Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Любов и Йоганови [re: RabbitHole]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано28.07.08 23:34



И докато се учиш да разбираш , той живота свършил.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: Бapбapeлa]  
Автор RabbitHole (непознат)
Публикувано29.07.08 07:39



Много по-лошо е живот без разбиране.

Огледай се и ще видиш много хора търсещи и постоянно говорещи за любов. Запитай се: каква е причината да не я намират? Не е задължително да е отговора, който аз съм намерил за себе си. Може да е друг, който е специално за теб, но причина има в тая масова истерия да се търси любов и да не се намира.

_________

Редактирано от RabbitHole на 29.07.08 07:39.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: RabbitHole]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано29.07.08 09:11



Мисля, че въпросът е странно поставен. Каква любов търсят хората - някой, когото да обичат, или някой, който да ги обича. А и сигурен ли си, че търсят любов, а не себепотвържение?

Според мен любовта не трябва да бъде търсена, а просто изживявана. И да не бъде товарена с нашите представи за нея, защото те винаги са фалшиви.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: RabbitHole]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано29.07.08 11:50



А бе я ми кажи ти на колко години си за да преценя дали да влагам време да ти обяснявам.

Животът ти е такъв какъвто си го избрал . За да не те разбират или ти да не разбираш другите причината е че искаш нещо, дето не ти се дава или го искаш по-неподходящ начин.

Айде кажи ми на колко годинки си първо.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: Бapбapeлa]  
Автор RabbitHole (новак)
Публикувано29.07.08 12:27



На 17 години съм, а ти?

_________



Тема Re: Любов и Йоганови [re: RabbitHole]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано29.07.08 12:54



Олеее, лелиното има още много хляб и сол да изядеш .



Тема Re: Любов и Йоганови [re: Бapбapeлa]  
Автор RabbitHole (новак)
Публикувано29.07.08 13:32



Малко трудно ще стигна теглото на средностатистически зрял мъж с хляб и сол.

Ама щом толкова ти отпуска сърцето...

Но да знаеш все пак, че голяма шия не се прави с туршия.

_________



Тема Жена, йога, любов, секс, деца...нови [re: RabbitHole]  
Автор RabbitHole (новак)
Публикувано29.07.08 14:09



Въпрос:: Следващият въпрос е: Жена, йога, любов, секс, деца - как всичко това може да се интегрира в йогийския начин на живот?

Отговор: Знаете, че в кухнята можете да си сготвите всичко, но за да има вкус храната ви, трябва да добавите щика сол. Това придава вкус на нещата.
Така че живейте си живота, радвайте се на децата си, на приятелите си - няма проблем! Но не забравяйте щипката Йога в храната, която приготвяте.
Помнете, че практикувате Йога, не за да се отличавате от другите хора. Виждам хора, които казват: Ах, започнах да практикувам йога и се чувствам толкова прекрасно, сърцето ми се отваря, имат такива прекрасни изживявания,любовта струи отвсякъде... Йога не се практикува за да се представите като по-добър човек, по духовен човек или различен от другите човек. Практикувате йога за да подобрите качеството на живота си! Ако това се случи, тогава вашите взаимоотношения и връзки стават по-добри. Децата получават по-добро възпитание от вас, по-добри впечатления, стават по-добри хора.

_________



Тема Re: Любов и Йоганови [re: RabbitHole]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано29.07.08 14:40



Много интересно мислиш за 17 годишен. Да не си маймун по китайския зодиак?

Или шаран?



Тема Re: Любов и Йога [re: Kaлoмaин]  
Автор RabbitHole (новак)
Публикувано29.07.08 16:18



зевзек - самсуняк.



Нямаш си и представа колко ми е безинтересна астрологията, независимо индийска, китайска, шумерска, западна или каквато и да е.

_________




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.