Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: ayтcaйдep]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано15.02.07 21:44



Не се сърдя,
само отбелязвам.
Светлината , музиката, думите
носят информация-както лъчите свелина от очите
на можещият да възприема без думи.



Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: koбpaO8]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано15.02.07 21:57



спомни си кога за последен път те е боляло от Красота тогава е имало и Музика и Светлина..................
и други Неща е имало и тези другите са съдържали и Музиката и Светлината

според теб защо дразнят думите на аутсайдера



Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: ayтcaйдep]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано15.02.07 22:03



С думите ти предизвикваш асоциации,
не всеки е с чист морал и съвест,
затова се дразнят някои и още искаш
от "нас" без да се "откриваш" ТИ-
скривайки се зад слова и реч.





Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: koбpaO8]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано15.02.07 22:28



едно единствено искане е имал тук аутсайдера, а отговора предизвика и темата в която пишеш
аутсайдера не иска нищо аутсайдера задава въпроси въпроси които мнозина не намират мъжество в себе си да зададат

какво толкова провокира във вас дрехата, която е облечена върху аутсайдера
това тяло-дреха са несъществени и ще му служат през този отрязък от време наричан живот после дори и на аутсайдера ще е непотребна
защо ви трябва да мерите Вашите постижения и напредък с този на другите
е ли е или не постигнал просвещение аутсайдера теб например това с какво ще ти помогне..........................................................
кое според теб е по-съществено думите или как изглежда аутсайдера
не отговаряй на аутсайдера...на аутсайдера не му е нужен отговора...



Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: ayтcaйдep]  
Автор The White Rider ()
Публикувано15.02.07 22:39



тогава защо задаваш въпроси? аз нямам нужда от твоите въпроси, нито от твоите насоки, които казваш, че не даваш.

Never mind, Light happens


Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: The White Rider]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано15.02.07 22:50



не обръщай внимание на аутсайдера аутсайдера си е аутсайдер



Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: ayтcaйдep]  
Автор The White Rider ()
Публикувано15.02.07 22:52



зная, но ще правя каквото искам с аутсайдера. ти нали не си аутсайдера :) какво те бърка какво правя с него?

Never mind, Light happens


Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: The White Rider]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано15.02.07 22:54







Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: ayтcaйдep]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано16.02.07 03:15



трето лице = неидентифициране с това което пишеш

Чисто енергиино не сочи пряко към тебе можеш да си го представиш като надстройка, изкуствено конструкция която обира ударите и която от твое име излага дадените идеи.

От там нататък няма проблем да пишеш каквото си искаш, съответно няма проблем всеки да излива каквото иска срещу написаното, защото то се излива върху аутсайдера, а не върху тебе. На аутсайдера не му пука, защото така си си го създал.

Колко дълго би издържал да пишеш същото това в първо лице?
В случай, че не можеш да го прецениш така, представи си че модератора започне да говори за себе си от трето лице. Мисля че доста лесно ще видиш как всякакви нишки се късат веднага.

Ако е така то за толкова време предполагам, че "аутсайдера" вече е добил собствен живот, както беше добило и мулето, живот независим от тебе който ти пасва и от който считаш, че другите в клуба имат нужда. Или от който не можеш да се откажеш. Все тая.

От моя гледна точка това не си ти. Нещо моделирано с цел да изкарва определени идеи по най-подходящия начин. Изглежда все едно си на крачка от целта, но всъщност си се фрагментирал доста брутално, като характеристиките изкарващи "просветление" си ги набутал в аутсайдера, а ти самия пишеш от свое име и го хвалиш.


Пиша ти всичкото това не толкова, защото считам за коректно да се напише(въпреки че и това), но най-основно защото ми се иска да го обориш. Най-лесното би било да кажеш, че аутсайдера не го интересува какво си мислим, защото и без това е аутсайдер, ако го направиш обаче аз ще продължа да си тъна в заблуждение. Съответно по-коректен за аутсайдера подход ще е да ме осветли къде съм сбъркал.

П.С. Не се заяждам. Споменавал съм и преди, че позицията ти в клуба ми пасва повече от тази на модераторите, горното е просто модел дали е така или не, честно казано не ме интересува. Ако е така, обаче, ми се иска да си наясно.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: "авторитетите на Админа"нови [re: BrandofAmber]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано16.02.07 03:36



В древна Гърция са се водили ожесточени публични дебати на философски теми по цял ден и всеки ден.
Не мога да си спомня кой философ беше, но той измислил една форма на дебати в която можеш да говориш нон-стоп и никой няма да може да те обори.... Тя скоро станала много популярна под името "софизъм".

Това жалко копие на др.Муле с който водих войни поне 3 год и ми е известен като джоба ми и го четях като на книга /ума му/ се опитва да копира Мульо и неговите софизми.

Всеки опит да поведеш нормален разговор с него е обречен на пълен провал. За тях думите нямат стойност и значение - те са играчки, които ги подхвърлят във въздуха и жонглират с тях нон-стоп. Това им е играта. Мульо беше същия - щом го хванеш на тясно в курвенски изопачения и манталитет се изнизва:
- Какво може да очаквате от едно безобидно Муле?

Та и тоя мулевист тука.



Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.