни ще прочистя темите.

Гледам да мине без банове по принцип.



Тема Re: До г-да модераторите [re: huanji]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано01.02.09 19:32



Не е въпроса в прочистването - въпроса е в отговорността за действията-в случая ми беше интересно дали ще го толерираш пак и познах





Тема Re: До г-да модераторите [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано01.02.09 19:36



Струва ми се, че може би защото в клуба има нужда от фон за контраст. Мисля, че безпътния е добър фон, на който другите могат да се проявяват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.