Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: :)))нови [re: diwa_orhideq]  
Автор titiksha_ (Narayana das)
Публикувано12.01.07 02:09



Чакай чакай мила гопсожице че сме пили бирира пили сме ма не си спомням да сме се карали.



ОМ НАМО НАРАЯНАЯ - Мантрата на Двапара Юга ;)

Тема Прочетох всичконови [re: titiksha_]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано12.01.07 02:19







Тема Re: Разочароване от Титикша :)нови [re: Brahman_]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано12.01.07 10:05



Що така насериозно възприемат хората такива закачки???

Ми преди време Тити беше разочарован от теб; сега ти .....

Голямо очарование цари в клуба .....



всеки миг всичко започва и свършва

Тема Разочароване от... пенисанови [re: Drona]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано12.01.07 10:42



Обидно е, че хората си мислят за теб като за безполово същество и се разочароват, когато разберат, че притежаваш съответния полов орган.





Тема Re: Разочароване от... пенисанови [re: lmago]  
Автор titiksha_ (Narayana das)
Публикувано12.01.07 10:59



X10
Извинявайте!
Ох ще ме уморите от смях.Така се изхилих, че колегите ме погледнаха загрижено.

Всъщност още не съм разбрал със сигурност какво притежавате...А и не държа да разбирам...
Но разбрах, че притежавате свежо чуство за хумор, за което искрено се радвам и Ви благодаря X100.

ОМ НАМО НАРАЯНАЯ - Мантрата на Двапара Юга ;)

Тема Re: Разочароване от... пенисанови [re: lmago]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано12.01.07 11:08



"Обидно е, че хората си мислят за теб като за безполово същество и се разочароват, когато разберат, че притежаваш съответния полов орган. "

Полови органи имат и насекомите и ....всички животни....

Далеч по-трагично е, когато един човек не притежава Душа - а само Ум и Интелект..... като Ваша Милост Титлоносец - книжна изсушена дървеница.....


Вие сте "д.ф.н." т.е. Дървен Философ Номенклатурко.

Удостоявам Ви най-официално с нова титла "к.и.д." Книжна Изсушена Дървеница.


Ха-ха-хаааааааа.



Ще удостоя с тази титла и другият ви себеподобен - Юли пишман "Браман" словоблудец. Вие двамата нямате равни в този клуб!!!


--------------------------



Вижте се на какво приличате, ако обичате:



Това, което виждате тук е един животински вид преродил се за първи път в човешка форма. Атеист-материалист, анти-йога, анти-гуру и с най-примитивната възможна психика. Клуб "Йога" е окупиран от няколко броя от този тип. Доста прераждания трябва да се извършат, за да могат и те да се събудят за някаква духовност и йога и търсене на Истината.

Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: :)))нови [re: titiksha_]  
Автор diwa_orhideq ()
Публикувано12.01.07 11:12



споко, т'ва е от бирата



Spirit Horse, ride for me

Тема Ето ОТГОВОРА..... дано да започне да ти просветва!нови [re: titiksha_]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано12.01.07 13:14



Първо поздравления за чудесната реакция която си направил спрямо Имаго, извинението, промяната на отношение и т.н. ЧУДЕСНО! Започваш да ми се възвръщаш в очите от старата си форма.

Ако караш така, може пак да те предложа за модератор

Сега нещо по сериозно.

Титикша писа:
Приемах го за много извисена личност след като превежда Патанджали.
И иведнъж тази извесена личност(или представата ми за него) само за няколко седмици по интензивно писане в дира ни спомена за "оная си работа". Наистина това ме стъписа...Преводач и коментатор на Патанджали ни спонменава за оная си работа.
Това е причината да реагирам точно така и точно на неговия постинг.
Сега разбарх че спросто си е обикновен човек с повече познания по санскрити други езици.


Точно така си е, ИМАГО Е ЕДИН ОБИКНОВЕН ЧОВЕК!! Нищо необикновено няма в него. Това че ТИ си му предавал нещо необикновенно преди, въобразявал си си кой знае какви глупости, и сега си се "разочаровал"?? в същност е нещо много добро за теб. Случило ти се е нещо чудесно. Това е вид просветление! Не се шегувам. Когато човек знае истината, кулите на неговото въображение се СРУТВАТ! И това отваря безкрайните хоризонти на Истината.

Добро нещо ти се е случило! ИМАГО Е НАЙ ОБИКНОВЕН ЧОВЕК като теб и като мен!

Сега продължи нататък, по същият начин. Хващай се за ПЕПСИ! Пепси е най обикновен човвек, като теб и като мен. Забавен предполагам, умее да върти компанията, добър мохабетчия и т.н. Но е най обикновен човек. Няма нищо СВЪРХ в него.

И след това продължавай нататък, не спирай! И Ошо е най обикновен човек. И Майка Тереза е най обикновен човек. И Дънов е най обикновен човек. И Христос е най обикновен човек. И Буда е най обикновен човек. И Кришна е най обикновен човек.

Всички са най обикновени хора! Започваш ли да загряваш по малко????

Един е понаучил малко от това, друг от онова. Въпросните "светии" по горе са научили от знанието на йога, веданта, будизъм, прилагат го, живеят го до колкото могат, но са си най обикновени хора. Които правят грешки, които не се различават от теб и от мен!



Тема Re: Душанови [re: Awaken]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано12.01.07 13:48



Признавам, нямам душа. Умря преди 30 години, докато бях в казармата.



Затова пък имам чувство за хумор. Ще може ли да ми се зачете вместо душа?



Тема Re: очарование от Титикша :)нови [re: Xaнa.]  
Автор Лилa (ведра)
Публикувано12.01.07 14:02



много хубаво казано, Хана, все едно че аз съм го писала



не е по силите ми да изчета всичко написано, но видях че има много правда казана. Но май доста напразно, няма кой да я чуе, защото който трябва да я чуе е зает с говорене-защитаване-нападане. Нещо не вървят заедно тези неща тука - чуването и говоренето.

много добра е идеята за няколко модератора. А Титикша според мен заслужава поради хармоничното си присъствие, широта и коректност (наред с всичко останало казано). Нещо по-необходимо за модератор, отколкото #знанията в йога#.

Ако е въпросът да търсим трески за дялане - всеки от нас ги има




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.