Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Драйфайнови [re: BlackWolf]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано12.11.08 11:23



Не това е начинът да се поддържа хармонията в Света, защото самото присъствие на хората е противоречиво и нехармонично - не тук им е мястото. Арогантността на хорица, които твърдят, че ТЕ спасяват СВЕТА, няма равна на себе си. Изобщо не става дума за света, защото той може без нас!

И това, която трябва да стане, ще стане, дори и да се пожертва човечеството.

Не искам да ставам груба, ама като ги пишеш такива нали си даваш сметка, че сега индианците си изкарват прехраната повече в казина, отколкото нарамили томахавки. Ако са ги нарамили, то е за да участват в някой филм или като реклама. Ти по-индианец ли си от тях? И не ми обяснявай, че това е въпрос на мироглед - ако си човек на място ще живееш както ти диктуват разума и сърцето - дори и да ти струва много, и няма да се оправдаваш с времената.

Като ти се драйфа - драйфай! Ако не си давах сметка, че жалващите се нихилисти и депресари са наказание най-вече за себе си, и аз щях да драйфам.



Тема Kaлoмaиннови [re: Kaлoмaин]  
Автор KREDOR (кирилизатор)
Публикувано12.11.08 11:27



Брях! :) Ама и ти ли си от наказателния взвод?

С това за "депресирани пичове" имах предвид цитираните по-горе германци.

Не искам да ставам груба...

Ми, недей бе, джанъм :)



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: KREDOR]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано12.11.08 11:39



Знам какво имаше предвид.



Представи си, че приех това за пацифистите доста лично. Не мога да се правя на мизантроп от грижа за храносмилателния му тракт.



Тема Re: Kaлoмaиннови [re: KREDOR]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано12.11.08 11:44



Между другото какъв е този наказателен взвод?





Тема Re: Драйфайнови [re: Kaлoмaин]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.11.08 11:49



Леле, ти си била много обидчива...

Трудно се общува с такива хора (от прекалено лични наблюдения го казвам).



Тема Re: Драйфайнови [re: amrta]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано12.11.08 11:55



Да наистина - много е трудно да се общува с хора, които рядко успяват да напишат добра дума.

А познай кого визирам. Аз за втори път се показвам засегната на купища приказки за християните и пацифистите, хайде да видим къде му е границата на него - как ще реагира на една, единствена атака. Защото ако има претенции към другите, би трябвало поне сам да може понася удари.
Всъщност бъркам - първият път нямаше нищо общо с християните, а се беше изказал за българите - какво жалко племе сме. Е, и това го приех лично - родителите, предците ми са българи - познавам живота им и си давам сметка, че са страшно интересни и почтени хора. И не бях съгласна някой пермаменто недоволен да им поставя класификации.

Редактирано от Kaлoмaин на 12.11.08 12:21.



Тема Re: Драйфайнови [re: Kaлoмaин]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.11.08 13:00



Оф, ще се повторя, но явно се налага...Кажи ми пред кого в живота си може да се изяви като лошото момче? Пред шефовете, пред мама или пред приятелите?!

Не върви някак си. Много по-удачно е да провокира и да дразни непознати...Хем да си начеше крастата, хем да не наранява никого (въпреки че последното е твърде субективно).

На някои хора така им харесва да привличат внимание...Аз принципно съм "за" да им се отвръща на удара, но интелигентно...Така че дерзай, щом ти се иска...Но e тъпо да се обиждаш...



Тема Re: Драйфайнови [re: amrta]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано12.11.08 13:36



Оф, ще се повторя, но явно се налага...Кажи ми пред кого в живота си може да се изяви като лошото момче? Пред шефовете, пред мама или пред приятелите?! Не върви някак си. Много по-удачно е да провокира и да дразни непознати...Хем да си начеше крастата, хем да не наранява никого (въпреки че последното е твърде субективно).

Не се налага да повтаряш - теб не съм те питала нищо - ти се намеси сама.

Това съм го чела в различни варианти почти навсякъде, където Вълкът успее да получи това, към което често се стреми - някой да го наругае или да се обиди. Приемаш прекалено навътре клубните му битки - особено при положение, че според теб тук не е такъв, какъвто е наистина. Следователно и битките му са толкова фалшиви, колкото е и образът, който създава.

Ако е наистина толкова фалшив човек, колкото го описваш, наистина не си заслужава да му се обръща никакво внимание - да го оставим само на тези, които от някакво криворазбрано приятелство се правят, че му вярват. Ако целта му е както казваш "На някои хора така им харесва да привличат внимание" - ето, човекът има вниманието ми - прочела съм му постинга и съм реагирала - и то точно така, както би трябвало да очаква от хора, от които му се драйфа. Значи нямаш причина да се притесняваш - получил е точно това, което е искал.

Аз принципно съм "за" да им се отвръща на удара, но интелигентно...Така че дерзай, щом ти се иска...Но e тъпо да се обиждаш...


Може би - но едва ли е по-тъпо от това да обиждаш непознати хора, защото няма пред кого другиго да се направиш на важен. А и обидата е относително понятие - признавам, че не ми се случва често - дори и в клубовете. Какво разбираш под интелигентно отвръщане на удара? Ти какво би отговорила на мое място? Благородно ще си замълчиш ли? Или ще му намекнеш да не се прави на такъв какъвто не е? Аз не го познавам - за мен е такъв, какъвто се представя с постингите си. И няма да му навреди да знае какъв образ си създава ... понякога.



Тема Re: 10 неща с които да спасим планетатанови [re: Kaлoмaин]  
Автор nonetheless (ветеран)
Публикувано12.11.08 14:31



искам всъщност да кажа че филма насочва към малките неща в живота - примерно 1 атомче тежка вода спасява цяла звезда



аз примерно за спасяването на планетата - отказах да паля цигари, щото всеки пламък затопля още и още



Тема Re: Драйфайнови [re: Kaлoмaин]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано13.11.08 09:01



Оо, гледам Амритадринк ти го връща. Сладко.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.