Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема кралице,нови [re: RedQueen]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано28.12.06 22:30



наскоро разбрах, че кралството ви семейство расте и хубавее. ако още не сте получили специалните ми поздрави по дедо Балканжи, приемете ги сега. пожелавам ви щастлива Нова 2007 година!





Тема Re: По едни подобни дни,нови [re: RedQueen]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано28.12.06 22:32



Е ти не можа ли да попишеш малко чернова докат загрееш.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: о, сонче, мараба!нови [re: чepитa]  
Автор Anon (минаващ)
Публикувано28.12.06 22:33



Здравей черита, сещам се коя ще да си


Абе верно има много мексиканци из ваща околия, ама и тебе ли на мексикански те изби, та така си поиздокара името

Радвам се да те "видя"



Тема Re: хахахаха,нови [re: RedQueen]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано28.12.06 22:33



Ъ, такова, в момента забравих като какъв бях разпределен в свитата навремето...надявам се не джудже.





Тема еха!нови [re: Kaily]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано28.12.06 22:33



радвам се, че съм уцелила с такава невороятно издръжлива калинка!

има на кой да се метне, нали? ушите са ми умерено зачервени в момента, а усмивката ми се е разтегнала от лявото та чааааак до дясното...



Тема Re: Наслаждавате ли се?нови [re: Дeдo Бaлkaнджи]  
Автор тpи мorили (на квадрат)
Публикувано28.12.06 22:34



ти само да смееш... ша ти подмнена отлежалата гроздова с... ай да не казвам, че и е рано на таз тема да се оплесква...





Тема Re: По едни подобни дни,нови [re: Kaily]  
Автор Anon (минаващ)
Публикувано28.12.06 22:34



Ааа, не давам! Няма да хаби хартията я, еколгия има тука!



Тема Re: Еей, с претенции... :)нови [re: huanji]  
Автор ssonia (белЪ)
Публикувано28.12.06 22:34



Уууау! Виж ти, един йога как вижда нещата, и даже мускулната треска я признава за част от цялостния божествен план, и тя е жива! Шашнах се, но си е така






Тема long time no "see"нови [re: Anon]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано28.12.06 22:37



при нас баш няма толкова много мексиканци, но ника ми си го бива, нали?

ти ако знаеш предишния ми вампирски образ колко беше страшен, нямаше да посмееш да се засмееш.



Тема Re: кралице,нови [re: чepитa]  
Автор Anon (минаващ)
Публикувано28.12.06 22:38



Дедо Балканджи ще да е забравил поздравите след съответния брой стъклета, ма нищо, мерси



А това с щастливата 2007 да не е някаква чужбинска мода, днес един румънец ме поздрави из нетя със същото, аз си мислех че това на 1.1. се пожелава?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.