Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Хей Кайлинови [re: Kaily]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано07.01.07 22:56



Кайли писа:

Обаче не си и въобразявай, че ще ти позволя да ставаш коментатор на коментароте на Ошо, просто забрави. Всеки пие от него колкото може да поеме.
Ако ти наистина си разбрал Ошо, щеше знайш какво е пандит-дървена тиква пълна с инфо и грам разбиране като тебе


Ох познавам много разбирачки като теб на Ошо

Пълно е по света



Тема Re: Хей Кайлинови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано07.01.07 23:04



аз пък понявга медитирам върху "снимката" на Шанкара, Шива или Кришна, това прави ли ме луд за връзване (падам си и по Буда, разбира се)?



evolve if you can!


Тема Re: Шри Чинмойнови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано07.01.07 23:10



малиийййй Брахмане, много ти й голяма устата на тебе! Ше зема да се помоля на Всевишния да земе да ти даде едно самадхи пък ако ще и савикалпа да е за два-три дена, та да оставиш невинните форумджий и вярващите на мира барем за малко



evolve if you can!


Тема Re: Шри Чинмойнови [re: Brahman_]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано07.01.07 23:20



Коментарът на Витаминко беше най-оригинален - човекът практикувал щанга-йога, а методът на Патанджали е отрицателен, ащанга-йога.





Тема Имаго все се каня да ви питам....нови [re: lmago]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано07.01.07 23:26



Иска ми се да направим нещо като справочник на лъжегурвоците във вашият сайт. Но от друга страна разбирам че това може да ви създаде неприятности от страна на някой секти в България които са доста организирани както виждам вече. Та бихте ли ми дали разрешение да започнем с публикации на различни лъжегурувци. Мисля че е добре да има един сайт на български където хората да могат да прочетат нещо по критично по отношение на гурувците и гурувщината. Все пак не всеки владее чужди езици и не всеки може да провери какво е писано за някой известни Остап Бендеровци в сверата на "духовните учения". Та какво мислите по този въпрос??

Редактирано от Brahman_ на 07.01.07 23:51.



Тема Re: Имаго все се каня да ви питам....нови [re: Brahman_]  
Автор lmago (йоговед-душелюб)
Публикувано07.01.07 23:49



Като едното нищо. Английската версия се готви вече две години. Прави я един будист от Сингапур. Домейнът е запазен, както му се полага -





Тема Re: Имаго все се каня да ви питам....нови [re: lmago]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано07.01.07 23:54



Чудесно, чудесно, прекресна работа

Няма да бързаме полека лека ще пиша това онова, главно за тези "тарикати" които се подвизават в България Разбира се всеки който има време е добре дошъл да се включи. Материали има мнооого



Тема Re: Шри Чинмой :Всичко е относително..нови [re: Ян]  
Автор ***AГAPTA*** (оммммммммм.....)
Публикувано08.01.07 20:39



както казал Айнщайн.

Дали Шри Чинмой е шарлатанин?!?!?!?!?!?!
Въпрос с повишена трудност.

Аз познавам лично Перица Георгиев (Пепси). Той е ученик на Чинмой, живял е 12 години в Индия.
Когато общуваш с Пепси, оставаш с усещането за.......За онова, което идва от Пепси ...:Неописуемото, онова, към което се стреми всеки духовно търсещ човек, онова , в основата на което стои ЛЮбОВТА.
Очите на Перица сияят.У него съм срещнала и най- голямото усвоено смирение.
Въобще.....важни са резултатите на един Учител.А те, значи, могат да бъдат разнопосочни, в много разцветки.
Така че, дайте да не оплюваме, само и само да си чешем езиците.



.............................


Тема Re: Шри Чинмой :Всичко е относително..нови [re: ***AГAPTA***]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано08.01.07 23:00



Ъхъ, в интерес на истината не нещо друго, а Пепси ме научи поне на поносимост.
Досега си мислех, че благодарение на разни практики от процесинга и не само.
Но чак сега ми просветлява, че от Пепси го взех.
той наистина е смирен и сияещ, въпреки че до мен стигна само способноста да имам поносимост към дървените тикви и вся остальная.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Шри Чинмой :Всичко е относително..нови [re: Kaily]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.01.07 07:56



Пепси е минал през най- различни практики и учения. Нещата са му се случвали спонтанно, обаче не е знаел как да ги предизвика и поддържа. Всъщност, Шри Чинмой го е научил.

В крайна сметка, никой не може да ти даде нещо, което нямаш. Може само да ти помогне да го изявяваш като естествено състояние.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.