Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема ЕВТИМОВ  
Автор ihu.ihu (непознат )
Публикувано04.10.08 10:55



Хора, диря информация за В. Евтимов! Моля ако някой знае нещо наистина да каже. А Ако знае, но не трябва да каже нека сподели че Евтимов така е пожелал... Примерно... . Но не като някои от тукизказващите се дето твърдят че му ходят на гости и видите ли тази събота няма да има ама от наесен ще има, че прекъсването е за 2 седмици, а той не води поне от 1 година....



Тема ihu.ihu [re: ihu.ihu]  
Автор KREDOR (кирилизатор)
Публикувано04.10.08 12:27



Хора, диря информация за В. Евтимов! Моля ако някой знае нещо наистина да каже. А Ако знае, но не трябва да каже нека сподели че Евтимов така е пожелал... Примерно... . Но не като някои от тукизказващите се дето твърдят че му ходят на гости и видите ли тази събота няма да има ама от наесен ще има, че прекъсването е за 2 седмици, а той не води поне от 1 година....

Защо е този тон?



Тема Re: ЕВТИМОВ [re: ihu.ihu]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано04.10.08 13:50



Нямам впечатления от пряк контакт (а, веднъж беше дошъл при Стария преди 20 год. вероятно, ама не сме говорили много), но съм слушал негови "лекции"... За мен е ограничен и фанатизиран човек.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема ЕВТИМОВ [re: ihu.ihu]  
Автор ihu.ihu (непознат )
Публикувано04.10.08 14:27



Ако съм звучал грубо извинявайте, ама все си мисля че като клуба е Йога хората не послъгват... Който има истинска информация да сподели. Но без фантазии. От там насетне който какъвто си е - нищо лично.



Тема Re: ЕВТИМОВ [re: ihu.ihu]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано04.10.08 14:34



Кой води сега заниманията вместо него? Станков ли?





Тема Re: ЕВТИМОВ [re: BlackWolf]  
Автор Лoтoc (дуракоустойчив)
Публикувано04.10.08 14:49



"Нямам впечатления от пряк контакт (а, веднъж беше дошъл при Стария преди 20 год. вероятно, ама не сме говорили много), но съм слушал негови "лекции"... За мен е ограничен и фанатизиран човек.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас! "


Твоето становище относно Йога, Бога и всичко духовно отдавна е известно на всички юзъри не само в този клуб а във всички клубове.

Досаден смрадлив комплексар-мижитурко, който избива комплекси като оплюва световно известни факти и неща.

Я отговори на този въпрос:


Чий х.. търсиш ти в този клуб?
Ти не си йога, не те интересува йога, не си написал една дума по тематиката на клуба. За какво нахълтваш и сереш тука, а?
Нали ти дадоха "Клуб индианци" и се осра и там като мод и затвориха клуба?
За какво се бориш тук, а? Аре бегай в гората на лов. Да избиваш невинни животни и комплексите си.

"Керванът си върви псетата /като тебе и Dirt Vader/ си лаят". Не можете да спрете човешкия прогрес и еволюция.
Мижитурковци търсещи внимание и любов....







Тема Re: ЕВТИМОВ [re: Лoтoc]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано05.10.08 00:29



Дедо Оро, пиеш ли си редовно хапчетата?



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: ЕВТИМОВ [re: amrta]  
Автор ihu.ihu (непознат )
Публикувано05.10.08 12:55



Ясно... Тук сме все хора, които предпочитаме да правим йога на думи...
Явно никой от знаещите не посещава таквиз форуми...



Тема ihu.ihu [re: ihu.ihu]  
Автор KREDOR (кирилизатор)
Публикувано05.10.08 13:10



Ясно... Тук сме все хора, които предпочитаме да правим йога на думи...
Явно никой от знаещите не посещава таквиз форуми...


Интересно разделение: "Клубът на Знаещите срещу Клубът на Можещите".

Редактирано от KREDOR на 05.10.08 13:10.



Тема Re: ihu.ihuнови [re: KREDOR]  
Автор ihu.ihu (непознат )
Публикувано05.10.08 22:10



Кредор, под знаещите съм имал предвид знаещите къде е и какво прави Евтимов... Мисля, че е логично Евтимов да допуска до себе си истински практикуващи... Аз не съм такъв - просто отчаяно търсих информация. Можеш спокойно да закриеш темата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.