Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: айсикосинус [re: ayтcaйдep]  
Автор Buddha_Dhamma (новак)
Публикувано09.02.07 17:17



Ееее, сега! Длъжни сме да отбележим, че Киро умее да понася и критики! Виж какво открих в "Клуб за попържни" модериран лично от него:

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=psuvane&Number=1946883931&page=0&view=collapsed&sb=5

Ееее, не мога да го направя линкчето като хората и т'ва си е!

Гате гате парагате парасамгате бодхи сваха


Тема Re: айсикосинус [re: Buddha_Dhamma]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано09.02.07 18:49



потенциал = реализация



Тема Re: НЕУДОБСТВОТО [re: Drona]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано09.02.07 21:26



Няма значение дали Администратора има достойнство или не, но определено вече съм убеден, че аутсайдер няма да сколаса на клубният правилник.
Не се държи никак почтено.
Вече имаше предупреждение.

Нямам никакви идеали, имам само чуство за ред, а реда винаги възтържествува. Доброто е за христиняните.




Тема Re: НЕУДОБСТВОТО [re: ayтcaйдep]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано09.02.07 21:28



Аз и в теб виждам задрямал буда.

буда, не Буда.




Тема Re: НЕУДОБСТВОТО [re: Solemn*Dirge]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано09.02.07 21:49



хахахахахахахаха
плашило за аутсайдери
ми то целият дир с пръст ще те сочи бефолклор и афоризми ще разказват за теб...................
баби ще приспиват внучета с приказки за страшният мод в дира...а заспят ли тозчас ще отърчат в черквата свещи да палят..................


ти дори не си любопитен за аутсайдера
много ти е слаб ангела...голяма разлика в канбанарийте
аутсайдера не би си губил времето да те пита като да що е туй почтеност
но виж ханжията..................... ханджията вече започва да разбира за какво вели аутсайдера...........

голям си смехурко бе, сега цяла нощ аутсайдера ще сънува разбойници от срах




Тема Re: НЕУДОБСТВОТО [re: ayтcaйдep]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано09.02.07 22:18



и ти не си любопитен за мен
просто ми влизат в работата твоите мнения и теми като спам, който трябва да трия отвреме навреме за да може този клуб наистина да бъде клуб по Йога, а не клуб Аутсайдер.




Тема Re: НЕУДОБСТВОТО [re: Solemn*Dirge]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано09.02.07 22:29





И защо все още не си изтрил тази тема на този словоблудец, който окупирва все повече територии в този клуб БЕЗ ДА Е КАЗАЛ ЕДНА ДУМА ПО ТЕМАТИКАТА ??? И всичко написано от него също.

За какво си мод?








Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: айсикосинус [re: ayтcaйдep]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано09.02.07 22:31



Г-не с вашите прояви в този клуб будите сериозно съмнение относно вашите интереси по тематиката на клуба - Йога. Това може би се дължи на недостатъчна информация относно предмета, същноста и крайната цел на тази практика, учение, философия, начин на живот и Път към Себереализацията.
Предлагам ви да напишете думичката "Йога" във вашата търсачка и да се информирате по-задълбочено по въпроса. Ще излезнат най-вече руски сайтове, но ако потърсите повече ще намерите и такива на български.
След като сте се информирал добре - преценете имате ли интереси в тази област и ако нямате - напуснете този клуб и си потърсете друг клуб за празен чат, интриги, заяждания и убиване на времето.
Това ви пиша съвсем добронамерено, за да няма изненадани, когато мода започне да трие всеки спам и флуд в този уникален и единствен по тематиката си клуб.



Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: НЕУДОБСТВОТО [re: Awaken]  
Автор Solemn*DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано09.02.07 22:53



Деликатна е работата на модератора.
Той трябва да търпи критика - това и правя в случая.
Като мине ден, а имено утре - ще я изтрия като несъстоятелна.
Ако иска да се оплаче по-дълготрайно от мен, знае къде може да го направи, но му дължа поне няколко часа да задържа "критиката" му. Поне така смятам, за да не изляза ненадейно според някой недоволен, че съм бил тиранин и узурпатор, което е смешно предивд обстоятелствата, но разбира се напълно възможно.




Тема Re: НЕУДОБСТВОТО и УДОБСТВОТО [re: Solemn*Dirge]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано10.02.07 00:48



"Деликатна е работата на модератора.
Той трябва да търпи критика - това и правя в случая.
Като мине ден, а имено утре - ще я изтрия като несъстоятелна. "


Нека си позволя още веднаж /до сега това се оказа абсолютно безполезно???!!!/

да си кажа неутралното мнение на човек НЕОБВЪРЗАН нито към клуба, нито към някой юзър, нито към някакви лични амбиции да бъда в постоянната светлина на рампата и получавам овации и аплаузи.

1.Не мога да си обясня КАКВО ЧАКАТЕ ВИЕ ДВАМАТА мод-и ТА НЕ ПУБЛИКУВАТЕ НАКРАЯ СИНТЕЗИРАНИЯ РЕГЛАМЕНТ ЗА УЧАСТИЕ В ТОЗИ КЛУБ?

2.По въпроса, че мода трябвало да търпи критики имам следното АБСОЛЮТНО НАЙ-РАЦИОНАЛНО РЕШЕНИЕ НА ВЪПРОСА!!! /който може да ме обори - да заповяда/

Когато регламента влезне в сила и мод-ите почнат да следят за неговото спазване безпристрастно и справедливо и точно и както предложих /ама кой да ме слуша/ при всяка санкция мода да обясни: "Вие нарушихте точка ......еди коя си от Регламента и затова сте санкциониран."
КОЙ И ЗА КАКВО ЩЕ КРИТИКУВА МОД-ИТЕ?
Ти лично заяви, че няма да пишеш по тематиката на клуба - за Йога /нещо което никога и не си правил!!!/
ТОГАВА КОЙ И ЗА КАКВО ЩЕ ТЕ КРИТИКУВА - АКО СИ ВЪРШИШ РАБОТАТА СЪВЕСТНО КАТО МОД?


Никой, нали?

И когато словоблудци като този "аутсайдер" ги засърбят пръстите да чаткат по клавишите софизми и други дръндословици и словоблудства и се правят на "гении" освободени от всякакви закони, правила и ред - и проповядват анархизъм и гражданско неподчинение СЛАГАШ БАН И ТОЛКОЗ!
Какъв ти е проблема?
Обяснението е ясно и просто - "Г-не засега не сте показали интереси и съпричастност към тематиката на клуба и мястото ви не е в този клуб!"
Ако аз съм мод ще си приготвя най-много 3-5 подобни изречения и само ще ги копи-пеиствам към нарушителите.
Когато всичко е ясно и прозрачно - КОЙ ЩЕ СЕ ОПЛАКВА ОТ МОД-А?


Ето един модел на предупреждение, който вече приложих многократно към навлека-софист-анархист "аутсайдер" и др. словоблудци-навлеци-спамери.
Но никой не се трогна...... ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА ПРИЛАГАМ САНКЦИИ КАТО МОД.
Но ти можеш да вземеш модел за поведение от това:

Г-не с вашите прояви в този клуб будите сериозно съмнение относно вашите интереси по тематиката на клуба - Йога. Това може би се дължи на недостатъчна информация относно предмета, същноста и крайната цел на тази практика, учение, философия, начин на живот и Път към Себереализацията.
Предлагам ви да напишете думичката "Йога" във вашата търсачка и да се информирате по-задълбочено по въпроса. Ще излезнат най-вече руски сайтове, но ако потърсите повече ще намерите и такива на български.
След като сте се информирал добре - преценете имате ли интереси в тази област и ако нямате - напуснете този клуб и си потърсете друг клуб за празен чат, интриги, заяждания и убиване на времето.
Това ви пиша съвсем добронамерено, за да няма изненадани, когато мода започне да трие всеки спам и флуд в този уникален и единствен по тематиката си клуб.


Направи си няколко подобни модела и просто ги копи-пействай към нарушителите преди да ги триеш, банваш и т.н.

Използувам случая да се съглася с виждането ти, че ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ПОИСКА ДА МУ СЕ ИЗТРИЕ ТЕМА ИЛИ ПОСТИНГ. Също настоявам всеки юзър да има право да изисква от мода - кои никове да нямат достъп до темите му. Вече казах и преди и пак ще кажа кои никове-навлеци-интриганти-свекърви НЕ ЖЕЛАЯ ДА ВИЖДАМ В МОИТЕ СЕРИОЗНИ И ТЕМАТИЧНИ ТЕМИ!




Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.