Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Kaily]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано23.07.08 15:11



Еех, Кайли Миноуг, Кайли Миноуг...хуанджи няма нужда от адвокати, не прави непоискано добро

Всичко свърши. Играта свърши.

Бъди себе си

Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Aye!!]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано23.07.08 15:17



Ха, глеш ли ти какво стана!
Това е дори още по-добре, всеки ще копира себе си от другия, докато намери себе си в себе си..... ако въобще звучи смислено. И най-сетне намери другия в себе си, което ще рече че методите само привидно са различни, евентуално.



Това отново ни води към добрата стара бхакти.

Твоята мъдрост и милост, Богиньо, е ненадмината.



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Aye!! ()
Публикувано23.07.08 15:28



Сешиш ли се са кво стана? :)))
Ще ги съгласуваме нещата, ша ги назлъндисаме


Само Бог Бога може да съгледа, знаш как е
И у когото мъдрост и милост нема, не мой я разпозна извън себе си .
Да живее бхакти!




Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано23.07.08 15:39



Айде сега, няма си търсим оправдания, когато е много по- логично просто да сме говеда.





Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Aye!!]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано23.07.08 15:41



Както се казва, въпрос на предпочитания.



Няма лош път, стига да ти е по сърце.



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Aye!!]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано23.07.08 15:46



Само Аз-ът съзира Аз-а, Бог-Бога и Бог - Богинята. Най-любопитно е, че в таз Джнана марга се ражда безмълвно бхакти в изначална хармония и неразбираемо единство.
Хем ги гледаш две, хем узнаваш, че са недве и неедно....

Велик е Аз-ът в своята неизказна абсолютност.

Да живее! Че без бхакти единият от двамата умира и другият остава сам, па макар и самотъждествен, в проявлението изчерпва своя смисъл, а тогава Той/Тя става Шуня, която е не"недве" и не"неедно"

Нека да е Сат-Чит-Ананда! Нека са три - Той, Тя и Свят.





Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: huanji]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано23.07.08 15:52



Ти пак недей изпада в тежко униние, оправдание има й ощ!

Говедото е свята гад.

Често използвам сравнения като:

Блъскам енергии като говедо

На говедо станах от здравословен живот

Медитирам по пет-шест часа като говедо

и всякакви други хвалебствени говедата изказвания.

Какво слдедва от това - ако си говедо, то ти си високоенергиен, водиш здравословен живот и умееш да медитираш дълго и напоително.
Празнувай.





Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: yogimax]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано23.07.08 15:59



Нали това ти казвам, че ги делиш нещата на черни и бели, на победени и победители.



Продължаваш да се защитаваш и да ме убеждаваш, че си чит, светъл и мноого повече от мен. Щом го казваш, значи сам слагаш градация и наместваш хората в нея. И колкото повече някой те критикува, толкова по- надалу ще е в личната ти градация.

Ако ти изиграя една мила сценка с кравешки очички и да те почеткам малко, колко си отдаден и други глупости, ще ми пееш дитирамби. Но трябва да бъде обратното, този който те хвали ти вреди, а който те критикува ти помага.

Дреме ми на крачола какво искаш ти, щом ме водиш да ти ги приказвам такива, значи го искаш. Ако не го искаш, нямаше да ме убеждаваш в нищо. Толкова е близко до акъла. Нито пък щеше да се бориш за жалкият авторитет, ако не държеше на него. Още по- елементарно.

Хич и не ти помня трудовите подвизи и несгоди и няма си запълвам паметта с глупостите ти. Чета ги колкото да ти отговоря противоположното на това в което ме убеждаваш. Що пък не?

За егото и двамата имаме, но аз поне си го зная и не споря. Да си ме видял някога да се изкарвам без его или нещо подобно? Луда работа, който се бори против егото съзнателно попада в собственият си капан.

Ако ми идва да споря с теб, ще споря. Причината си е в мен и не те обвинявам за това, че аз излизам в друго състояние. Може да си ми потражение, но си го знам.

Имаго беше сух фасул и тепърва развива нашият опит да приема галмуци. Но явно се променя човека и това ме радва. Ако беше влязал преди щеше да ти покаже той, кон, боб яде ли. Хич и не знаеш как реално гледа на теб, вероятно много по- критично от мен, но си трае. И хоп веднага, щом не те критикува той е много добър, но ако те насмете както си може, ще почнеш да ревеш от него.

Не можеш да ми оставяш тази възможност да съм отгоре, защото специално го казваш, че ще ми я оставиш. Един вид, има ли някой да не те е забелязал, че ти пръв ще спреш. Духовна чалга си ти, радка-пиратка, урок за другите и за мен.



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: huanji]  
Автор RabbitHole (непознат)
Публикувано23.07.08 16:03



'псулютно: "Който ме ласкае, ме ограбва. Който ме критикува, е мой учител."

_________



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: RabbitHole]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано23.07.08 16:13



Хардкоор си си приятелю, няма да те оставя сега



Само да вметна, че който не оценява потупването по гърба, не може да оцени и градивната критика. Затова внимавай, да не се блокираш за всички "награди" на вселената, включително за достойно заслужените.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.