Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: two women]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.08.08 00:48



А, не, никак...

Макар че съм мъж за 1000 (и повече) жени по принцип, и една като сегашната ми сексуална партньорка е достатъчна (поне засега).



Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.08.08 00:50



Аз не се хваля, а споделям безпристрастно Осъзнаването си. А моята сексуална партньорка в момента не и остава дори мисъл да се похвали... така я вкарвам в транс(ове).





Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: two women]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.08.08 00:50



Е, ама такива и не говорят много... нали знаеш - за тихите води?

Редактирано от бeзпътeн на 05.08.08 01:00.



Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: бeзпътeн]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано05.08.08 06:55



Т.е. те трябваше да изоставят всичко останало, което ги кара да не се чувстват добре един с друг, и да прекарват цялото си време в леглото? Трябва например да не заболязват какъв егоист е другия извън секса - а то и в секса може да е егоист, но да са им паснали за момента желанията. Или пък да са свидетели, как човека с когото правят секс, ги оставя да се справят сами с трудностите, но продължава да си иска своето.
Пробвай!



Все ми се струва, че въпреки приказките си, отделяш секса от живота.



Тема Re:Поздравления тогаванови [re: бeзпътeн]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано05.08.08 07:09



- всяка прилика с действителни лица и събития е случайна.

Редактирано от Kaлoмaин на 05.08.08 07:11.



Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: бeзпътeн]  
Автор Serenity. (magic)
Публикувано05.08.08 07:31



Едно си баба знае, едно си бае.



...а твоят ум е толкова покварен, че ще развали всичко...

Добре, че най-после си намери тъпкачка, щом това е смисъла на живота ти. И се надявам, че вече ще спреш да занимаваш хората с подобни теми, със самореклама и свалячество коя ще ти клъвне (което правиш от една година).
Е, другите пък имат свободата да избират дали да те чатат и отговарят.

Ще пораснеш и ти някой ден, може би, но това ще бъде болезнен процес не само за теб, но жалкото, че и на хора около теб.

Редактирано от Serenity. на 05.08.08 07:32.



Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: Kaлoмaин]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.08.08 08:31



Не, прекалено много ти се струва, без да си в час всъщност. Не гадай кое как е, просто чети и попивай.

Някои (може би не малко) неща ги разбирам доста по-добре от теб.

В темата казвам нещо съвсем просто, няма какво да увъртаме и да си излизаме насреща със странични твърдения. Ясно е, че егоизмът е способен да провали всяко хубаво нещо за съжаление, в т.ч. и нещо толкова естествено невинно и красиво като една сполучлива от сексуална гл.т. връзка. Но е факт също, че една такава връзка едва ли би просъществувала толкова дълго (колкото и кратка да е била), ако сексът между двамата не струваше.

Редактирано от бeзпътeн на 05.08.08 08:46.



Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: Serenity.]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.08.08 08:32



Остави ги тези бабини предписания за щерка си.

Мен не ме мисли, прекалено голям залък съм за мислите ти.



Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: бeзпътeн]  
Автор Serenity. (magic)
Публикувано05.08.08 08:48



о, не намесвай винаги моята дъщеря

тя лети твърди високо за теб

а и тук не е място някой някого да те вкарва в пътя, всеки да си живее живота както го разбира




Редактирано от Serenity. на 05.08.08 10:21.



Тема Re: Ето един от многото примери за мнима "връзка"нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.08.08 10:00



Да живеят изследователите, но ти не си такъв.


Все вкарваш определения, насоки и казваш кое е глупост и как трябва да бъде. Това не е изследване, защото му липсва безпристрастност. Един вид, изказваш се от личен опит на човек преминал през всичко и определяш как стоят нещата.

Апропо, това не е нормално за хора с опит и преминали през много неща.

Няма лошо да имитираш даосите, защото няма лошо да правиш секс докато жената каже - стига. На практика, всеки уважаващ себе си мъж, не спира преди да го подканят. Не знам дали осъзнаваш колко се набутваш с този секс, понеже в секса има само първа награда!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.