Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 05.10.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Призив към една дама  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано07.03.08 11:30



Не, не си отивай, ще ми бъде тъжно...



Ако чак толкова те дразня, аз мога да си отида...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Призив към една дама [re: BlackWolf]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано07.03.08 11:38



Направо не е за вярване, че можеш да бъдеш толкова сантиментален.

Много ме развесели да знаеш.

Тя ще се върне скоро (до броени дни и аз не знам точно колко, пък може и по-рано). Само че ти внимавай за в бъдеще какви ги говориш и вършиш. Трябва да си по-нежен с чувствителните женски сърца.



Тема Re: Призив към една дама [re: amrta]  
Автор camie_ ({Miss Caprice})
Публикувано07.03.08 11:39



Какво е направил толкова, че така се извинява....и мен ме развесели...



The way I am....blue melody...

Тема Re: Призив към една дама [re: camie_]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано07.03.08 11:49



Всъщност изстъпленията му не са чак толкова големи този път (виж им диалога в темата на Жар Птицата), просто момичето е свръхчувствително.



Но подозирам, че е възможно на бележки да й е говорил разни глупости в женомразки и антийогски стил и да я е разстроил, за което напълно я разбирам.

Редактирано от amrta на 07.03.08 11:50.



Тема Още един призив към дамата! [re: BlackWolf]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано07.03.08 12:43



И на мен ще ми бъде мъчно за теб! Ще ми лисват мъдрите ти хипнотизиращи слова.



Надявам се, че не си решила да ставаш по-скорпион и от скорпионите, та да ни наказваш така.



Тема Re: Още един призив към дамата! [re: amrta]  
Автор lncg ()
Публикувано07.03.08 12:47



коя е тая дама и откога не е писала?


пак аз не разбрала и не видяла



Тема Re: Призив към една дама [re: BlackWolf]  
Автор Aye!! ()
Публикувано07.03.08 13:37



Тя казА да ти предам, че си има нейни дела и че най-малкото пък ти трябва да си ходиш от където и да е. Извинява се, че използва дребните закачливо-хапливи реплики, които сте си разменили, за да се измъкне, но й трябвал все някакъв повод (поне в тая тема това е спретнато като повод без нейно съгласие)


Тя има приятелско отношение към теб и затова си позволява подобна искреност, което - каза тя, ти трябва да уважиш, а не да съдиш.
И друго - поне тя така твърди - ти си обиден, подразнен и пр., а не тя. На нея много не й се отдава сръдня за повече от няколко минути. И не се сърди на добри люде приятели (апа и на други комай).

Честно - не се ошашквай за нема нищо и дай да не водим разговори в стил брачна двойка с 20 годишен стаж, при положение, че нямаме, не сме имали и няма да имаме подобни отношения, щото гражданите, жадни за сериали, така ще си помислят накрая . Пък аз, както и да го раздавам на майтап тук, а понякога и фамилиарно дори, всъщност съм доста принципна в т.нар. реал (това изречение е насериозно).
Айде, чао засега, че почнах като Инка да обявявам, че си отивам и току пак тук да се оказвам накрая, а е добре кат съм си затръгвала, да си тръгна.




Тема Re: Още един призив към дамата! [re: amrta]  
Автор Aye!! ()
Публикувано07.03.08 13:44



Не, нищо подобно, никой не наказвам - това не ми е присъщо. А то няма и за какво...
Ама явно добре успявам да вдигам шум за нищо, само щото искам да си почина малко от денонощен форумен живот


Те това Безпътен ще го нарече неутолима жажда за внимание . Ако продължавам такива грандиозни да ги спретвам, ще взема да му повярвам.



Тема Re: Призив към една дама [re: Aye!!]  
Автор lncg ()
Публикувано07.03.08 13:53




само ен знам защо си говориш от трето лице
и споко, поне аз нищо няма да си помисля, защото нищо не разбрах какво е станало

а накрая ще си тръгнем незабелязано и без да казваме



Тема Re: Призив към една дама [re: Aye!!]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано07.03.08 14:51



Напълно те разбирам за чакащите дела. То и аз позарязах някои задачи заради виртуала, но поне за момента мисля, че той ми дава това от което имам нужда като положителни емоции, нови готини хора, четене на мъдри мисли, а ни на майтапи, както и вникване в самата себе си.

Защото когато човек пише, също рови в собствената си душа и стига до определени откровения и самоосъзнавания.

Надявам се, че наистина ще се върнеш до няколко дни, както ми беше казала или най-късно до няколко седмици. Ако не се върнеш определено ще ми липсваш , а както е видно и на Блеки.

Да ти призная много ми хареса неговото изпълнение с темичката.Не вярвам някой от вас да е бил истински засегнат, но ти поне успя да го измъкнеш от черупката му на "Безчувствения заядлив антийога" и да го накараш да изрази сантименти и чувства.


И не си мисли, че някой си мисли нещо за вас, все пак повечето от нас не пасат трева. Ти така упорито го сватосваш с всяка дама от виртуала, която ти се стори сносна, че не ни оставаш и минимален шанс да си помислим нещо за вас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.