Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:09 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Оро ме попитанови [re: Aye!!!]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано06.10.08 23:08



Според мен, те идват сами, само трябва да се осъзнават.





Тема Re: Оро ме попитанови [re: huanji]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано06.10.08 23:15



Да ората са казали,че сичко зависи от пропорцията или мерката





Тема Re: Оро ме попитанови [re: Aye!!!]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано06.10.08 23:30



Не, ТИ четеш мисли - това е една от любимите ми песни и миналия месец все си я пеех...



В отговор -



Тема Re: Оро ме попитанови [re: huanji]  
Автор L.L. (мълва)
Публикувано06.10.08 23:44



чак пък ...



ми тогаз..



Тема Re: Оро ме попитанови [re: huanji]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано07.10.08 10:38



Искам да те попитам, ако нещо е отишло дълбоко в подсъзнанието, как се действа? При положение, че човек няма достъп, както казваш?!





Тема Re: Оро ме попитанови [re: huanji]  
Автор serenity._ (новак)
Публикувано07.10.08 13:23



това е единствения ти постинг, който отворих, обаче попаднах на "бисер"


Толкова съм пекана и бетонирана, че никой не може да ме мръдне
и саирите, които очакваш, няма да се случат

а иначе - теб те газя като танк /и съм го правила/, но не си заслужава



Тема Re: Оро ме попитанови [re: serenity._]  
Автор Лoтoc (дуракоустойчив)
Публикувано07.10.08 13:30



"а иначе - теб те газя като танк /и съм го правила/, но не си заслужава "

Някои дебели чутури, колкото повече ги налагаш - толкова по -дебели стават... Никога не се вразумяват.
Тоя самозван ловешки мижитурко изтри моето единствено мнение-постинг в тази тема, която посвети на мен.... Защото го изобличавах като фълшиф и несъстоятелен ....





Тема Re: Оро ме попитанови [re: huanji]  
Автор Лoтoc (дуракоустойчив)
Публикувано07.10.08 13:40



Мижи, защо изтри моят сериозен постинг в който те изобличавам за анти-мод дейността ти в този клуб и за поголовното нарушаване на Правилника на клуба....


Докога посткомунистическа диктатура на комплексарите?

Защо си въобразяваш, че като ти дадоха пагон стана "богопомазан"? Не! Ти стана "Киро-помазан". Помазан от един опасно примитивен и първосигнален съсипител на клубовете - защото му липсва елементарен интелект и морал.

В твоята Карма е записано да ти се даде власт и отговорности и да търпиш критики и да се развиваш и поумняваш....
Не бягай от критиките като дявол от тамян!

Няма къде да избягаш. Няма как да изтриеш това, което ти е казано - то е записано в Акашиевите Записи. Откажи се от тоталитарните си табиети. Дай път на Демокрацията! Покажи готовност и решителност да се променяш в правилна насока, а не да тъпчиш на едно място....







Тема Re: ти какво очакваш?нови [re: Лoтoc]  
Автор serenity._ (новак)
Публикувано07.10.08 14:10



този клуб и модератора му най-вече са сеирджии
Хуанджи не го интересува нито йога, нито правилата на клуба, които трябва да спазва,
а обича да седи и да чете сеири, както и да ги подстрекава
горкия, няма си друго забавление особено вечер, скучае и се забавлява с интернет-клюки и интриги



това ако не е ясно на другите, значи не са никакви йоги



Тема Re: Оро ме попитанови [re: huanji]  
Автор Лoтoc (дуракоустойчив)
Публикувано07.10.08 14:49





След около 60 години ПРАКТИКУВАНЕ а не словоблудстване относно музиката трябва да съм развил някои центрове в мозъка, които ти не си развил!

След около 30 години ежедневно ПРАКТИКУВАНЕ а не словоблудстване относно практикуването на Истинска Медитация трябва да съм постигнал неща, до които ти дори и в най-смелото си въображение не си се докоснал....


Тогава? Кой кого трябва да модерира и поучава като се има предвид и факта, че си на възрастта на една от дъщерите ми и цял живот си прекарал в....село Ловеч, а Оро е обиколил света поне 3 пъти и си служи с 8 езика /ти си неграмотен дори в българския/ и живее от 30 год. в една от най-демократичните страни в света Норвегия. Айде седни си на дупето насрано и стига се прави на педагог и превъзпитател. Само защото лумпена първосигнален Киро ти е дал пагон....

Но Оро не те поучава!

Оро ти казва: СПАЗВАЙ ВСЯКА ТОЧКА ОТ СОБСТВЕНИЯ СИ ПРАВИЛНИК, КОЙТО СИ ОКАЧИЛ НАЙ-ОТГОРЕ В КЛУБА!!! ЧИСТИ СПАМА И НАПАДКИТЕ ОТ СТРАНА НА НАВЛЕЦИТЕ ТВОИ ХАВЕРИ. ОСИГУРИ НА ВСЕКИ ЮЗЪР ДЕМОКРАТИЧНОТО ПРАВО ДА ИЗКАЗВА МНЕНИЯ, КОГАТО НЕ НАПАДА И НЕ ОБИЖДА НИКОГО. СЛЕДИ ДА СЕ ПИШЕ ПО ТЕМАТИКАТА САМО /или предимно поне/ ТОВА Е КЛУБ ЗА ФЕНОВЕ НА ЙОГА - А НЕ ЗА АНТИ-ЙОГИ!!!

Всичко това не са "орови идеи и фантасмагории" ТОВА Е НЕЩО НОРМАЛНО И РАЗУМНО!








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.