Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Покана за срещанови  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.02.08 01:41



Ние вегетата решихме да си спретнем нова среща и ви каним вас йогите да се присъедините към нас на вечеря на 13-ти (сряда) от 19.00 часа във вегересторанта „Backhome” на ул. "Врабча"24А. Миналият път на общата ни среща беше много гот, особено нощното продължение…

Приемаме и не-йоги, ако обещаят да са послушни и да не се заяждат на теми като лов и риболов...

Ако проявявате интерес, можете да заявите присъствието си в тази тема, в темата на вегетарианския клуб, или пък на телефона на Ками - 0897 98 43 70. По някое време утре (по-точно днес – 12-ти), Ками ще ни преброи и ще направи резервация в ресторанта. Извинявам се за късната обява, но не успяхме да се организираме по-рано.

!



Тема Re: Покана за срещанови [re: amrta]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано12.02.08 09:52



Добра традиция се заформя. Успех от мен и поздрави на всички разбойници и разбойнички.





Тема Привет!нови [re: huanji]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.02.08 10:16



Надявам се следващият път и ти да присъстваш с цялото домочадие.

Също така ми се иска срещите ако може да ги преместим от ресторантите сред природата (най-малкото Черни връх), след като се позатопли времето. Но не знам дали сред дружинката има запалени планинари. Аз лично съм, но ми трябва някой да ме подсеща и да ме води, защото като забия в работата или в компа, няма измъкване.

Поздрави на Валерия и на малката!



Тема Re: Покана за срещанови [re: amrta]  
Автор mo33 (непознат)
Публикувано12.02.08 10:22



Девойки, защо винаги правите срещите в последния момент?



____________________



Тема Re: Покана за срещанови [re: mo33]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.02.08 10:35



Ти се радвай, че въобще ще има среща. Защото още ни е останала горчилката от преди Коледа, когато се разтакавахме със срещата близо един месец.

Добре, че Хуанджи най-накрая ни подхвана и ни събра. Иначе критиката ти е съвсем на място. Сори, ще опитаме да се поправим. Всъщност тази среща е главно заради Ками, която живее във Варна и тези дни ще идва в София. Иначе ако искаш заради теб и готиното гадже ще спретнем специално събиране. Но трябва да обещаеш да ни разкриеш някоя даоистка тайна.



Тема Re: Привет!нови [re: amrta]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано12.02.08 10:54



Има запалени планинари, ама не за ходене по ресторанти... Бих ви поканил на Витоша, на нещо, приготвено не в кухня, а на огън...



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Привет!нови [re: BlackWolf]  
Автор mo33 (непознат)
Публикувано12.02.08 11:06



Аз съм навит! Пък и нали Тити беше предложил и да постреляме с лък...Много добре ще се получи, само да се затопли още малко, та да се раздвижи дивеча



____________________



Тема Re: Привет! [re: BlackWolf]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.02.08 11:14



Кебапчета ли?!

Ако искаш да ни убиеш, добре! Но на мен хич не ми се умира точно в момента. Чакам приказния Лама на бял кон, който да ме научи как да умра. Тогава може!
Иначе вечеря на огън ми звучи много романтично!



Тема Re: Покана за срещанови [re: amrta]  
Автор mo33 (непознат)
Публикувано12.02.08 11:16



Тайни отдавна няма.



Иначе можем да си направим една раздумка и специално да поканим Курхаген, който напоследък ни заобикаля много изкусно и фино. Както и да се съберем обичайните заподозрени.






____________________



Тема Re: Привет!нови [re: mo33]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано12.02.08 11:22



Ама вие на лов ли ще ходите?!

Щом е така, значи за жени и то вегетарианки няма място, щото като ви подхвана с лъковете по главите, ще видите вие! Но ще ви спестя тупаницата, нали се опитвам да бъда миролюбива и състрадателна. Но не винаги ми идва отвътре. Така че без мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.