Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.01.07 22:55



Отговорността е дело на всеки, не само на модератора. Възможно е да не си разбрал, какво точно казвам.



Казах, че ще има още двама модератори, ако се напълни пак с проблеми клуба. Те ще поемат нещата. За сега проблеми не виждам. Брахман също не прекалява. Еле, виждали сме го в къде по- бурни моменти.

А защо реши, че не си върша работата?



Тема Re: ...нови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.01.07 22:59



В момента точно не. Но например около Нова година клубът беше напълнен с теми, пускани от Брамана за провокация към кого ли не - към тебе, Кайли и т.н. Не става въпрос доколко ти пука на тебе или Кайли (вероятно вземате Брамана на подбив, както и аз). Става въпрос да не се разводнява клуба от интригантски и лигави теми, а тези идиотии тип "Браман" още стоят на първа страница.

Няма толкова голямо значение дали темите или постингите дразнят някого или не, колкото че разводняват излишно с лигавщината си и несериозното отношение към тематиката.

Така мисля аз.





Тема Re: ...нови [re: бeзпътeн]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано05.01.07 23:02



А ти не гледай на живота толкова насериозно, защото той все някога ще свърши.



Не си ли забелязъл, че едно сериозно отношение преебава в крайна сметка всеки клуб.
Трябва закачка, трябва игра.
Животът е игра, битието е играта на бога. Пък и Бръмчо е интересна играчка-като маслинка в чиния.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Наречен... ????нови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.01.07 23:02



Не ми върши работа само няколко човека да опъват каиша. Верно, ти си между тях и си поемаш дела, но другите се скатават...

Пък и идеален вариант няма.

Радвам се, че си в настроение. Дано само да не ни лъжеш.





Тема Re: Йога-сутра IV.35нови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.01.07 23:04



Пак се отнесе по величия и впечатлявания. Да се концентрираме върху практиката.





Тема Re: ...нови [re: Kaily]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.01.07 23:06



Брамана не е лошо момче и е забавен.



Виж например в тая тема - изведнъж скочи с някакви "обиди" отгоре ми - явно човекът е насъбирал няколко дена, след като го бъзикнах в "Процесинг".

Голям майтап са двамата с Имаго. В момента чак на глас се смея.



Тема Re: ...нови [re: бeзпътeн]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано05.01.07 23:08



Ама аз и не го чета. За да се бъзикам с него, нема нужда се морим да го четем.



Та честно казано даже не знам дали чат пат има проблесъци или кара само на дуднене.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Преди да лапнеш кокала, премери си го на дупето:)нови [re: Kaily]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано05.01.07 23:08



Кайли писа:
Пък и Бръмчо е интересна играчка-като маслинка в чиния.


Хехе ще се залюбим с теб Кайли, ама внимавай, че аз съм маслина с кукучка

да не забравиш да изплюеш кукучката преди да ме изкльопаш. Или пък първо си я премери на дупето, дали ще ти излезе от там преди да я глътнеш



Тема Re: Наречен... ????нови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано05.01.07 23:08



А, не, не лъжа.



В крайна сметка принципите са си принципи, но дори и в тях не се вживявам толкова.



Тема Re: Преди да лапнеш кокала, премери си го на дупетнови [re: Brahman_]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано05.01.07 23:09



Маслинката в чиния се гони с вилица и самия факт на гоненето на маслинката с вилица е пътят и цялото удоволствие е в пътя.
Целта няма значение.
Маслини не обичам.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.