Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: кралице,нови [re: Anon]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.12.06 23:18



Но затова пък ние всичко ще им разкажем и нищо няма да изпуснат.



Има и друг вариант и аз съм готов да го приема. Ако мое да ма разбереш...но пък ще трябва на нас да ни разказват...



Тема Re: На патерици ЧРД, мила Калинчице!нови [re: Изrpeв]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано28.12.06 23:20



не бъркаш. спомням си, че съвпада с рождения ден на свекър ми и тогава когато се обаждахме до България, на обяд преди Бъдни Вечер, се сетих за нашата Калинка.

да ни е жива и здрава
и да наминава тъдява!





Тема Re: кралице,нови [re: huanji]  
Автор Anon (минаващ)
Публикувано28.12.06 23:21



Хехехе, хохохо, разбирам те, на мен ми се налага понякога да го практикувам тоя вариант





Тема Re: Еей, с претенции... :)нови [re: Изrpeв]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.12.06 23:21



А, изпърдях и аз гащите като Кайли. Веке носа много, барим по една тухла отгоре.



Но "лабут" ми допадна, ще го включа в дедовият речник.



Тема Re: кралице,нови [re: Anon]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.12.06 23:26



Тежка е мъжката карма...





Тема Re: кралице,нови [re: Anon]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано28.12.06 23:26



аз пък се надявам дедо Балканджи да успее да убеди Сивия Вятър да се довее отнякъде за сбирката и ако може да поднови Окултния сериал. нали не искам твърде много от дядо Коледа/дедо Балканджи?



Редактирано от чepитa на 28.12.06 23:29.



Тема Re: кралице,нови [re: чepитa]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.12.06 23:29



Не разбира се, всеки тук си има дарба някаква, но за литературната се доверявам на него.



Предполагам не е нужно убеждение, а само свободно време.



Тема Re: На патерици ЧРД, мила Калинчице!нови [re: чepитa]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано28.12.06 23:33



Охо, охо, таман остаряваме бавно и славно, ма вече се научихме да гиламе само по дух по света, та не ни пука от плътта.



Ма вие яко го ударихте на зей моабет.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: На патерици ЧРД, мила Калинчице!нови [re: Kaily]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано28.12.06 23:42



човек се учи докато е жив. ето, аз днес сефте научих думичката "гиламе." тя случайно да не е от речника на падналите йоги?



епа баш така си е редо - като у добрите стари времена, се избрани мурафет кибици сме се събрали на моабет при дедо Балканджи. ае още малко, па че земем да си одим да не земем да се преработим баш накрайо на годината...



Тема Re: Еей, с претенции... :)нови [re: huanji]  
Автор Изrpeв (11)
Публикувано28.12.06 23:42



Ставам вече, отстъпвам място на който се полага.



И умната, всичко прекалено става пресолено...

Лека вечер!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.