Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: менчо отговаря:нови [re: Aye!!]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано01.08.08 00:16



То, ние простите, само глупости говорим.
Случайно ти се издаде. Аз само папагалствам.





Тема Re: Любов и Йоганови [re: Aye!!]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано01.08.08 00:17



И аз мисля, че любовта прощава много неща. Но се оказва, че някои хора живеят с идеалите си за невъзможната любов...И за да те „обичат” (ако могат въобще да обичат някой друг) трябва да си такъв, какъвто те са си представяли, че си...Като например хрисим, спокоен и т.н.

Адски страшно е някой да е идеалист, и за него самия и за човека срещу него...Това го усетих на гърба си.







Тема Re: Любов и Йоганови [re: amrta]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано01.08.08 00:20



Това, мила ми Амрита, зависи изцяло от идеала. Какъвто идеала, такъв и идеалиста.
Ако идеала е наистина съвършен, то и идеалиста ще е.
Ако идеала е нецялостен, недовършен концептуално, то идеалиста ще има нуждата от повече опит и доизграждане на по-хуманен идеал.

Аз съм чист идеалист и се чуствам прекрасно в кожата си.

И в света.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: RabbitHole]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано01.08.08 00:21



Аааа, убиец! Евала!





Тема Re: Ето нещо, което...нови [re: Aye!!]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано01.08.08 00:24



Нека! Е това е youth energy!

Поздрави на сестричка!





Тема Re: Любов и Йоганови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано01.08.08 00:35



Ако проектира идеалите и очакванията си върху другите, винаги ще се разочарова, а те винаги ще се оказват недостойни за възвишената му любов.

А именно това проектиране е в кръвта на иделистите за съжаление.

Казваш, че се чувстваш добре /на този етап/, но жената срещу теб как ли се чувства или би се чувствала?!

Редактирано от amrta на 01.08.08 00:37.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: amrta]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано01.08.08 00:43



Смятам, че човечеството много погрешно разбира концепцията за идеала и идеализацията.
Но това не е проблем. Някой ден ще напиша книга и по този въпрос за да науча хората на истината



Когато идеалът е съвършен, няма осакатени. Защо ли?
Защото всичко е предвидено. Дори несъвършенството. Това именно прави идеалът съвършен.

Ти си философ, ще ме разбереш.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.08.08 07:42



Докато си щракате за "идеали" и тям подобни глупости... аз направо се взривявам тези дни, сякаш съм на друга планета.

Не става дума просто за Самадхи, това е лесна работа.

А се чудя как може съдбата да ми предоставя такива чудеса, с които се сблъсквам напоследък (напр. в общуването, в т.ч. и в някои невербални и твърде екстатични контакти, с жените).

Май наистина съм целунат от Бог!

Всъщност и това не е съвсем точно; Аз съм Бог!

БОГЪТ-СЕКС, пред Който всички глупави "идеали" и въобще всички умствени брътвежи, губят напълно смисъла си.



Тема Re: Любов и Йоганови [re: бeзпътeн]  
Автор RabbitHole (новак)
Публикувано01.08.08 07:49



Аз пък съм разочарован как с времето жените се интересуват все по-малко от мен!

Едно време бях млад и жизнен, но не се интересувах от жени, а от разни шменти капели. Исках да бъда духовен и извисен. А гаджетата сами идваха при мен и глупаво ги отблъсквах.

Сега съм стар и грозен и се интересувам много от жени. Не искам да съм духовен, нито извисен, но жените не ми обръщат никакво внимание.

Извод: човек винаги оценява едно нещо, едва когато го загуби.



_________



Тема Re: Любов и Йоганови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.08.08 07:53



Та... секс трябва да се прави и то по много... Та и да се сменят партньорите (партньорките в моя случай), та току виж попаднал на някой (някоя в моя случай), че после да се чуди как първо Природата е създала две тела така пасващи си, та после и на Съдбата, че взела та ги събрала.

Баф, баф, баф...........



Па ако не се прави секс и човек остане в глупавите си принципи и идеали - то струва ли си въобще... Хахахахахаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.