Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Чудото стана! Честито, Обама!нови  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано21.01.09 00:56





Чудото стана!

Симпатичното черно момче със смешното и дори малко стряскащо име Барак Хюсеин Обама преди малко стана официално президент на най-великата и могъща понастоящем страна в света - Съединените американски щати.

Ако ние днес и ние, подобно на милиарди хора по целия свят имаме компютри - дължим го на творческия гений на обикновени американци като Стив Джобс и Бил Гейтс. И естествено на способността на Америка да материализира всичките гениални идеи и смели мечти в много кратки срокове.

Същото можем да кажем за Интернет, същото можем да кажем за предоставената от Пентагона за безплатно ползване от целия свят система за глобално позициониране (GPS).

Повече на тази тема можете да прочетете тук:





Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема Re: Чудото стана! Честито, Обама!нови [re: Aлekc]  
Автор Coorhagen*Willendorf (heart's altar)
Публикувано21.01.09 10:41



Приятелю, отново триумфираш в чест на системите за контрол, с които ни обуздават свободата. Почвам да си мисля, че ти не си фен на просветлението, а на масонските амбиции за световен контрол ;-)

Няма лошо и аз си падам по combine расата в Half Life.
Но все пак 2012 идва главоломно.

един за всички, всички за един

Тема Re: Чудото стана! Честито, Обама!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано21.01.09 11:53



Даа, 2012 наистина наближава главоломно!

До критичната дата 21.12.2012 остават, считано от днес, още точно 1430 дни.

Но ако все пак ни се размине, ако не изцяло, то поне частично, бих предпочел да ни управляват високообразовани и интелигентни масони, последователи на техните прадеди създали Съединените шати, отколкото непредвидими руснаци, непроницаеми китайци, тъповати комунисти и материалисти и родни селски мутри-псевдомасони, за които нищо по-важно от личната далавера няма.





Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема Re: Чудото стана! Честито, Обама!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор RabbitHole (лир.герой)
Публикувано21.01.09 11:53



Как можа да се усъмниш в черния бодхисатва?



_________


Тема Благодарение на САЩ дебелите могат да са известнинови [re: Aлekc]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.01.09 13:02



Приносът на Интернет към възможността дебели и нелицеприятни хора да бъдат обект на внимание:





Тема Защо злобее безпътен?нови [re: бeзпътeн]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано21.01.09 13:45



Като види Обама, на нашия готин, интелигентен и богат безпътен пич, влюбен единствено в своя красив к-р, направо бяс го хваща от злоба.

Защото спрямо Барак Обама той отвсякъде е само един жалък надут и злобен келеш и НИЩО повече.



Че теб, безпътен, ако си редом до Обама, никой дори не би те забелязал бе! Нито сега, нито пък преди, когато той изобщо не е бил толкова известен.

А пък такава мацка като жена му да реши да ожени за такава досада като теб - забрави!

То все някоя може един ден, да се излъже да се бракува с теб, ама скоро след това ще избяга през девет долини в десета!

Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема Защо се обиди от клипчето?нови [re: Aлekc]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.01.09 14:00



Какво толкова видя в клипчето, че така болезнено се засегна???



Нима не е прекрасен светът? Щом дори дърти, дебели и противни хора могат да привличат внимание благодарение на интернет?

А иначе що ме сравняваш с Обама? За мен той не е критерий, нито пример за подражание. Нито някога мисля да се занимавам с политика. Но животът е пред мен и знам, че имам възможност да постигна много повече не само от Обама, но и от всички политици взети заедно. Това не е вярване, това е осъзнаване. Творческият потенциал на всеки човек е неизчерпаем. Осъзнавам това и знам също къде ми е призванието, а успея ли да го реализирам, живот и здраве, ще успея - такива като "Обама" няма да си струва дори да бъдат споменавани на базата на това, което тепърва предстои.

Но ти не се грижи за мен, твоята песен е вече изпята.



Тема Война или мир: изборът е твой!нови [re: бeзпътeн]  
Автор Aлekc (необвързан)
Публикувано21.01.09 14:20



Не се засегнах, глупако, защото момчето в клипа е младо като теб, а аз вече отдавна съм стар.

О, да моята песен е изпята!

И то добре.



А ти доникъде няма да съигнеш защото си самовлюбен, дребнав, злобен и с много нисък коефициент на емоционална интелигентност.

Така че, не се грижи за дядо си, а гледай да не се спънеш и ппаднеш по лице, докато се надскачаш с Обама.

И не забравяй какво ти обещах: за всеки опит да се заяждаш с дядо си, ще ти се налага да ставаш за смях на публиката тук.

Ти започна пръв нали?

Сърбай си тогава , каквото си надробил.

Само да не ми кажеш после, че си се заяждал с мен от състранание!

Няма да ти мине номера!

И така избирай: какво предпочиташ мир или война.

Ако искаш мир, просто си изтрий злобарските постинги, ако пък ли искаш война, нямаш проблем.

Не по своя воля се ражда човек, не по своя воля живее и не по своя воля умира.

Тема Много се обиждаш на тема "килограми"нови [re: Aлekc]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано21.01.09 14:28



Има само Любов при мен, като "войната" и "мирът" могат да са само повърхностни интерпретации.

Не се "надскачам" с Обама, нито се слагам в една категория с който и да е политик-марионетка.

А ти, старо тлъсто туловище, с напълно пропилян на вятъра живот, няма как да знаеш докъде ще стигна. Не плюй върху потенциала на младите хора със старческата си злоба на нереализиран, нещастен и самотен стар глупак, търсещ идоли в лицето на политици-марионетки. Бита карта си във всяко отношение, отпадък, който се е запътил към гробищата.

Кой става за смях, не знам, но нима не е смешен виртуалният Джаба в неговите опити-пози да привлича внимание:





Тема Re: Чудото стана! Честито, Обама! [re: Aлekc]  
Автор Цap Изpoд ll ()
Публикувано21.01.09 14:31



В отговор на:

и дори малко стряскащо име Барак Хюсеин Обама



Да, стряскащо, защото напомня на известния като най-злия характер от нашумялата през деведесетте години култова игра "Mortal Kombat II" Барака (вж. фиг. 1).


Фиг. 1: Барака, какъвто с умиление си го спомняме в "Mortal Kombat II".


За Барака се носеше слух, че е толкова зъл, че дори не може да получи роля в едноименния филм към играта. Как може някой да е по-зъл от най-лошия?




Кураж, не сме сами!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.