Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Благодаря Ви Имагонови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор The White Rider ()
Публикувано10.01.07 12:40



най-неприятното при поведението на брахман и имаго е двойният стандарт, което е много елементарна грешка. запазили са един тип поведение за себе си, а скачат като ужилени, когато някой демонстрира същото отношение към тях. ако брахман се беше отдалечил малко от прашните книги щеше да осъзнае колко много прах има по себе си, но уви той и средата му са еднакви и няма как да направи разликата.

Never mind, Light happens


Тема Re: Благодаря Ви Имагонови [re: The White Rider]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано10.01.07 12:47



честно казано, за Имаго съм сигурен че разбира от източна философия, но смятам Брахман за абсолютно самоук самозванец, който поразбирва нещичко.
Така че не знам, защо Брахман си мисли, че е на нивото или дори само няколко нива под Имаго.....

Докато Имаго просто трябва да се ангажира по-човешки с комуникацията си с потребителите на форума, то Брахман има и да учи много за правилно поведение и за познание.



evolve if you can!


Тема Re: Благодаря Ви Имагонови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор The White Rider ()
Публикувано10.01.07 12:56



друг път ще го коментираме ако трябва, за брахман не съм си и помислял друго, за мен винаги е бил много тривиален. имаго има интересни за мен попадения в книгите си и ме е карал да се замисля, но дали той живее думите си или само ги говори?

Never mind, Light happens


Тема Re: Благодаря Ви Имагонови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 13:00



Освен това, Имаго от край време има политически амбиции. Малкият клуб не е чак толкова по- различен от големият клуб на живота. Може пък клуба да му е ценен с нещо, все пак.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.