Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Музиканови [re: Brahman_]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано15.01.07 14:56



Всеки музикант го знае. Свирил съм пет години в градския симфоничен оркестър. Майка ми е хоров диригент и помолила задкулисно колегата си да ме запише първа цигулка. Да, ама не. Първо чиракувах две години втора цигулка и едва на третата ме преместиха в първа, та ми се отели волът от "Италианката в Алжир" и "Лешникотрошачката".





Тема Re: Мирнови [re: svetozar]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано15.01.07 15:09



Брахман е от типа ангели-хранители и върховни пазители на Дхарма (дхармапала). Това са войнствени и безпощадни божества, като например Кубера или Ямантака.





Тема Re: ...нови [re: svetozar]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.01.07 15:16



svetozar писа:

Толкова много писане, толкова много мислене, толкова много врагове и войни имаш в главата си. Не ти ли е шумно? И след толкова години практика не ти ли стана все едно кой е прав и кой крив?
Мир. Нека има мир.


А на теб не ти ли е шумно в главата

При това си го държал този шум доста време и сега вече не издържаш май. Чудя се от кои мушмороци си. Не казваш нищо за себе си. Добре е да се представиш, да кажеш кое следваш, коя система, от името на кой гуру говориш, какви ти са разбиранията. Подхвъляш като ТМ ците критики, и се изгубваш в мъглата от левитация

Абе дай някъква информация за себе си, от кои си? Явно съм те настъпвал в миналото но не мога да си спомня



Тема Re: А ти дразниш ли се от мен???нови [re: Brahman_]  
Автор Red.Buddha (новак)
Публикувано15.01.07 15:34



не
не си падам по такива като теб





Тема Re: А ти дразниш ли се от мен???нови [re: Red.Buddha]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.01.07 15:45



Нито пък аз по теб или по Оро





Тема Re:нови [re: Brahman_]  
Автор svetozar ()
Публикувано15.01.07 15:47



Брахман,
От никои не съм. И понякога ми е много шумно в главата, знам че е много неприятно. Не практикувам, живея си ей така и минавам оттук понякога да прочета нещо за духовното. И те виждам почти навсякъде как плюеш и обиждаш, та затова реших да си кажа мнението. Нито те нападам, нито те осъждам. Не съм спорил преди, нито пък занапред ще споря с теб за каквото и да е.
Бъди жив и здрав!



Тема Случайно минаващ мушморок :):)нови [re: svetozar]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано15.01.07 15:52



Ясно ми е вече какъв си

Кой те знае с колко още ника писуваш тук из виртуала Абе щом си обикновен човек, нищо не разбираш, нищо не практикуваш, нищо не четеш как така ти направи впечатление само едната страна? Това че някой хора плюят против мен не ти направи впечатление, направи ти впечатление че аз плюя против тях Ох чадо, много си ми наивен и прозрачен. Случайно минаващ МУШМОРОК Аре сега не с тия, знам ги вече Ходи си при твоята секта пак и се спотайвай в кюшето



Тема Re:нови [re: svetozar]  
Автор The White Rider ()
Публикувано15.01.07 15:52



не може да си чак толкова обикновен, че и искрен, трябва да имаш някаква hidden agenda или да си провокатор. за зяпачи на бойното поле място няма

Never mind, Light happens


Тема Re: Пепси молим те-от името на най обикновените хнови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано15.01.07 17:16



това е просто впечатление, не заставам абсолютно зад него.

Слънчева София бе прекрасна! Сега ще се насладя на вечерната София, а след това медтиация!



evolve if you can!


Тема Re: Пепси молим те-от името на най обикновените хнови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор diwa_orhideq ()
Публикувано15.01.07 17:29



Слънчева софия - ала бала. Само нощта създава плътност



Spirit Horse, ride for me


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.