Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: колежке, дедо Балканджи и компания,нови [re: чepитa]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано30.12.06 01:10



За добрият купон са нужни хубави хора и много любов. Само така става. :)

И аз благодаря, да наспори!





Тема Re: Къде е Лила?нови [re: Изrpeв]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано30.12.06 01:13



Аа, ще отварям гардероба ми се види...





Тема Къде са, я?нови [re: huanji]  
Автор Изrpeв (11)
Публикувано30.12.06 01:19



... май ще ти се наложи... нито Лиа, нито Лила... пък и снимки нови няма от малките принцеси... поне на бележки, че то някои чичковци тука може да не им понесе красота в повече...



Лека вечер, утре/днес съм на път!

Да е весело и радостно на всички тук и около вас!



Тема Re: Наслаждавате ли се?нови [re: huanji]  
Автор тpимorили (на квадрат)
Публикувано30.12.06 01:36



Ус!... Ус!... Ус!...
Е пък който каквото, сега, не може всички да сме майстори на всичко, трябва да има и тесни специалисти, инак науката няма да има нужната дълбочина...





Тема Re: сезон 3 "завръщането на йогата"нови [re: huanji]  
Автор тpимorили (на квадрат)
Публикувано30.12.06 01:40



Аммм... Ъммммм... Амчиии... Те така съобщиха и предния път, но... от мен да мине, спирам да ти трия сол на главата. Свърши буцата, не че друго, и сега ме мързи да ходя до кошарата за друга...





Тема Re: По едни подобни дни,нови [re: huanji]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано30.12.06 10:25



Oтрова можеш да държиш,
ако не си убол дланта си.
Ако не носиш зло в гръдта си,
от злобата ще се спасиш.



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Топли вълни обливат ли те?нови [re: Kaily]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано30.12.06 11:24



Критическата е лошо нещо, ама няма как да се избегне





Тема Изгревачка, добре ли се чувстваш?нови [re: Изrpeв]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано30.12.06 11:33



Опитай се да приемаш хората около себе си, защото какво те ползва начетеността ти, ако не можеш с уважение да приемаш инакомислещите ...

Слава богу сектантите намаляват по света. Иначе ги приемам заблудените от религиозен фанатизъм хорица. Те са си етап в развитието на човечеството. Нещо като дребната шарка, трябва да се изкара един път и след това е ОК. Та мисълта ми е че приемам де

Онова което някой религиозни фанатици не могат да приемат е когато им посочиш че грешат, не могат да приемат че са заблудени, не могат да приемат когато се разкрият истинските им мотиви за тяхната алчност да правят милиони с религиозни заблуди. Та тези хора им е криво като им кажеш някой истини и НЕ ПРИЕМАТ абсолютно нищо

ПП Само да те питам ти Дъновистка ли си?

Редактирано от Brahman_ на 30.12.06 11:35.



Тема Re: сезон 3 "завръщането на йогата"нови [re: Anon]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано30.12.06 12:03



То може и да е реално по твоему, но определено му липсва здрав смисъл. Във вида, в който се е изродило.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Топли вълни обливат ли те?нови [re: Brahman_]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано30.12.06 12:10



идиот



Нема те десетина страници и се появи и пак си си същия.
Гърбавият само гроба го оправя.
мдам

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.