Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: В случай, че си мислете, че мъдростта...нови [re: Aye!!]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано31.07.08 21:42



Дадено, призната си.





Тема Re: В случай, че си мислете, че мъдростта...нови [re: huanji]  
Автор Aye!! ()
Публикувано31.07.08 21:52



И изпросено е сладко


Мерси за Калито, онзиден тя беше на ход като цяло



Тема Re: Ето нещо, което...нови [re: p-man]  
Автор RabbitHole (новак)
Публикувано31.07.08 21:56



Успех в горенето, тогава!



_________



Тема Re: Ето нещо, което...нови [re: RabbitHole]  
Автор Aye!! ()
Публикувано31.07.08 22:21



Заек :)), ако не ти, то сестра ми се грижи да ме занимава с капоейра и брейк. Последното мислех, че е отживелица, ма не било


Един ден влетя и започна да се въргаля и блъска наляво-надясно и съобщи, че това е брейк



Тема Re: Любов и Йоганови [re: RabbitHole]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано31.07.08 23:08



Чудех се през последните дни кой ли е този умник, бълващ мъдри мисли като за световно.

Но не допуснах, че си ти.

Иначе темата ти удари точно в целта. Защото по навик я отнесох към себе си. И трябваше да си призная, че разбирането ми към хората, които съм обичала и които обичам граничи към нулата. Дори днес ми казаха, че „унищожавам всичко, до което се докосна”. Всеки случай опитът да започна да проявявам разбиране (провокиран в голяма степен и от темата ти), се провали.





Тема Re: Любов и Йоганови [re: amrta]  
Автор Aye!! ()
Публикувано31.07.08 23:27



Я кажи кои са тези хора да си поговоря с тях :))) ? Да не са случайно и мои приятели?


А Зайчето е върхът! Темата е супер, както и размишленията му. Знаех, че е умен и зацепва, ама сега има щипка мъдрост в повече



Тема Re: Любов и Йоганови [re: Aye!!]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано31.07.08 23:49



Да, приятели са ти. Как само ги усещаш тези неща.

Но ако говориш с тях, ще те накарат да се откажеш от мен чрез Държавен вестник, защото тотално ги подлудих и разфасовах психически. И те мен де, но като защита на моите провокации...Аз съм агресорът и лошият в случая, няма какво да се оправдавам...

Именно спрямо тях се опитах да приложа разбирането, но ударих на камък. Издържах едва броени дни...



Редактирано от amrta на 01.08.08 01:34.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: Aye!!]  
Автор RabbitHole (новак)
Публикувано31.07.08 23:52



В гората отворили магазин. Още от сутринта се натрупала дълга опашка. В тълпата заекът се мъчел да стигне по-близо до вратата. Видяла го лисицата и му шибнала един зад врата, толкова силно, че заекът се претърколил.
Станал Зайо, отупал се и пак тръгнал да прережда опашката. Тъкмо стигнал до вълкът и той му бил един шут, толкова силен, че заекът отлетял в канавката. Станал и залитайки тръгнал отново да прережда опашката. Тоя път Мечката не издържала и замахнала с лапа. Заека обаче си бил кръгом и мърморейки започнал да се отдалечава:

- Добре бе, щом сте толкова отворени, тогава днес няма да отворя магазина!



_________



Тема Re: Любов и Йоганови [re: amrta]  
Автор Aye!! ()
Публикувано31.07.08 23:56



Виж сега....никой не може да ми каже какво да правя Аз


Ще изслушам, ама сама ще си реша - моят контакт с човека е важен
Освен това...любовта може да прости много неща, ако човек, разбира се, е в състояние да я изпита



Тема Re: Любов и Йоганови [re: RabbitHole]  
Автор Aye!! ()
Публикувано31.07.08 23:59








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.