Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:30 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ето след кого вървите  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано08.02.07 21:32




ето и истинското лице на вашият бог...АДмина Кирето......:





Тема Re: ето след кого вървите [re: ayтcaйдep]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано08.02.07 21:34



За което,
благодаря





Тема ето пак [re: ayтcaйдep]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано08.02.07 21:37



пред неговите слова бледнее всеки спам:





Тема Re: ето след кого вървитенови [re: ayтcaйдep]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано08.02.07 21:42



обърнете внимание на злобата и БЕЗсилието

:
какви изразни средства, какво СЛОВО........какъв извор на мъдростта и този вие смятате за авторитетщо не се зайнтересувате как Кирето стана АДмин....................:




Тема Re: ето след кого вървитенови [re: ayтcaйдep]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано08.02.07 21:48



дали е бил тавряз Кирето авторствувайки това:





Тема Re: ето след кого вървитенови [re: ayтcaйдep]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано08.02.07 21:50



ето го отново............ и това е само в един клуб

представете си сега и дира..........:




Тема Re: ето пакнови [re: ayтcaйдep]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано08.02.07 21:57



ама титла,
не ме интересува.
м/у впочем какви са предимствата да си такъв
колко му е заплатата, какво образование е необходимо
за този пост?
и най-сетне на колко години е този красавец Киро



п.п. и така по "сте4ение на обстоятелствата" познавам един "йога" от тук
среден на ръст, с кафяви очи, със силно черна разпиляна коса...лятото при силната бутя вървеше след мен под дъжда, умещ да свири на клавирни инструменти, имащ слабост към класическата музика и джаза, водеше момичета по бул.Мадрит обле4ени в сини роби и с такета на главите в същият цвят, той самият беше обле4ен в дълга синя роба-качиха се в автобус 120 и май слязоха на военният музей-някъде там ли е школата му по йога и бойни изкуства....ама се казваше Борис /поне така се престави/ беще около 45 год. мъж. Виждала съм го във Варна,Русе,Плевен,Бургас ,Пловдив....

Редактирано от koбpaO8 на 08.02.07 22:30.



Тема Re: ето след кого вървитенови [re: ayтcaйдep]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано08.02.07 22:04



Аха, започна се и с компроматите.
Много недостойно се бил държал Киро, браво че го посочи. Сигурен съм че много ще възмутиш всички, ами че той обижда в клубовете?
Как смее!
Това никой не го прави!
Следващия път когато раздават наградите за "достойни клубни граждани" няма да гласувам за него.

Ако защитаваш идеята всеки да си пише спокойно в клубовете, да посочваш кои реплики на админа считаш за "неморални" ми седи странно и противоречиво.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: ето след кого вървитенови [re: BrandofAmber]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано08.02.07 22:16



здравей Брандо всеки сам си пише компроматите и сам си се компрометира...............
тук в по-старите теми говореха за съществото Киро с благоговеене и респект...................въпросното същество ги било обляклос власта на модератора и върнаха аутсайдера към спомена за един друг клуб и едно яко модераторско осиране та аутсйдера реши да покаже и на други същността на едно от тогавашните поосрали се същества......но Брандо виж по долу това същество умее да мисли....виж полета, ширината и дълбочината на мисълта му:
"http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=beinsaduno&Number=1936790514&page=76&view=collapsed&sb=5&part=all&vc=1"



Тема Re: ето след кого вървите [re: ayтcaйдep]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано08.02.07 22:25



Човека си е който си е. Има право да си вярва и да си пише каквото си иска. Ако някой е писал за него с "благоговеене и респект", то това е защото негово е последното решение не заради някакви лични качества, много се съмнявам, че е и заради уважение от някое от предишните решение - просто защото в момента е админ. Как е станал не ме интересува, не мисля и че има значение - основния факт си е какъвто си е.

Що се отнася до слагането на модератори - не бих казал, че съм особенно доволен от това как си е свършвал работата преди, но това съм си го казвал там и на място. Поне в рядките случаи когато решава да информира целия клуб за взетото решение, понеже поради някакви странни причини обикновенно казва само на някой и то на бележки, а всички останали се чудят какво става.

Въпреки това обаче не разбирам защо вадиш какво е писал в миналото.
Не смятам че пишещите тук за чак толкова наивни да си мислят, че е някой светец или ангелче дошло в клубовете да ни направи по-добри. Съответно процента на шокираните от "грубите" му думи съвсем не смятам, че ще е голям. ;)

Съответно не ми е съвсем ясно какво се опитваш да постигнеш.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.