Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ще има ли среща?  
Автор mo33 (дърто магаре)
Публикувано24.05.08 08:26



Последно, ще има ли или няма да има среща? Остава ли входа на Южния парк в 16.00ч?

_______
Няколко години проби и грешки спестяват 2 часа разучаване на съответната практика!


Тема Re: Ще има ли среща? [re: mo33]  
Автор lncg ()
Публикувано24.05.08 09:10



да, м/у амитаба и миан





Тема Re: Ще има ли среща? [re: mo33]  
Автор lncg ()
Публикувано24.05.08 10:01



и други може да отидат по това време в този парк, ще бъде голяма изненада


носете си табелки с никовете, или поне надпис "откачалките от клуб йога"



Тема Re: Ще има ли среща? [re: lncg]  
Автор mian ()
Публикувано24.05.08 10:28



Дали ще дойде някой от клуб йога или не няма значение, ние ще бъдем там от 15 часа.

На входа откъм бул Витоша, където са фонтаните ще постоим около половин час може би, в страни, за да изчакаме Алекс и теб с мъжа ти, ако сте решили да си помълчим сред природата.

Паркът е много красив и голям; има езерца (аз знам поне три) с диви патици и от една две седмици са се излюпили малките патета и са направо сладурчета. Има и немалка част от парка, в която много малко хора ходят и си е почти като гора!

Днес е красив празник и най-удачно е да разходим сред природата и който иска да консумира нещо - какво по-хубаво от това да седнеш на кафене в парка!

Срещата е не за да се спори или говори за йога, няма какво да се обсъжда и разисква, просто ако изникне тема за разговор добре, ако не изникне- пак е добре.


Понеже повечето от ходилите вече на срещи на клуб Йога знаят GSMa на Алекс, то поддържайте връзка с него, а ако е нужно мога и своя си да дам.


до скоро


(П.П. само да добавя, тези които могат да се присъединят по-късно да звъннат, за да се ориентират в коя част на парка и как да се намерим най-лесно; а моят GSM e 0878 245 293; Разходката в парка ще е поне до 18 ч.)

Редактирано от mian на 24.05.08 10:31.



Тема офф [re: mian]  
Автор cuddly (whatever)
Публикувано24.05.08 10:30



о, има патета!
е, радвам се, че каза, при първа възможност ще ходя да ги видя.
сещам се за 2 езерца само, обаче.
приятна среща на йогите.






Тема Re: офф [re: cuddly]  
Автор mian ()
Публикувано24.05.08 10:33



другото езеро е по-голямо и по-навътре и е закътано.

ако сега не можеш да дойдеш и като ходиш не го намериш, то аз се разхождам често в този парк - мога да те заведа някой път!



Тема Re: офф [re: mian]  
Автор cuddly (whatever)
Публикувано24.05.08 10:35



о, мерси, много си мила!
ще ти пиша дали съм го намерила.
и на мен този парк ми е любим, заедно с Борисовата.
ама айде стига съм спамила.






Тема Re: офф [re: cuddly]  
Автор mian ()
Публикувано24.05.08 10:38



не, не е спам.

Ми то тези дни е най-готино да ги видиш дребосъците, щото са едни дребни пухкави топчета, плъзгащи се по водата. Цирк!





Тема Re: Ще има ли среща? [re: mian]  
Автор mo33 (дърто магаре)
Публикувано24.05.08 10:57



Аз ще дойда към 16 часа, че преди това имам регулярни занимания, които не искам да пропускам.

Радвам се, че ще видим!



_______
Няколко години проби и грешки спестяват 2 часа разучаване на съответната практика!

Тема Re: Ще има ли среща? [re: mo33]  
Автор lncg ()
Публикувано24.05.08 22:17



Как мина срещата? Много ли ви валя, че нещо прогнозата ми не се сбъдна

ама тя беше до 18 часа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.