Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Awaken]  
Автор .:Mystical:. (delightful)
Публикувано24.02.07 22:44



забранявам ти да ми държиш такъв тон. при следващото поучително и натрапващо ти се мнение ще поискам да бъдеш баннат в името на правилата, които държиш да се спазват.
и друг път съм казвал, че при смяна на ника си запазвам подписа си и други разпознавателни белези от профила ми, за да знаят тези, които ме познават, за кого става дума. никога не съм се крил и няма да приема човек като теб, за когото имам особено ниско мнение, да ми приписва такива задни мисли.
безсмислени постинги с безсмислено съдържание е това, което пускаш уж за инфо в клуба.
няма нужда да ми се подмазваш и да ми казваш какво мога и не мога да пускам в клуба по другите теми, които ме интересуват. няма да пускам нищо за Шамбала, защото това е клуб йога.
промени си тона, мотивите да пишеш тук и ще бъдеш в мир първо със себе си, после и с другите. засега си избягван и няма нищо конструктивно в нито един диалог с теб, независимо с кого си го провел. ако мислиш, че има дори един конструктивен, лишен от спам, обиди и критики постинг, моля, пусни го тук и ще си взема тези думи обратно.

.·:*¨*:·. Never mind, Light happens .·:*¨*:·.


Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Awaken]  
Автор .:Mystical:. (delightful)
Публикувано24.02.07 22:47



аз твърдя, че това, което пускаш е спам.ти твърдиш, че моята забележка е спам. защо по дяволите мислиш, че трява да бъде взето твоето мнение при положение, че е същото като моето?

.·:*¨*:·. Never mind, Light happens .·:*¨*:·.


Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Solemn*Dirge]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано24.02.07 22:54



.....Второ
Спамът си е спам, дори и да е свързана с йога, твоята тема не е реална такава, защото ти не си написал нищо в нея. Тоест това е празна тема.

Единственото, което трябва да направиш е да напишеш нещо от себе си в нея и да я запълниш, или да поставиш линковете във вече направената тема за линкове от теб самия.

Толкова е просто и очевидно.


Абе момченце ти пиян ли си или дрогиран?
Не разбираш ли български?
Прочети КАКВО Е ЗАЛЕГНАЛО В ПРАВИЛНИКА И МИ ПОСОЧИ С КАКВО СЪМ ГО НАРУШИЛ!!!!!!

Но да си правиш нов собствен негласуван правилник - НЕМА ДА СТАНЕ!!!

Чети внимателно!!!!!!!!!!!!

Флуд и Спам

"Флудът е непрестанно заливане с информация (от какъвто и да било сорт) без връзка с тематиката на клуба или темата (която трябва да има някаква връзка с клуба), тоест максимално отдалечаване от Йога и в голямо количество мнения към дадената тема.

Спамът са кратки изказвания или смайлита, които не дават никаква информация по темата и фактически са безсмислени. Ако такива мнения са в повече, се смятат за спамене.

Флудът и спамът подлежат на изтриване."



Линкът към Уикипедия е 100% по тематиката на клуба и от самосебе си ТЕМА за дискусии.


Спазвай регламента момче и не се самозабравяй!

Губиш авторитет така!!!!!!







Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: .:Mystical:.]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано24.02.07 23:13



"забранявам ти да ми държиш такъв тон. при следващото поучително и натрапващо ти се мнение ще поискам да бъдеш баннат в името на правилата, които държиш да се спазват.
и друг път съм казвал, че при смяна на ника си запазвам подписа си и други разпознавателни белези от профила ми, за да знаят тези, които ме познават, за кого става дума. никога не съм се крил и няма да приема човек като теб, за когото имам особено ниско мнение, да ми приписва такива задни мисли.
безсмислени постинги с безсмислено съдържание е това, което пускаш уж за инфо в клуба.
няма нужда да ми се подмазваш и да ми казваш какво мога и не мога да пускам в клуба по другите теми, които ме интересуват. няма да пускам нищо за Шамбала, защото това е клуб йога.
промени си тона, мотивите да пишеш тук и ще бъдеш в мир първо със себе си, после и с другите. засега си избягван и няма нищо конструктивно в нито един диалог с теб, независимо с кого си го провел. ако мислиш, че има дори един конструктивен, лишен от спам, обиди и критики постинг, моля, пусни го тук и ще си взема тези думи обратно.
"


До сега от първия си постинг до този НЕ НАПИСА И ЕДНА БУКВА ДОРИ ПО ТЕМАТА МИ "Гуру? Що е то?" Нападна, оплю, отрече и осъди МЕН като личност КОЕТО СПОРЕД ПРАВИЛНИКА Е СПАМ И ТРЯБВА ДА БЪДЕШ НЕЗАБАВНО ИЗТРИТ ЗА ТАЗИ СИ НАГЛОСТ ДА НЕ СПАЗВАШ РЕГЛАМЕНТА.

Ако си осъзнал, че като "шамбалист" не можеш да пишеш за Шамбала в този клуб - НАПУСНИ КЛУБ ЙОГА - ЗАЩОТО НЕ СИ ЙОГ И ПОЧНИ ДА ПИШЕШ НАПР. В КЛУБ "ОКУЛТИЗЪМ" ЗА СВОИТЕ ШАМБАЛСКИ ПРИВЪРЗАНОСТИ.
Иначе в този клуб ще срещнеш много неща които ще те дразнят.


Това е клуб "Йога?





Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Solemn*Dirge]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано24.02.07 23:17



"Оправи си темата и желанието ти ще бъде изпълнено."


Изпълних ти желанието!
А сега изтрий целия спам пуснат по темата ми от шамбалиста The White Rider
защото всичко бе ЛИЧНИ НАПАДКИ И НИТО ЕДНА ДУМА ПО ТЕМАТА И ТОВА Е СПАМ - СПОРЕД РЕГЛАМЕНТА.


Може би ако всички се юрнат да пишат с възторг за Шамбала - ще миряса.... Ама това тук е клуб "Йога" а не "Шамбала" !!!!!!!!!!!!!!






Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Solemn*Dirge]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано24.02.07 23:50



Прегледах всички постинги на тази тема. В тях изобщо никой не обсъжда официалния предмет на темата "Гуру? Що е то?"

Казано по просто, според мен, всички постинги без първия трябва да се изтрият като спам, а първият трябва да се заключи, като неудачен старт за подобна тема.

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.


Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Aлekc]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано25.02.07 00:03



"Прегледах всички постинги на тази тема. В тях изобщо никой не обсъжда официалния предмет на темата "Гуру? Що е то?"

Казано по просто, според мен, всички постинги без първия трябва да се изтрият като спам, а първият трябва да се заключи, като неудачен старт за подобна тема."


Най-после едно трезво мнение!

Всичко пуснато по темата ми - да се изтрие и по този начин да остане ЕДНА СЕРИОЗНА ТЕМА по тематиката на клуба за обсъждане.





Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Awaken]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано25.02.07 00:09



Нали практикувам трезвение



Понякога е много желателно да гледаме трезво на нещата.

Тогава забелязваме очевидни неща, които мнозина други пропускат.

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.

Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Awaken]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано25.02.07 09:36



Aз съм модератор и отговарям и за прегледността на клуба. Така че аз като мод решавам какво е прегледно и какво не.

Правилника е само наказателен, темата ти не беше за наказателно предупреждение и следователно не съм ти дал такова, дадох ти просто забележка.

Ти от своя страна започни да се съобразяваш с някои принципи за правилно пускане на теми, защото в другия случай се превръщаш във флудър, няма значение че си писал по темата. Безсмисленото писане по тематиката на клуба си остава флуд, макар и не наказателен, поне в първите няколко пъти.




Тема Re: Гуру? Що е то?нови [re: Aлekc]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано25.02.07 09:41



Оро получи своето предупреждение.

Ако спазва правилата и нашите модераторски изисквания към него, всичко ще бъде наред.

Темата му не беше правилно съставена и затова се стигна до флуд, който обаче си беше по темата на моят постинг забележка.

Така че до вчера темата беше празна и сама по себе си беше флуд.

Засега ще остане така, за да се разбере кое е недопустимо в клуба.
Утре ще подлежи на изчистване ако има интерес към темата.

Всички ликнове от Уикипедия, е препоръчително Оро да пуска във вече направената от него тема. Няма нужда да флуди клуба с нови теми с по едно линкче. Това е прахосване на пространство.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.