Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Колко мъжки яекулации...нови  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано07.06.07 06:59



... има в един човешки живот ?



Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: Anuel]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано07.06.07 08:16



Уточни въпроса си.

Какво разбираш под "един човешки живот"?

Все пак тук освен мъже има и жени, нали?



Ние не можем да умрем, защото просто никога не сме се раждали.

Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: Anuel]  
Автор Hитo знaм, Hитo мora (шеф на екип)
Публикувано07.06.07 10:40



Има 2 становища по този въпрос,едното е течение идващо от продухването на епидермиса според които те са ни повече ,ни по малко от ^,а всяко^ е индивидуално и може всеки много лесно да го изчисли по формулата
V=K*Mol\153*p
където V са броя еакулаций за 1 ца
Mol са количеството скорбяла в 13 прешлен
К са времевите колебания от гледна точка на неопределеноста в безвремието
153 е вечното число на зачатието
p е коефицента на съпротивление,приемащ най често стойности около 35,1
Другото течение приема тезата за реципрочност,обуславяйки се на Нострадамовата теория за еакулацията,според която еакулацията продължава в зависимост от генезиса ,т,е все някога ще спре с идването на Второто пришествие,което от своя страна ще доведе до бум на еакулирането,тъй като нуждата от еакулационнен процес ще бъде в основата в новата раса,която ще еакулира където и падне за да се възнесе нов Спасител,който ще ги поведе към новата обетована земя.....
Аз съм склонен да приема по скоро 1 вото течение ,тъй като е научно обосновано и всеки може много лесно да го пресметне сам за себе си докато второто е малко хипотетично и не дава конкретен отговор на въпроса.



Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: Anuel]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано07.06.07 11:23





Според статистиката, един здрав мъж еякулира средно 5000 пъти през времето на своя живот.

Фактите сочат следното: при едно семеизпразване (еякулация) се изхвърлят 2,5-3,5 ml сперма. В 1 ml сперма има 100 млн. сперматозоиди. При 50 % от мъжете това количество е между 20 - 40 млн./ml.

Простата аритметика показва, че 3 ml х 5000 пъти = 15 000 ml или 15 литра. Човек съвсем съзнателно изхвърля това голямо количество от енергия и то в името на удоволствието от секса.



Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: Aлekc]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано07.06.07 13:03



нали йогите казват, че броя на дишанията определя продължителността на живота ?
има ли мнение дали броя на мъжките яекулации е свързан с тази продължителност на живота.
за жените доколкото знам нямат ограничение на броя, дакото при мъжете може да се достгине до тестикуларна и хормонална недостатъчност ако се прекали



Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: mo32]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано07.06.07 13:07



много ти благодаря за инфото, аз яекулирам веднъж на 15 дни и то отскоро, 3 години назад съм яекулирап по веднъж на 1-2 месеца.
ще гледам де се пазя, щото спермата си тече, а мерака >> не





Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано07.06.07 13:07



х 69





Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: Anuel]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано07.06.07 13:48



Статистиката е от книгата на Мантак Чиа "Култивиране на мъжката полова енергия"

Еякулирам много рядко, 1-2 пъти в година, като мога да мина и без това.

Напоследък се занимавам с една практика, нямаща нищо общо със секса, която ми понамали неутолимото ми сексуално желание. За нея се ползва сексуална енергия и нямам как да е иначе.
Може би съзнанието, че мога да правя секс колкото си поискам също намали желанието и го регулира.

Какво да се прави - човек винаги иска това, което не може да има, но ако го получи и губи интерес.





Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: Anuel]  
Автор mo32 (обикновен)
Публикувано07.06.07 14:29



Броя се определя от енергията която имаш. Има хора с много енергия, които могат да правят почти каквото си поискат. Повечето обаче не сме такива...



Тема Re: Колко мъжки яекулации...нови [re: mo32]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано07.06.07 17:10



уви е аз не съм такъв, при положение че се опитвам да си регенерирам организма с билки най прости и добри (здравец, хром, ванадий, целина и сибирски шлемник, както и с 2 препарата на Аюведа)

Или си идваш със спомените от Небесата или си търсиш Истината по Земята



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.