Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:52 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: huanji]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано23.07.08 16:47



Ами да възползва се от предоставената ти възможност да сложиш похлупака.


"Чета ги колкото да ти отговоря противоположното на това в което ме убеждаваш. Що пък не?"
Това обяснява всичко! Досега каза достатъчно групости, и включително груби думи и това си се пише на твоя сметка. Ти дори не правиш разлика между натрапена критика и конструктивна критика. Това да опитваш да смачкаш някого с грубост под предлог че искаш да му помогнеш (показвайки на всички колко си еликодушен и помагащ) е меко казано некоректно. Който няма принадлежност и мъдрост се бори за авторитет. Аз чувствам принадлежност дори към теб, независимо от всичко. Защото отвътре си чист, а тази кал отвън която изливаш е по периферията. Тя не идва от твоята природа. Затова и приех хипотетична среща на Рила на живо. Е там ако искаш можеше да ми оскубеш брадата на воля :) можеш и юмруци да използваш. Аз няма да реагирам.
А Имаго хич не ми пука какво мисли за мен, по-важното е, че не реагира първосигнално като теб и е много по-достоен. Не мисли че е бил съгласен с всичко написано от мен, но това не означава че трябва да ми скача както ти правиш.

Бъди себе си

Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор RabbitHole (непознат)
Публикувано23.07.08 16:49



Колкото-толкова, приятелю.

_________



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: yogimax]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано23.07.08 17:02



Чувал ли си за играта на котка и мишка.



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: yogimax]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано23.07.08 17:45



Жалко за теб...за мен играта никога не свършва.



Уплътни духа си

Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: yogimax]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано23.07.08 17:59



Ами да възползва се от предоставената ти възможност да сложиш похлупака.

Абе ти четеш ли се въобще какви ги пишеш? Никаква възможност не си ми предоставял, нито съм се възползвал от нея. Голям си хуморестко.



Кого се опитвам да смачкам, смачканото ти самомнение ли? Много важно.

Нито искам да ти помогна, нито да ти навредя, просто така се случва и нямам специално тълкувание, различно от - толкоз ни е акъла и на двамата.

Тази кал си е в теб самият и ако я нямаш, никой не може нищо да ти излее. Запомни го, защото ако ти не се опишеш сам с конкретен образ, няма да ти действа.

Ми добре де, скачам. Ама ти що скачаш с мен, карам ли те? Спаринга се играе от двама и който остане сам, спира. Щом си във фазата на спортната злоба, ще играеш. Ако не си, няма да играеш. Можеш да питаш Шри-то, ако не вярваш.



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: huanji]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано23.07.08 18:41



За Шри Кой става въпрос?



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: huanji]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано23.07.08 19:04



"Ми добре де, скачам. Ама ти що скачаш с мен, карам ли те?"
Ми да си обърна и другата страна ли? Неее, чак толкова отдаден на Бог не съм, че да изпълня този завет на Христос.

Скачам, щото ми се скача, обаче вече взе да ми доскучава и да ми омръзва. Затова ти давам да сложиш последния капак, не защото съм много великодушен. Бог ни гледа и ни се смее. Един ден ще си отидем от тази земя и тогава ще бъде много глупаво, че сме изхабили толкова енергия за този спор, вместо докато сме живи да сме сплотени и да излъчваме любов. Аз вече съм към края на своето участие във форуми, така чувствам, изчерпах се вече по всички основни теми, които ме интересуват, съдът е пълен, не може да поеме повече по този начин. Няколко години стигат, съвсем съм разредил участието си навсякъде и върви към приключване. Тук поначало не съм писал много щото не съм чувствал особено вдъхновение. Дискутирането по форуми не дава кой знае какво на човек, освен уплътняване на свободното време.

Бъди себе си

Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: yogimax]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано23.07.08 20:01



A защо да бъдем самоцелно сплотени и да излъчваме любов?

Ако насилваме хармонията и любовта, можем да продим по-тежък конфликт.

Затова именно всеки спор е ценен, ако ти се води.



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: лия]  
Автор yoga.nov (непознат )
Публикувано24.07.08 08:04



Ииииих, каква си !
Какво ти струва да кажеш при кого си била на курс.
Това,което написах в този форум е истината,може би тя дразни някои.
Аз съм добро,любвеобилно момче,
не пуша ,не пия,
виж, за секса бих си помислил





Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: huanji]  
Автор Aye!! ()
Публикувано24.07.08 10:01



Разбира се! Аз казвам само, че дори да няма път, именуван някак, човек може да напредне с това, което наричат карма йога (но което е всъщност осъзнато, депрограмирано съществуване...)

.
А ти що не ми хареса психеделичния поздрав?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.