Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: кралице,нови [re: huanji]  
Автор Anon (минаващ)
Публикувано28.12.06 23:48



Понякога Кралицата е заета с неотложни държавни дела, и се случва някой друг да ми докопа компа










Тема Re: кралице,нови [re: Anon]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано29.12.06 00:02



Хуанджи има много асани да прави, докато те настигне.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Наслаждавате ли се?нови [re: huanji]  
Автор тpи мorили (на квадрат)
Публикувано29.12.06 00:16



Малко ще трябва да примижа, за да погледна на теб като на мълчалив сфинкс, еле пък като стожер на морала направо ще трябва да си захлупя и очи и уши и всичко. Нещо си настинал, гледам. Кат си дойда ша та заведа при баба Мара да та изцери с чайче от магарешки трън, меча сянка и заешки нокти. Найш ква е добра... Мен от двуседмична пневмония ма е вдигала на крака за има-няма няколко часа





Тема не се оплаквай,нови [re: Anon]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано29.12.06 00:20



има на кого да се метне принцесата.

да ви е жива и здрава и много радост да ви носи!

лека вечер от мен..Д



Тема сезон 3 "завръщането на йогата"нови [re: Изrpeв]  
Автор kpилe ()
Публикувано29.12.06 00:36



окултистите изковаха 7 пръстена и ги покриха на тъмно, дъновистите изковаха 7 пръстена и танцуваха около тях на рила (пренесоха ги на мулета), йогите изковаха 7 пръстена, погълнаха ги и ги изплюха, магьосниците изковаха 7 пръстена и ги обявиха за продан по канал 2001, но един пръстен бе изкован и биде речено, че ще владее той всичките, един пръстен - дедовия!

приветствам инициативата - Ангелчето на Светлината, Дъгата и Изгрева, шри Хуан-йога-тантра-алъш-вериш джи, дрън Кали сци, кАнон, Сладката Черешова Дейтичка, фаталната ерото-ексхуматорка Соня, всички Кралицо-принцесо-Графини и случайните приплъзнели от клубове други като Дечко Лъчко и Ецетера. дано да не обърквам нещо, долетях насам чул повика за завръщането на джедаите, довя ме вятър, ма сив ли беше, бял ли, червен ли не погледнах.

радвам се да ви видя всичките с 17тото си око и да ви прокарам нежно през чакрите си; липсват ми неща и хора, животът е доста по-скучен без вас, без дупки в аурата, без окултни семинари и рядко има какво да се разкаже дори в сериал.



Тема Re: сезон 3 "завръщането на йогата"нови [re: kpилe]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано29.12.06 00:48



ето че продължават да стават чудеса, дори и след Коледа! благодаря, че ми сбъдна желанието и се пренесе духовно на 7 крила със 7те си чакри в 7та празнично йогийска тема.

вече спокойно мога да отлетя.... до нови виртуални срещи из клубовете на ДИР-а...





Тема Re: сезон 3 "завръщането на йогата"нови [re: kpилe]  
Автор Изrpeв (11)
Публикувано29.12.06 09:08





Като виждам тези криле и усещам, че мога да преодолея земното притегляне...

Изпълва ме радост, че и ти се появи, Вятърко!



Тема Ей, ние забавяме, но не забравяме...нови [re: Anon]  
Автор Изrpeв (11)
Публикувано29.12.06 09:57



Някой от орисниците не са черпавани по повод двете най-важни семейно-клубни събития. Кралете и Балканджиите трябва да спретнат подобаващо пиршество, та да бъдат наследниците изобилно благословени как си му е реда...



Да са живи, здрави, умни и красиви!!! То не може и друго да е като се има предвид кои са творците...



Тема Re: Наслаждавате ли се?нови [re: Изrpeв]  
Автор titiksha_ (Narayana das)
Публикувано29.12.06 11:03





ОМ НАМО НАРАЯНАЯ - Мантрата на Двапара Юга ;)

Тема Re: сезон 3 "завръщането на йогата"нови [re: kpилe]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано29.12.06 12:46



Еейй, много ми е драго.



Явно се събрахме за да си дадем начален старт в живота и всеки тръгна, за да продължи сам. Една приятелка казваше, че когато човек е хармонизирал земното ниво, няма духовни амбиции. Тогава, това ми се заби като пирон и осъзнах, че тишината е плод от брака на земното и духовното, при което и едното и другото загубват водещта си инерция. Всичко, което е било важно отстъпва, за да даде път на самото съществуване в което няма нищо за постигане.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.