Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Как преценявате хората около васнови [re: RabbitHole]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано04.02.09 17:37



Тва ода за охлюва ли беше?





Тема Re: Как преценявате хората около васнови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор RabbitHole (Kung.Fu.Panda)
Публикувано04.02.09 18:11



Рапоне, Рапоне...



_________



Тема Re: Как преценявате хората около васнови [re: RabbitHole]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано04.02.09 18:30



Или за броненосеца?





Тема Re: Преценките са винаги по предразсъдъцинови [re: бeзпътeн]  
Автор %_^ (непознат)
Публикувано05.02.09 04:22



Пухкаво и глезено мамино детенце с тиква на пъпеш,
Ако един външен човек влезне в този клуб и първата закована тема какво ще си кажа, а?
- Тоя клуб е за клюки, интриги и заяждания и в първата тема се обсъждат сексуалните мераци на един пубер, когото го гони хормона и преследва жените като си търси нещо за наебаване. /"безпътен"/ Комплекси, егоцентризъм и борби за надприказване.....

А аз като един от най-старите и врели и кипяли в живота на Клубове ще ти заявя следното:

Йога означава Съюз! Обединение, Сливане !
- На какво?
- На индивидуалното, илюзиорно съзнание за "аза" с това на Твореца /Брахман и др. наименования/ Напускане на света на Майя - Голямата Илюзия и влизане в Света на Единството, където цари Вечен Мир, Вечна Хармония и Вечна Радост и Щастие. /наричани "Самадхи", "Нирвана" "Мукхти" и др. наименования/

За да се постигне това Единство тези, които са готови и узрели за това прилагат всевъзможни техники и практики. Всеобщото при всички техники и практики е
1.Отказване от всички светски удоволствия, които обсебват съзнанието ни постоянно.
а/алкохол, цигари
б/секс
в/месна храна
г/рок енд рол и всякакви други привързаности
д/усамотяване и уединяване и НИКАКВО ПРАХОСВАНЕ НА ЕНЕРГИЯ В ПРАЗНОСЛОВИЕ И СЛОВОБЛУДСТВА, СПОРОВЕ, ИНТРИГИ, БОРБИ и т.н.
д/насочване на цялото внимание и сетива НАВЪТРЕ В СЕБЕ СИ - ТАМ КЪДЕ ОБИТАВА ИСТИНАТА.


Ти не отговаряш на НИТО ЕДИН ОТ ГОРЕИЗБРОЕНИТЕ ПОКАЗАТЕЛИ за да се наречеш "йога".....


1.Ти робуваш на хормона, който те удря в главата и си търсиш жени за ебане. Това обсебва цялото ти съзнание.
2.Страстен привърженик си на рок енд рола и това обсебва съзнанието ти постоянно.
3.Влюбен си в себе си /илюзиорното "себе си"/ и физическата си външност ВМЕСТО ДА СЕ ОТКАЖЕШ ОТ ТАЗИ ИДЕНТИФИКАЦИЯ И ТЪРСИШ ИСТИНСКАТА СИ СЪЩНОСТ.
4.Бидейки егоцентрик и самовлюбен ти си адски честолюбив и готов във всеки миг да водиш безкрайни спорове с всички, които не мислят като теб и не ти правят евала.
5.Бидейки нагъл и самонадеян пубер ТИ ИЗОПАЧАВАШ ВЕКОВНИ ПОЛОЖЕНИЯ В ЙОГА И ПРОПОВЯДВАШ В ТОЗИ КЛУБ СВОЯ ИЗФАНТАЗИРАНА "йога" И ПРАВИЛА, КОИТО НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ЙОГА И КРИЯ ЙОГА И УЧЕНИЕТО НА ТВОЯ УЧИТЕЛ. Робувайки на бедния си и крайно неадекватен Гуру Цар УМ ти не можеш да си усетиш колко си жалък и смешен в очите на всички с напъните си да се вдигаш на пиедестал....


Ти си на светлинни години далеч от всякаква Йога и няма да стъпиш на Пътя на Йога ДОКАТО НЕ НАПРАВИШ ГЕНЕРАЛНИ ПРОМЕНИ В СВОЕТО МИСЛЕНЕ ПО ВЪПРОСА.



До тогава ще си останеш просто един пухкав, разглезен, мекотел еблив и похотлив пубер с външен вид на продавач в колбасарски магазин.

И ника "безпътен" ти приляга абсолютно!!!

Единственото коректно нещо при тебе.







Тема Re: Преценките са винаги по предразсъдъцинови [re: %_^]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.02.09 07:39



Отговорих ти в другата тема на това вече. Абсолютно нищо от това, което си писал за мене, не съответства на действителността. Няма смисъл на стари години да изпитваш такава мизерна злоба към младите хора.



Тема Re: Как преценявате хората около васнови [re: RabbitHole]  
Автор Avalanche! (неудържима)
Публикувано09.03.09 06:35



Новата секта “Добрил Злобаров – паразит, безпътен” старозагорски виртуален бабаит и мамино детенце.

Значи името на сектата е на нейният патрон Добрил Злобаров с ник "безпътен" от Стара Загора и целите на сектата са атеистични и анархистични. ПЪЛНО ОТРИЧАНЕ НА ДУХОВНОТО И СЪЩЕСТВУВАНЕТО НА КАКВОТО И ДА БИЛО ИЗВЪН 5-те ЖИВОТИНСКИ СЕТИВА.

При тази секта се употребяват мантри. Основната мантра е "НЯМА" ! Запомнихте ли я?
Сега - тя се прибавя към следните допълнителни думички:

Бог - НЯМА
Душа - НЯМА
Карма - НЯМА
Възмездия - НЯМА
Еволюция - НЯМА
Просветление - НЯМА
Себереализация - НЯМА
Самадхи или Нирвана - НЯМА
Разлика м/у Учител и ученик – НЯМА
Каквато и да било отговорност към другите и света - НЯМА
Елементарно възпитание и уважение на другите - НЯМА
Въздържане от порочни мисли и животински страсти - НЯМА
Въздържане от псувни и ругатни - НЯМА
Ограничения при плюскането - НЯМА
Стремеж към Истината - НЯМА
Концентрация-Медитация - НЯМА
Поемане на себеиздръжка и работа - НЯМА
Контрол над словоблудствата и чикиите на ума - НЯМА
Уважение на чуждо мнение несъответстващо на твоето - НЯМА
Уважение към по-възрастните, по-опитните, по-мъдрите от тебе - НЯМА
Необходимост да се спазва Регламента на Дира и конфиденциалноста на юзърите - НЯМА

и др. НЯМА, НЯМА, НЯМА......

Сега ето още няколко мантри, които може да си повтаряте по 5,698 пъти на ден - но вместо „аз” трябва да казвате "Добрил Безпътен" защото той е Ругу на сектата.

"Аз съм зодия Скорпион и съм най-готиният в целия свят, повече за зодиите не ми трябва да знам!
Аз съм красив, елегантен, интелигентен, сексапилен, млад и перспективен
Снимките показват, че съм изключително секси и красив - и много мадами ме харесват."


Какво е Ругу ли?
Ми в Индия и при йогите има едно понятие Гуру. Духовен учител.
Гу-Мрак
Ру-Светлина
Или учител който може да ви вземе от Мрака и отведе в Светлината.

Сега при тази нова секта на Добрил-безпътен имаме обратни функции.
Ругу - някой, който може да ви вземе от Светлината и отведе в Мрака.
Мракът на собствените му заблуди долни животински страсти и себелюбие - нарцисизъм.

Желаещите да се запишат да се обърнат към Добрил-безпътни. При него може да чуете по всяко време избрани пошли и анти-музикални записи на хеви метал парчета с много крясъци и шум и сатанински текстове за разрушение и анархия. В които доминират силите на Мрака.

Добре дошли в новата секта на дира.

Ето основателя и:



"Красив", "строен", "секси", с "умен поглед" - типичен Ругу.
Угоен и охранен като коледно прасе.....



Кой каза, че Калиуга вече е победена от Водолея?

Силите на Мрака могат да взимат всевъзможни форми..... този път те са взели заоблената форма на “юнака що бозал 30 год” Добрил Злобаров - безпътен от Стара Загора.

Помитай гнидите атеисти роби на Мрака!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.