Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Хуанджи любител на задкулисните действия и Миронови  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано28.12.06 11:59



Имаше една серия от постинги в които предлагах Хуанджи да бъде сменен. Там и Витаминко ако си спомня също взе отношение по въпроса. Гледам сега и.... темата я НЯМАААА

Справил се е с нея модератора, много го е страх да не си изгуби модераторското место. Нали с него си чеше егото Току виж си изгубил чесалото???

Виждат се вече добре кои са неговите „приятели” един два таласъма които пишат с 10 ника и се броят за 50-60 човека и няколко „свалени” гаджета които ще му бият шута рано или късно. Та дали това е клуб йога или клуб за клюки и забави? Хммм... ако питаме таласъмчетата, това не трябвало да бъде клуб йога а за забава. Така поне те казват а нали те са неговите протежета и нали говорят това което той им каже

Та дали да имаме клЮк Хуанджи или клУб Йога? Това е въпроса. Подмолни и задкулисни действия или прямост и откритост? Йога или Антийога?

Все в този поток на мисли си спомням една лека заплаха от Хуанджи. Той е използвал задкулисните действия постоянно. Но веднъж когато се опитал по подобен начин да манипулира Миро, онзи му публикувал глупостите. И героят Хуанджи се видял в чудо. Започнал да се оправдава че така и така частните бележки не трябвало да се откриват пред всички, че това било „неморално”. Веднага побърза да ми се похвали че виждате ли той НИКОГА не правил подобни неща, и затова имал мнооооого приятели. Докато Миро нямал приятели защото бил „открит”. Хммм много ме съмнява?? Миро си има приятели сигурен съм. И съм сигурен че Миро си разменя бележки с хора които никога няма да публикува. Миро е публикувал разобличителни бележки на Хуанджи, такива които се състоят от ЗАДКУЛЕСНИ ЗАГОВОРИ и дразги.

Както и да е завършвам с въпрос? Къде изчезна цяла серия от постинги? Тези с които предлагах Хуанджи да бъде сменен??

Редактирано от Brahman_ на 28.12.06 12:01.



Тема Човек, ти си пълна отрова.нови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.12.06 13:24



Не може да мине и ден без да се заядеш с някой. А и модератор искаш да ставаш, нахалството ти и наглостта граници нямат.

Ако го няма Оро, почваш с Джаго, ако и Джаго не ти се връзва - почваш да се заяждаш с хуанджи.

Изпълнен си с толково злоба и си затънал в разделното съзнание до такава степен, че "йога" се намира само в претенциите ти. Нахалник - стига се бута да се изтъкваш като "учител", признание няма да получиш, не заслужаваш. Искаш да станеш поредната Нирмала или Сай Баба, но дори и за това акъл нямаш. Дори в един клуб като тоя, колкото и да се напъваш, признание не получаваш.



Тема Чудно защо още хуанджи търпи интригите на лайнотонови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.12.06 13:31



Остави свобода на писането и гледай какво става - лайното му с лайно (самоназвало се Брахман) веднага се възползва и даде простор на лайната в съзнанието му да изплуват в клуба за пореден път. Надявам се, че в най-скоро време хуанджи ще спре да се чувства "празнично" и ще си влезе в ролята на модератор по т.5, както мнозинството от клуба гласува наскоро в

.



Тема Re: Чудно защо още хуанджи търпи интригите на лайннови [re: бeзпътeн]  
Автор vitaminko ()
Публикувано28.12.06 13:38



Както винаги общи приказки, без аргументи и тук таме някоя ругатня за аромат.

********************************************************************************


Тема Re: Чудно защо още хуанджи търпи интригите на лайннови [re: vitaminko]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.12.06 13:43



Ами кво да прайме друго, кат няма модератор да трие...

Простотията започва да властва и аз се включвам на нейния език. Забавно е донякъде, но ако ще говорим сериозно за йога (не че и свободата пречи де, поне на мен не), простотиите трябва да се орязват, понеже излишно привличат вниманието, както не веднъж съм писал преди това.



Тема Re: Човек, ти си пълна отрова.нови [re: бeзпътeн]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано28.12.06 14:08



И ти ли си от Таласъмите??

Както и да е би ли отговорил защо точно тази тема е изтрита??

Все пак имаше толкова много други неща които можеше да бъдат изтрити? Той каза че нямало да трие нищо. ОК но изведнъж се оказва че въпросната тема я няма Защото тази тема му разклаща позициите. За него това е важно, разбираш ли?

А иначе епитетите можеше да си ги спестиш, така щеше да бъдеш по убедителен А ако наистина искаш да кажеш нещо разумно, отговори на въпроса по горе



Тема Ето ти един аргумент!нови [re: vitaminko]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.12.06 14:12



Вместо човекът да пуска теми, свързани с тематичната насоченост на клуба, онзи ми пуска теми за този или онзи потребител с цел заяждане, а това е 100% спам! Почна ли да зацепваш малко, витаминчо???



Тема Re: Чудно защо още хуанджи търпи интригите на лайнотонови [re: бeзпътeн]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано28.12.06 14:14



Безпъпен писа:
Остави свобода на писането и гледай какво става - лайното му с лайно (самоназвало се Брахман) веднага се възползва и даде простор на лайната в съзнанието му да изплуват в клуба за пореден път.

Хехе знам, че съм ти симпатичен

Просто няма начин да имаш друга реакция освен тази. Нали си от същата група на психично болните фанатици които търсят някой секта за да си успокоят болният ум Все ще се намери някой тарикат който да те избъзика на тази тема, търси и ще намериш



Тема Re: Човек, ти си пълна отрова.нови [re: Brahman_]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.12.06 14:17



Изтрита е, сигурно защото е спам. Както и тази тема - и тя е спам - това са някакви лични разправии и не трябва да разводняват първа страница. Затова и тази тема трябва да се изтрие (или поне заключи). Клубът гласува да се орязва и да не се допускат конфликти на тема учение, както и на лична основа. Нещо, което досега ти правеше и продължаваш да правиш. Т.е. клубът гласува да не се толерира поведение точно като твоето. Ето защо темата е спам спрямо това, което клубът е гласувал. Може според теб да не е, но според мнозинството е.



Тема Re: Човек, ти си пълна отрова. [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.12.06 14:18



Не искам да ти преча на излагането, но нещо си се объркал, не е трито нищо в последно време. Ако си забравил къде беше поста - в темата на Витаминко за гласуването.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.