Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: бeзпътeн]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано22.07.08 11:18



Тук е интересното.
Ако ми беше ясно, нямаше да е дълбоко.
Сега е ясно само на тях двамата, ако въобще знаят какво правят.



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано22.07.08 11:45



Няма общуване, има сравняване на представи - кой каква представа има за себе си и за другия (а също и за другите) и сравнява тези представи с тези на "опонента".



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: huanji]  
Автор yogimax (идеалист)
Публикувано22.07.08 12:09



Не се опитвай да се измъкваш. Това са твои думи за форума на Имаго, където се опитваше да ми мътиш главата, че не бил нормален неговия форум. А сега те е страх, че те дискредитирах по този въпрос и излезе от равновесие. Колко фалшиво си опитвал да стоиш над емоциите, обаче сега падна в тях пред угрозата че извадих този разговор за Имаго на светло. Да, това са съвсем твои думи за него, а сега съвсем твоя реакция. Вече не издържа и стигна до скубане на бради.

Колко си налитал на бой преди, пък сега колко си станал мъдър и освободен...колко форума на Имаго уж ПРЕДИ не бил нормален, а сега колко бил станал толерантен...Смешно е рабираш ли, сам се оплете като пате в кълчища, а сега се опитваш да замажеш уронения си престиж. С твоите камъни, по твоята глава. Сигурно и ти си от тези мошеници пишман бизнесмени дето гледат отвисоко и погазват всички човешки и хуманни принципи на отношения. Ами да ти си в играта, няма как да кажеш, че светът е крив. А той е изкривен наистина, все по-комерсиализиран и все по-материалистичен, все повече замърсяване, и все повече унищожаване на природата заради човешкото хищничество. Играта стана още по-забавна нали Хуан(чо)ДЖИ

Бъди себе си

Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано22.07.08 12:22



Ми аз от трета страна пък предпочитам да съм роб на Учител, нежели свободна сред простаци.



Уплътни духа си

Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: бeзпътeн]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано22.07.08 12:23



Ако правят така както описваш, значи те общуват пълноценно.

Но на мен ми се струва, че не е точно така.



Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано22.07.08 12:24



Доколкото може да е "пълноценно" "общуването" между две радиостанции.





Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Kaily]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано22.07.08 12:25



Всички сме прости хора.

Но някои сме свободни.





Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: yogimax]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано22.07.08 12:26



Форума на Имаго е гола вода и кал в ушите.
Имах клуб там и бях модератор, ма като ми нареди да говоря на Хуанджи на Вие и му теглих една майна. На форума.
Само високонаучни простотии и абракадабри се пишеха.

Уплътни духа си


Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Kaily (непостижима)
Публикувано22.07.08 12:27



Некои сме свободни, ма ти не си.
Ти робуваш на свободата.
Ако ти беше все тая дали си свободен или не, е тогава щеше да си свободен от свободата.



Уплътни духа си

Тема Re: холотропно дишане/ребъртинг [re: Kaily]  
Автор Coorhagen*Willendorf (O, mine Goth!)
Публикувано22.07.08 12:32



I like your Freedom, Kaily!

Freiheit, Freiheit Uber Alles!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.