Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: кралице,нови [re: huanji]  
Автор Anon (минаващ)
Публикувано29.12.06 23:01



И вашата е хубавица, макар че не даваш снимки тука



Ще я пазим, не бой се, няма да я урочасат

А майката къде се скатава още?



Тема Re: По едни подобни дни,нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Anon (минаващ)
Публикувано29.12.06 23:03



Синхроничност му викали, сякаш като го кръстиш и това обяснява нещо





Тема Re: Наслаждавате ли се?нови [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано29.12.06 23:04



Цалива ли рука Брахмачно, че тъй бързо се кротна?


Туй процесинга е страшна работа щом приспа бармана толкова бързо, аз и с десен прав не мога го приспа тъй изведнъж!


Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: По едни подобни дни,нови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано29.12.06 23:05



Да бе, много се събрахте в тоз тупрак.



А в тая пицария, дето бяхме с теб, ми сервираха Европейска салата по много странен начин. Изпърво взеха да варят морковите, което ми костваше търпение, но когато увряли, ги шльопнали направо горещи в салатата.. И представяш ли си ми носят салатата, която е с майонеза и от нея се дига пара, а чинията едвам не я носят с парцал. Викам, девойко, да дойде готвача да го уча кък се прави. Взе да мънка нещо. Добре де, викам, да дойде управителят да му дигна кръвното...и ония като чу, взе че се скри. Направо ма оставиха на произвола на емоцията. И за капак, идва накрая девойката и провожда, че в това заведение, тази салата се сервира така! Все повече се замислям да си водя дневник на куриозите и някой ден да издам бестселър.

Но хората в този град, като цяло са най- интелигентните клиенти, които съм виждал.



Тема Re: сезон 3 "завръщането на йогата"нови [re: Kaily]  
Автор Anon (минаващ)
Публикувано29.12.06 23:10



>Е няма основателни претенции. Основателните претенции просто се изпълняват.

Пак въпрос на терминология. За теб може да няма. За съда има. Някои имат основателни претенции към даден имот примерно и след 4-5-6 години или повече съдът вземе, че им го даде накрая. А на други така и не им го дават, докато си умрат, барабар със съвсем основателните си претенции.

Едни мои роднини преди време имаха основателни претенции да изгонят арабските си наематели от апартамента, защото не плащаха нищо от месеци, и мина бая време докато успеят, по силов път... През всичкото това време преди да се реализират, претенциите им бяха основателни. Така че има такова чудо, основателни претенции.



Тема Re: Наслаждавате ли се?нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано29.12.06 23:10



Не го приспах с процесинг, а с пидана бе.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: По едни подобни дни,нови [re: Anon]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано29.12.06 23:11



глупак да учиш - ползата къде е ?
Във умния ще се роди копнеж.
То мигар болният ще оздравее,
лекарство само щом му назовеш?
Но както си забелязал тук има любители на многото (празни) приакзки. Но търпеливо чакаме да ги обладае копнежа...



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Туй-онуй по принцип - за разни хоранови [re: Anon]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано29.12.06 23:12



Той не знае че ние вече сме се изпотрепали, това сега е живот след смъртта

Ха ха

много готино казано. И вярно май.

Драсни някоя бележка някой път като решиш да наобиколиш вилаета. Може да изпием по една бира.



Тема Re: Наслаждавате ли се?нови [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано29.12.06 23:14



Важното е, че ефективно свърши работа!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: кралице,нови [re: Anon]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано29.12.06 23:16



Ша дам, ма нека да направя някоя нова, по- актуална.


Все още съм рахат да ти кажа, ни ми се е качвала на клавиатурата, ни ми гледа жадно в чашата или чинията, въобще, живот си живея.

Мама е уведомена, но е доста заета. Като се освободи, сигурно ще каже - Здрасти на бандата.




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.