Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Анкета!нови  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано28.11.07 00:29



Искам да направя една Анкета-Допитване към всички редовни юзъри в този клуб относно няколко положения, защото от дълго време в този клуб цари ПЪЛНО НЕДОРАЗУМЕНИЕ относно понятието "Йога" и нейните цели и методи. И това НЕДОРАЗУМЕНИЕ - РАЗМИНАВАНЕ се оформи и засили особено откакто в този клуб бяха "спуснати от горе" двамата моди.

Що е Йога?

Няма да повдигам този въпрос и излагам на всеослушание ВЕРНИТЕ ДЕФИНИЦИИ които Уикипедия дава и които пуснах веднаж и..... темата ми бе заключена от модите.
но
Що е снимка?

Снимката е едно отражение на форми и цветове съществуващи на живо. Дали тя е на хартия или в последните години на мониторите ни - тя е нищо повече от един Символ за нещо съществуващо или..... съществувало някога си. Има снимки на хора починали и вече разложили се в гробовете си преди много години, които стоят на рафтове и висят по стените на хората все така, като че ли те са все така живи още. Защо? Защото за тези хора човека от снимката е бил скъп и те не искат да го забравят.... никога. И като гледат снимката му и си спомнят постоянно за него и в тяхното съзнание той е все още с тях..
В християнските църкви имаме цели стени и тавани изрисувани с образите на Христос и на светии. Защо? ЗАЩОТО НА ЧОВЕК ВСЕ ОЩЕ МУ Е ТРУДНО ДА СИ ПРЕДСТАВИ БОГА - АКО НЯМА МОДЕЛ ИЛИ СИМВОЛ ПРЕД СЕБЕ СИ. Нещо материално, направено от материя, което да може да се види, пипне, целува и боготвори като Бог. И от тук - всички ритуали и икони и всевъзможни символи, които хората отъждествяват с Бога и им се кланят и им палят свещи и т.н. Значи - НУЖЕН Е ЕДИН МОДЕЛ ЗА ПРЕКЛОНЕНИЕ. Един Символ.
За мюсулманите пък е забранено дори да се опитват да рисуват Аллах или Мохамед, за да не ги осквернят. Виж - геометрични фигури - ДА това може.


Комунистите много ловко използуваха тази тенденция на човека да боготвори разни символи и картинки и бяха буквално облепили цяла БГ с портретите на дебелосерковците от ЦК на БКП. И народа им се кланяше и беше зомбиран жестоко. Голяма част от населението на БГ е зомбирано все още и не може да се откъсне от тези символи и вярват, че комунистите пак ще се върнат на власт...... и пак ще окачат портретите на които всеки ще се кланя.

Това тук е клуб наречен "Йога". Според Здравият Разум тук трябва да присъстват и говорят хора с интереси в тази област. И най-вече посветили живота си на Йога и практикуващи всеки ден една или друга техника в опит да постигнат Себереализацията или сливането на съзнанието си с това на Бога. Което е Крайната Цел на Йога.
С 2 думи това трябва ако всичко върви нормално ДА БЪДЕ ЕДИН ЦЕНТЪР ЗА ДУХОВНА ПРОСВЕТА И ИНФОРМАЦИЯ......

Вместо това този клуб привлече една глутница атеисти и анти-йоги, които съсипаха клуба и убиха всичко духовно в него.



Ако един тийнейджър, който още не е чувал нищо за Йога попадне в този клуб и види тези картинки:






Какво ще си помисли, а?

Примерно: - Ахааа "Йога значи да обичаш кучета и мургави девойки и да викаш духове на умрели свирещи на флейта и разни сатанински и вампирски символи...... Не е за мен!"

На кой от вас му пука за това , а?

Виж, ако някой пусне такава тема:




Моментално настъпва веселие в този клуб..... Всички живват....

Какво е това? Що за олигофренщина цари в този клуб? Що за болни мозъци са окупирали клуба?

Всяка снимка символизира нещо.

Всред цялата Кал и Смрад в този клуб все пак се появяват и някои преписани:



........................................
====================

Това до тук беше увода.
А сега самата АНКЕТА към всички:

КОЛКО ДУШИ ОТ РЕДОВНИТЕ ЮЗЪРИ ЩЕ ГЛАСУВАТ ДА СЕ ЗАБРАНЯТ В ТОЗИ КЛУБ ВСЯКАКВИ ДРУГИ СНИМКИ И СИМВОЛИ, КОИТО НЯМАТ ОТНОШЕНИЕ КЪМ ЙОГА И ДА СЕ ДОПУСКАТ ЕДИНСТВЕНО СНИМКИ И КАРТИНКИ ИМАЩИ ПРЯКА ВРЪЗКА С ЙОГА - ДУХОВНИ ВОДАЧИ, ГУРУ, МЕСИИ И ДРУГИ ИЗОБРАЖЕНИЯ.
И като се съберат гласовете да бъдат ЗАСТАВЕНИ пишман-модите ДА ИЗПЪЛНЯТ ВОЛЯТА НА МНОЗИНСТВОТО. ТОВА Е ДЕМОКРАЦИЯ.


Тези двамата сдобили се с пагон много бързо забравиха, че това не е безплатен дар. Те трябва да плащат с времето си, да четат всичко и да спазват Правилника. Докопването до пагон НЕ Е КАТО ДА ПОЛУЧИШ ПРОСВЕТЛЕНИЕТО от раз. То е ПРЕДИ ВСИЧКО ОТГОВОРНОСТ КЪМ ВСИЧКИ КЛУБАРИ И ПРЕД БОГА И ДУХЪТ НА ЙОГА.





Досега не съм видял в нито една йогска книга снимки на символи на сатанизма, вампирщина, рок звезди и кучета...... Нито съм срещал подобни снимки в безбройните сайтове за Йога из нета.

Какво става в този клуп Йога?





В тази тема няма НИКАКВИ РУГАТНИ, ПСУВАНЕ И ИНТРИГИ И ОБИДНИ КВАЛИФИКАЦИИ И АКО Я ИЗТРИЕ хуанджи ТОВА САМО ЩЕ ДОКАЖЕ ОТНОВО, ЧЕ СТРАДА ОТ ДИКТАТОРСКИ КОМПЛЕКСИ......

Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема samo da pitamнови [re: Awaken]  
Автор Not_sure (непознат )
Публикувано28.11.07 01:18



ЗА СЪЖАНЕНИЕ ТУКА НЯМА ОСОБЕНО РАЗБИРАЩИ ОТ ЙОГА ОТ ЛИЧЕН ОПИТ. ИМА САМО ТАКИВА КАТО ТЕБ КОИТО ПОСТОЯННО СЕ ПРААТ НА УЧЕНИ МИСЛЯТ ЧЕ ЙОГА Е ВИКАНЕ НА ДУХОВЕ И ПР.и ДА Е ИМАЛО ТАКИВА ХОРА ТЕ СА СИ ОТИШЛИ И НЕ ПИШАТ ЗАЩОТО ВИЖДАТ ЧЕ ТУК НЕ СЕ ОБМЕНЯТ СЪВЕТИ И НЕЩО КОЕТО ЩЕ Е ОТ ПОЛЗА НА ВСИЧКИ А ИМА БОРБА ЗА НАДМОЩИЕ КОЙ Е НАЙ ПРАВ И ПР.ТОЗИ КЛУБ СЕ Е ПРОВАЛИЛ С СВОЯТА ЦЕЛ ЗА СЕГА :) ПОНЕ СПОРЕД МЕН АКО НЕ Е ЩЕ СЕ РАДВАМ НО ПОВЕЧЕТО ТУК САМО МОГАТ ДА СЕ ОТВРАТЯТ ОТ НЕЩАТА КОИТО ПИШАТ А НИЩО НЕЗНАЯТ ЗА ТЯХ АКО Е НЯКОЙ НОВ НАПРИМЕР.ВЛИЗАНЕТО ТУК СЕ ОБЕЗСМИСЛЯ И АЗ МОГА САМО ДА КАЖА ВСЕКИ ДА РАЗЧИТА НА СЕБЕ СИ И ОПИТА СИ И ДА НЕ СЛУША НИКОИ ЗА НИЩО.ЧАО ПОВЕЧЕ НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ ДА ПИША И ДА ВЛИЗАМ ТУК ЗАЩОТО ИЗКРИВЯВАТЕ НЕЩАТА





Тема Re: Анкета!нови [re: Awaken]  
Автор _Bunny_ (развиваща се)
Публикувано28.11.07 01:48



Офффф човече аре стига!!! Не ти ли писна да се заяждаш?!
И сега ще ми кажеш "Не, Оро не се заяжда, а с Оро се заяждат", ебаси вече е ужасно тъпо всичко, което правиш. Никой не те подкрепя във твоето анти-huanji намерение!
CUT IT OUT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



"Би било добре да се събудим преди да умрем"

Тема Re: samo da pitamнови [re: Not_sure]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано28.11.07 01:59



Никът ти е напълно подходящ.
Не бъди никога сигурен/а за нищо докато....не узнаеш Истината ПРАКТИЧЕСКИ А НЕ НА ТЕОРИЯ.

1.Аз не съм от тия, които се праат на учени.
2.Не съм от тия дето мислят че йога е викане на духове....
3.Аз съм от тези, които се борят за това този клуб да се изчисти от картинки, вампирски символи, снимки на рок звезди и всичко, което няма допирни точки с Йога. /и съм единствен в тази си борба!/
4.Аз съм единствен също в това, че имам Ключът към Себепознанието - един практически начин да откриеш Истинското Себе си в теб.





За да се противопоставя на наложилата се болна практика да се пускат ежедневно с всеки постинг и тема вампирски символи и рок звезди като "подпис" започнах да пускам и аз един "подпис" но с 1-2 изключения на никого не направи впечатление.....



Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема Re: Анкета!нови [re: _Bunny_]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано28.11.07 03:54



" Никой не те подкрепя във твоето анти-huanji намерение! "


Аз се боря с АНТИ-ЙОГА явлението в този клуб!!! С/у гавренето с Йога!!!



Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема Re: Анкета!нови [re: Awaken]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.11.07 08:17



Добре, нека клубарите да си кажат мнението и да се приключи най- накрая.





Тема Re: Анкета!Един разговор с Алекс....нови [re: _Bunny_]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано28.11.07 09:27



"Мисля че ако ти започнеш да гледаш малко повече себе си, вместо да раздаваш непоисканите ти от никого съвети и препоръки, може би ще откриеш, че просто отдавна си безумно си досадил на всички ни.

Досега дори един единствен човек не се е обявил в защита на твоите гологъзи кретенизми. "


Я да видим какви "съвети и препоръки" дава Оро на НЕПРЕПОРЪКОПРИЕМАЩИТЕ БЪЛГАРИСТАНЦИ - проф. ВСЕЗНАЙКОВЦИ?!
Съвсем на кратко:


1.Ако кликнеш на ника Оро ще почетеш: Професия - Глашатай.
Глашатаят от по-старо време е един човек с един тъпан, който е обикалял селото и известявал важните новини. Защото не е имало вестници, радио и ТВ още. Значи хората чували тъпана и излизали от къщите си да чуят последните новини в страната и по света.

Оро разпространява Добрата Новина, че е възможно да получи всеки Ключът към тъй желаните Мир, Радост и вътрешна Изпълненост - гратис и без да си променя стила на живот и без да става член на секта или религия и без да трябва да изяде с кориците и дървениците всички древни писания.


Срещу "глашатаят Оро" се нахвърля една глутница интриганти и навлеци атеисти и безбожници и първосигнални материалисти и почват да го нападат и оплюват и обвиняват и .....какво ли не. Те пречат всякак Посланието да достигне до хората.

2.Оро започва борба с тях ЗАЩОТО ТЯХНОТО ПОВЕДЕНИЕ ВЛИЗА В КОНФЛИКТ С РЕГЛАМЕНТА ЗА УЧАСТИЕ В ДИРА И СЪОТВЕТНО С ВСЕКИ ОТДЕЛЕН ПРАВИЛНИК ВЪВ ВСЕКИ КЛУБ.
Оказва се че т.н. "модератори" нехаят за нападенията и вулгарното поведение на нарушителите на правилниците и Оро започва да им повтаря отново и отново ДА СИ ВЪРШАТ РАБОТА НА МОДИ И ТРИЯТ И ЕЛИМИНИРАТ НАПАДАТЕЛИТЕ. Но те вместо това почват да гонят Оро и да го трият и му слагат бан.

3.Да се пребориш с тая Мъгла и Простотия в нета в БГ не е никак лесна работа..... Но малцина схващат за какво става дума тук.....


Загря ли нещичко или..... Обяснявах ти го и на 4 очи и писменно и как ли не.... Не вдяваш и не вдяваш и туй то......



Оро и всеки друг ИМА ДЕМОКРАТИЧНОТО ПРАВО ДА ГОВОРИ ЗА СВОЯТ УЧИТЕЛ ИЛИ ПЪТ НА ДУХОВНО СЪЗРЯВАНЕ И РЕАЛИЗАЦИЯ - НАЙ-ВЕЧЕ В ТОЗИ КЛУБ ТУКА, ЗАЩОТО ТОВА МУ Е ТЕМАТИКАТА И ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕТО.
Това е само информация и НИКОЙ НЕ Е ЗАДЛЪЖЕН ДА ПРАВИ КАКВОТО И ДА БИЛО БЕЗ СВОЯТ ЛИЧЕН И ДОБРОВОЛЕН ИЗБОР!!!


..........................

"Досега дори един единствен човек не се е обявил в защита на твоите гологъзи кретенизми. "

Обясних многократно и подробно и обстоятелствено, че:
Оро не очаква "защита на гологъзи кретенизми" а ИСКА ДА ПРЕДИЗВИКА ДИСКУСИЯ ОТНОСНО ВСЯКАКВИ КАРТИНКИ И СИМВОЛИ НЯМАЩИ НИЩО ОБЩО С ТЕМАТИКАТА НА КЛУБА.

Това не може да достигне до съзнанието ти все още въпреки огромните претенции, които имаш и самомнение......
Значи повтарям: Оро се бори да се забрани употребата на всякакви кретенски и сатанински и вампирски и рок енд рол и кучешки снимки в този клуб.


"Ти си най-голямата антиреклама на Прем Рават в България, която познавам! "

Както е казано от дълбока древност:
"Когато някой ти посочи слънцето НЕ СЕ ВТРЕНЧВАЙ В ПРЪСТА, КОЙТО СОЧИ и не му търси кусури..... а си насочи погледа към Слънцето.!"
Защото ако почнеш да се втренчавaш в ръката, която сочи слънцето ще почнеш:
- Абе не мога да ти повярвам, че там е слънцето, защото.... хммм не си си изрязал ноктите на ръката..... Абеее имаш косми на ръката..... Една ръка, която сочи към слънцето трябва да е нежна и без косми и със златен пръстен с диамант 100 карата.....
И т.н. и т.н. и никога няма да видиш слънцето!

Схвана ли нещо или пак....."От едното влязло от другото излязло".....


"Съжалявам, но щом се смяташ за толкова велик е крайно време да разбереш как изглеждаш в очите на другите.

Все пак знай, че всяка подобна критика се основава на надеждата, че критикуваният е в състояние да се опомни и да се вземе в ръце. "


Това, че Оро се смята за велик е измислица на твоя Гуру Цар УМ защото си затънал до гуша в света на Майя и хвалипръцковщината на българистанците. Дали Оро е велик или не - това няма нищо общо с Посланието:
"Това, което търсите отвън в света - е вътре във вас! Мирът, Радостта, Щастието, които търсите са вътре във всекиго от вас!"
Това всеки може да го прочете /то е древно/ и наизусти и проповядва наляво-надясно..... Но Прем Рават добавя нещо МНОГО СЪЩЕСТВЕНО И ВАЖНО:
"И ако не можеш сам да го откриеш - аз МОГА да ти помогна!"
Ааааааааа това е друго нещо, нали?
Значи не само голословни думи и обещания и словоблудства - а НЕЩО ПРАКТИЧНО И РЕАЛНО.

Прем Рават има Ключът към Мира и Щастието - но той самият не иска да се фокусират прекаленно много в него. Той е пределно скромен въпреки, че се намират по света навлеци и баламбурници да го оплюват и нападат и обвинявят за какво ли не - точно както се прави с Оро из клубовете... Или както се е правило оот векове с всички месии. И с Христос и с Буда и с Рамакришна и с Вивекананда и с Йогананда и Ошо и с....кой ли не.....

А Оро? Велик ли е или нищожен......???
Оро е...... ОСВОБОДЕН! Освободен от оковите на Илюзията Майя. Оро познава Светът на Светлината и Единството и може да избяга от света на дуализма и вечните борби за надмощие. Ти можеш ли? Някой друг може ли? Въпросът към всички не е: - Абе ти мислиш ли че Оро е велик или отрепка? Въпросът е:
- А ти искаш ли да бъдеш Свободен? Щастлив? В Мир ? Изпълнен с Радост и Светлина?
И с това се изчерпва въпроса !!!

Схвана ли нещо или пак "от едното влязло от другото излязло...."









Един въпрос: Ако това момиче отслабне и стане 60 кгр. тогава ще я обявиш ли за красавица? И ако стане световна поп звезда или шампионка в някакъв спорт или филмова артиска..... Всичко е възможно в света на съвременната техника....

Аз лично смятам, че и тогава няма да има място в клуб "Йога"......

Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема Re: Анкета! Един разговор с курохаген....нови [re: Awaken]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано28.11.07 09:38



Тема Re: Анкета [re: Coorhagen*Willendorf]
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано 28.11.07 03:15

"Само едно не мога да разбера, защо си мислиш че Бог е застанал изцяло на твоя страна? "

Ще се опитам да ти обясня:
1.Бог, който е във всеки атом на Творението си има 2 Форми:

а/изявена
б/неизявена

В първата той действа и се проявява. Във втората стои в латентно състояние и не действа и не се проявява.
Но.... за сметка на това човешкият Гуру Цар УМ е в ПОСТОЯННО ДЕЙСТВУВАЩА ФОРМА. В момента щом се събудиш от дълбок сън и отидеш до 00 да пуснеш една вода и...хоп... умът ти почва да щрака и произвежда мисли, мисли, мисли..... И така е всеки миг от твоя живот до последният ти дъх.....

2.Не всеки изпитва нужда да търси Бога.
В по-голямата си част хората са доволни от материалния си живот и се радват на материални неща. Малцина са тези, които са узрели да търсят нещо повече от материалния свят.... Във всекиго е поставен един "чип" от Бога: "Търси Ме!" и рано или късно човек осъзнава, че трябва да има нещо повече от материалния свят и че трябва да има Истинско Щастие и Мир. Защото всичките познати такива се появяват и изчезват бързо и неусетно.

3.Тогава започва Търсенето!
Човек търси книги и описания и събира информация за съществуването на един По-висш Свят от този земният и видимият. За съществуването на Бог.

4.За такъв човек може да се каже, че е "стъпал на Пътя към Търсенето на Истината"
5.Когато си решил да го извървиш САМ без помощта на специално изпратените, за да помагат на хората месии, Гуру ...... този път е дълъг, болезнен, мъчителен....и не води до крайната Цел.
За тези, които се обърнат за помощ към призваните, за да помогнат учители -този път става Блажен и изпълнен с неописуемо красиви мигове и часове.....

Но... колкото повече напредваш и се доближаваш до Бога ти ще откриеш, че.....Бог е Най-Ревнивото Същество във Вселената. И ще ти се поставя отново и отново въпросът:
- Кого избираш? Тази привързаност/илюзия или Мен?
И така едно по едно ще се отказваш от всички земни привързаности, идеи и заблуди и излишни желания и концепции погрешни идентификации..... И ще се приближаваш все повече и повече до своят Създател.

Оро е минал по този Път и има право да говори за него.
Никой от словоблудстващите тук и философстващите на тема "йога" НЕ Е МИНАЛ ПО ТОЗИ ПЪТ НА ОТРЕЧЕНИЕ И ТОТАЛНА ПРИВЪРЗАНОСТ КЪМ БОГА.
Да! Бог е застанал 100% на моя страна, защото .......аз съм застанал 100% на Негова. Не м/у другото, не отвреме-навреме, не по 1 час на ден...... Не!
С всеки дъх, който поемаш - ТИ ТРЯБВА ДА СИ С БОГА. ДА СИ В ТОВА СЪЗНАНИЕ. Цялата си любов да даваш САМО И ЕДИНСТВЕНО НА НЕГО....БЕЗ ОСТАТЪК!!!

Тогава ти си приет в Неговото Царство и започваш да изпитваш Вълшебни Неизживяни Чудеса. Тогава и само тогава ти ставаш ПОСВЕТЕН.
Посветен на Бога, на Истинското себе си, а не на своят ум и заблудите, които ти сервира всеки миг......

УМЪТ ТРЯБВА ДА СПРЕ. ТОЙ БИВА ПРИКОВАН КАТО С МАГНИТ ОТ ТАЗИ ВИСША СИЛА И ТИ ПОЧВАШ ДА ИЗПИТВАШ ВЪРХОВЕН МИР, ЩАСТИЕ, РАДОСТ И ИЗПЪЛНЕНОСТ. Това е Нирвана за която пишат от древни времена и йоги и др. просветлени души.

Готов ли си да поемеш този Път?

Той мога да ти кажа.....изобщо не е лесен и не е за всекиго....
Изисква се Желязна Воля и Постоянство и Безпределна Вяра.....
Това не е път за атеисти и материалисти...


"Нима всичко останало (освен теб) няма постоянна връзка с Бога, независимо какво е. "

Цялото Творение на Бога е направено от Неговата "плът" и "същество". Няма един атом или частица от атома, които да не са В БОГА.
Но отново:
Бог има 3 форми:

Създател
Поддържник
Разрушител

Както го характеризират йогите.

Но Бог макар и да е във всяка форма НЕ СЕ ПРОЯВЯВА И МАНИФЕСТИРА ПОСТОЯННО. Способността да мислиш е дадена от Бога. Но за какво ще си мислиш - това си е твой личен избор. Защото Бог е дал само и единствено на човека в целият животински свят този най-Висш дар: "Правото на свободен Избор" Какво мисли човек си е негова работа и Бог няма пръст в това.

Но ако ти избереш да потърсиш Контакта с Бога и "повериш юздите на своя живот" в Негови ръце...... тогава същият този твой ограничен и несъвършен човешки ум може да стане Инструмент на Бога и Той да говори и пише и върши неща чрез тебе. И ти ставаш просто един наблюдател, свидетел на невиждани неща..... и се чуваш да говориш мъдрости, които не са от твоят ум и интелект..... И за разлика от всички други хора ....ТИ ВЕЧЕ ИМАШ ОЩЕ ЕДИН СВЯТ освен този на дуализма и Майя - Голямата Илюзия. Светът на Съвършенството, на Вечноста, на Истинския Вечен Мир, Любов и Щастие.

И този свят не е отвън в света. Не е в църквите, храмовете, ашрамите, манастирите - а в ТЕБЕ. Твоето тяло е твоят Храм.

Това не са празни приказки и теории....
А нещо, което всеки може да изпита НА ЖИВО, НА ПРАКТИКА.








Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!

Тема Re: Анкета!нови [re: Awaken]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано28.11.07 10:02



Бориш се със собствените си демони, ама като гледам те водят по точки. Упражнявай суплекса!

Мисля, че така е справедливо!



Тема Re: Анкета!нови [re: huanji]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано28.11.07 10:15



Мнението за кое, даеба?



Мисля, че така е справедливо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.