Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Добре щом искаш така тогава може...нови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.01.07 22:26



Ми кажи му, що ме занимаваш мен.



Клуба ще се нормализира едва, когато се спреш с простотията. И се надявам да е скоро.



Тема Re: ПРЕДЛАГАМ (ако ще са двама модератори):нови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.01.07 22:28



Защо чак трима? Мисля, че са прекалено много.

Критериите, които предлагам, ТРЯБВА ДА СЕ ПРИЕМАТ! Защото това не касае дали някой би отпаднал или не или дали би имало интрига или не (т.е. тези неща, които ми пишеш, са доста нелепи). А се отнася до вече приети неща, както и до съвсем естествени работи, касаещи нормалното човешко общуване.

Така че - замисли се реално и не преценявай дали критериите, които предлагам, са добри или не, от гледна точка на някакви смешни аргументи като наличие на интрига и дали задължително Брахман, Витаминко или който и да било трябва да бъде включен.

Трябва да се избере този, който е способен и заслужава, затова и критериите ми са много добри, айде не си криви душата и го признай!





Тема Re: Важен урок!!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 22:29



Споко... знам че няма да гласуваш за мен

Не съм толкова мръднал



Тема Re: ПРЕДЛАГАМ (ако ще са двама модератори):нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 22:33



От както изгони хората, май са повече мушмороците като теб

Затова казвам че трябва да ти вземат модераторството за 2 месеца, да се нормализира клуба, да дойдат пак старите хора и едва тогава да се гласува



Тема Re: Брахман, Витаминко и Аюснови [re: Anon]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано09.01.07 22:38



В този клуб, ако не сте разбрали, важат единствено аргументите ад хоминем, а не правилата за форумите на вяра.орг, които очевидно са за същества от друга планета.

Човек трябва да пълен идиот, за да не постави безочливия и неграмотен нахалник на мястото му. Тук всички, в това число и аз, си мислим, че правим точно това.





Тема Re: Брахман, Витаминко и Аюснови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.01.07 22:39



Ами добре, да видим. Но май повече за себе си се притесняваш.



Иначе сме се наслушали всички на кълненето ти, как щяли да ме изритат приятелите, как нам кво си. Трябва много добре да мислиш, когато не познаваш хората. Верно, че ти нямаш истински приятели и виждаш себе си, но ще дойде време и ще го разбереш.
В тези клубове, никой не се е просветлил. Като изключим информацията, която не е чак такъв проблем да бъде намерена в нета, единственото стойностно нещо, което остава са приятелите. И няма да мине номера, с опита ти за внушение, че тук не бива да има приятели. Напротив, това е похвално.

И кво толкова, ако хората искат това, за къде си тръгнал да се натискаш?



Тема Re: ПРЕДЛАГАМ (ако ще са двама модератори):нови [re: Kaily]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.01.07 22:49



То това наказание по принцип е безсрочно...


Нека да уредим нещата един път и да се приключи.



Тема Re: Брахман, Витаминко и Аюснови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано09.01.07 22:52



Хуанджи писа:
И няма да мине номера, с опита ти за внушение, че тук не бива да има приятели. Напротив, това е похвално

Нищо подобно не съм казал! Когато не ти изнася нещо и започваш да си измисляш. Онова което казвам е че трябва ти и твоята малка групичка да се научите да приемате и други хора. Светът е голям, не е само групата на Хуанджи. А това ако си завербувал Киро, това си е отделна работа. Тогава няма какво да се направи, Киро пак ще ти даде модераторството.

Другото което грешиш е за приятелството, грешиш и то много. Човек трябва да бъде с приятели на всякъде, а не само във форума на йога. Това че не може да си намериш другаде приятели, и ти е останал само един форум по йога, е много жалко за теб.

Онова което трябва да се научиш е че Йога форума е преди всичко за Йога, и след това за останалото. А такива общовалидни неща като приятелство, то се разбира от само себе си. И не трябва да се ограничава само в една малка групичка, групата на Хуанджи

Няма нищо полека лека ще започне да ти прещраква



Тема Re: Нормализациянови [re: Brahman_]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано09.01.07 22:53



Вашите представи за нормално са може би от времето, когато сте напуснал България, а също и изградени от досега ви с чужди култури.



Тема Re: ЗАЕДНО Хуанджи и Брахманнови [re: Anon]  
Автор Mиpo ()
Публикувано09.01.07 22:54



Здрасти



Животът не е нещо лесно, но все някак го живеем . Ситуацията, която описа е чудесен пример как самите модератори ще трябва да се "напънат" и да разберат другата гледна точка. Като в семейството - трябва да се разбереш с човека до теб иначе и твоя живот няма да е лесен.

А ако някой модератор тръгне да трие безразборно и сам да е, все ще се омаже. Другият ще му е коректив, а от такъв определено имат нужда всички тук предложени.

А пък, ако не успет да се разберат, нищо не е вечно и други може да се пробват на тяхно място.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.