Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема За да не изглежда че правя нещата задкулиснонови  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано24.01.07 16:34



Ще ми бъде от полза, благодаря!

Редактирано от Brahman_ на 24.01.07 18:57.



Тема Re: За да не изглежда че правя нещата задкулеснонови [re: Brahman_]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано24.01.07 17:53



1.Пише се задкулИсно - а не задкулесно неграмотнико!!!
2.EДИН ИСТИНСКИ ЙОГА никога не се бори за власт и пагон!





Отново искам да ви предложа да ме сложите за модератор на този клуб. Аз съм професионален йога инструктор, с повече от 35 години стаж в тази област, завършил съм и йога в Индия. В клуб йога съм писал достатъчно много, може да проверите в моя профил. Серията от постинги които написах във връзка с Раджа Йога са най многобройните по посещение от всички.

Ти може да си професионален инструктор по.....ХАТА ЙОГА. Това е най-елементарната йога за начинаещи, касаеща тяхното добро физическо здраве и нищо повече.

Ето твоите собствени думи:


„Аз съм против йога!! Не четеш внимателно това което пиша.
Йога е тъпа религия както и всички останали религии.
Аз съм против тях!!”

„С каква наука се занимавам!!!! Хммм популяризиране и осъвременяване на някой стари учения като йога и веданта и будизъм например. Очистването им от предрасъдъците, и да станат годни за ползване от съвремената наука”

Юли Тенекиджиев


"В клуб йога съм писал достатъчно много, може да проверите в моя профил. Серията от постинги които написах във връзка с Раджа Йога са най многобройните по посещение от всички"

Точната дума е "ПРЕПИСАЛ" а не написал!!! Това, което си преписал от разни древни книги има стойност, ЗАЩОТО НЕ Е КАЗАНО ОТ ТЕБ И ПЪРВОСИГНАЛНИЯТ ТИ АТЕИСТИЧЕН УМ. Това, което пишеш от своя Гуру Цар Ум е ....боклук. Заяждане, интриги, нападки, обиди, отричане и т.н. Навлязъл в критичната възраст твоето поведение не може да се таксува дори като такова на един среден нормален 56 год мъж с опит и възпитание. Ти си обзет от мании за превъзходство и желания ДА КОМАНДВАШ И НАЛАГАШ СВОИТЕ БОЛНИ ИДЕИ НА ВСИЧКИ С ТОТАЛИТАРНИ МЕТОДИ.

Лишен си от всякакъв морал и етика! Ти клонира ника на Джаго Савера за да пускаш некролози на Оро


Това поведение на един зрял 56год човек ли е?








В този клуб ти отдавна си компроментиран като Интригант и Отрицател №1 с курвенски манталитет, без срам и достойнство и БЕЗ КАПКА УВАЖЕНИЕ КЪМ ДРУГИТЕ ЮЗЪРИ.

Това всички разбраха отдавна - но ти живееш в своя имагинерен свят на Мегаломан и Корифей, сляп за простата действителност.



И това е доста типично за атеистите-материалисти.


Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: За да не изглежда че правя нещата задкулеснонови [re: Brahman_]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано24.01.07 18:04



Oтлична атестация.
Можеш счиста съвест да поемеш клуба.

п.п.запознах се с мненията
в предложения





Тема Re: За да не изглежда че правя нещата задкулеснонови [re: Brahman_]  
Автор Aлekc (Прогностик)
Публикувано24.01.07 18:20



Както на един вярващ християнин му става неприятно, когато един "научен атеист" започне да му обяснява какво е християнството, на основание на това че е завършил да речем Духовна академия, така и тук, на мен би ми било неприятно един материалист и атеист да представя в крайно изопачена светлина две от най-великите духовни традиции на Индия.

В името на свободата на съвестта и словото бих преглътнал дори и това, но само при условие, че клубът има един безпристрастен и принципен модератор.

А ти очевидно не си нито безпристрастен, нито принципен, нито дори и особено грамотен (освен може би в упражненията на хатха йога).

Така че, точно ти да станеш модератор, и то точно на този клуб, според мен е крайно неуместно.

Това е все едно в клуб "Политика" да поставят неутрален модератор от БСП, ДСБ или Атака.

Живей и остави и другите да живеят!


Тема Re: За да не изглежда че правя нещата задкулИснонови [re: Awaken]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано24.01.07 19:03



Благодаря за ПОДправката


И не съм на 56 години а съм на 68 Но изглеждам все едно че съм на 22 и имам намерение да живея поне още 300 години

Що се отнася до това което преписвам, то има стойност само ако го разбере човек и го прилага, ако го живее. Тогава то става негово собствено!

А модератора ако си е на место, ще изтрие веднага твоите епитети!! Но той не си е на место за същаление. Трие само това което му харесва на него.



Тема Re: За да не изглежда че правя нещата задкулИснонови [re: Brahman_]  
Автор Aлekc (Прогностик)
Публикувано24.01.07 19:31



Е, чак пък на 22...

Живей и остави и другите да живеят!


Тема Нали мога и тук да кажа.....нови [re: Brahman_]  
Автор abettor (чисто нов)
Публикувано24.01.07 19:45



....че подкрепям новия модератор и мисля, че най-малко е почтено да му се даде шанс.



Тема Re: За да не изглежда че правя нещата задкулИсно [re: Aлekc]  
Автор koбpaO8 (зеленочерна)
Публикувано24.01.07 20:51



3 ПЪТИ ПО 22
пъти ПЕТ
без ПЕТ
и става
56
клуб Египет





Тема Re: За да не изглежда че правя нещата задкулесно [re: Awaken]  
Автор Дyxът (Безмълвност)
Публикувано25.01.07 00:07



Но Оро защо се гневиш толкова?В мисълта да намерим капка мир тук на Земята се крие нашата задача да не се подаваме на вътрешната агресия..
Нима е толкова трудно да приложим това което имаме вътре в нас самите?Защо трябва да вземаш толкова насериозно нещата?Не използвай нецензурни думи в клуб Йога.Може да ти се иска но не го прави.
Годините нямат значение за нищо...Важно е какво има вътре в нас и до къде сме се осъзнали,.. и докъде сме осъзнали и другите около нас.


не се ядосвай



Тема Ай сиктир! [re: Brahman_]  
Автор Цap Изpoд (Велики)
Публикувано25.01.07 05:01



Васеркопф е слабо модераторче за "йога", но ти пък си истински болен човек!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.