Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: За бодхисатвите такива, каквито са:-) [re: Aлekc]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано17.11.08 21:11



Много сваляш нивото на бодхисатвите, Алекс. Недей така, моля те!






Тема Re: За бодхисатвите такива, каквито са:-) [re: amrta]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано17.11.08 22:14



Наистина ли мислиш, че свалям много нивото на бодхисатвите?



Я прочети това:

Имаме нужда от бодхисатва адвокати, бодхисатва художници и политици, бодхисатва лекари и икономисти, бодхисатва учители и учени, бодхисатва техници и инженери, бодхисатва навсякъде, служещи като проводници на мъдростта до всяко кътче на обществения живот, стремящи се да преобразят своите действия и действията на другите, работещи неуморно за запазването на нашия свят и за едно по-добро бъдеще, подкрепени от познанието за будите и просветлените същества.





Тема Re: Нещо източно, красиво и следователно божествено! [re: Aлekc]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано17.11.08 22:40



Ай, ай, че прекрасна!



Нооооо, хубавите неща (жени) не се срещат само на изток.

Мен ( // ) мноого си ме кефи, като излъчване - нищо, че е кино, че "не е истинска кралица", че е коренно различен темперамент, култура, внушение и прочее... Затова пък си пасва идеално за ролята. ...Кристана Локен ..

Ма, пусти ориенталски вкус, де....

Редактирано от L.L. на 17.11.08 22:56.



Тема Re: Нещо източно, красиво и следователно божествен [re: L.L.]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано17.11.08 23:03



Красиви жени се срещат навсякъде. Одухотворени също.

Доста по-рядко се срещат и такива, които са красиви и одухотворени едновременно.

Част от тях приличат по-скоро на небесни богини, отколкото на земни секс-символи.



Тема Re: Нещо източно, красиво и следователно божествен [re: Aлekc]  
Автор Aye!!! (ентусиаст)
Публикувано17.11.08 23:10




А забелязваш ли съпричастието на жените в темата? Обитават ценителки тук :)



Тема Re: Нещо източно, красиво и следователно божествен [re: Aлekc]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано17.11.08 23:16



Част от тях приличат по-скоро на небесни богини, отколкото на земни секс-символи.


А за мен няма разделение - може би защото, като жена не гледам изобщо на жените, като на секс-символи. За мен - или една жена ми харесва/грабва с излъчването (и въшността) си - или не и точка. Памела Андерсън, например, дето е общоприет секс-символ не ме очарова грам. В същото време Изабела Едикояси, невисока блондинка с къса прическа, отседнала в хотел Едикойси с нереално сладкото си кученце, има такова излъчване, очарование и стил, че още малко и ми иде да възкликна, като в "Приказка за стълбата": Тя е принцеса по рождение и боговете са й братя! О, колко красиви и щастливи са хората...!"





Тема Re: Нещо източно, красиво и следователно божествен [re: Aлekc]  
Автор Amitaba ()
Публикувано17.11.08 23:18



Част от тях приличат по-скоро на небесни богини, отколкото на земни секс-символи.

Тази жена е толкова красива - вътрешно и външно, че "секс-символ" звучи някак нелепо, отнесено към нея. Мисля че полът тук не е толкова важен.



Тема Re: Нещо източно, красиво и следователно божествен [re: L.L.]  
Автор Amitaba ()
Публикувано17.11.08 23:23



Аз пък винаги съм се чудил какво толкова им харесват на т.нар. секс-бомби. Нито П. Андерсън, нито П. Хилтън, нито някоя тяхна посестрима някога ми е харесвала. Напротив - някои от тях са си направо грозноватички, просто повечко се събличат и с това привличат вниманието.



Тема Re: Нещо източно, красиво и следователно божествен [re: Aye!!!]  
Автор Aлekc (Необвързан)
Публикувано17.11.08 23:27



Да, разбира се. Забелязвам.

Освен ценителки тук има и немалко наистина очарователни и одухотворени девойки.



Казвам "наистина", защото много често някои публични личности изглеждат доста по-невзрачно на живо, отколкото на професионално направените им снимки.



Тема Re: Нещо източно, красиво и следователно божествен [re: Amitaba]  
Автор Aye!!! (ентусиаст)
Публикувано17.11.08 23:27



Ето една моя любимка - по Алексовата дефиниция - богинка








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.