Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хуанджи мошеника :):) като нирмала:):)нови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.12.06 13:47



Весела Коледа!



И успех в начинанието.



Тема Re: глад за мнениянови [re: Red.Buddha]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.12.06 13:50



Освен да го помолим да влиза само с един профил. Не мисля, че ще има нещо против.



Тема Re: глад за мнениянови [re: Red.Buddha]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано26.12.06 13:53



мисля че грешиш главоломно.
Инкогнита беше банната защо се държи отвратително с всички и то от много никове, като не показваше идентичността си с всички въпросни прякори от които пишеше.

Аз не крия кой съм, защото нямам нужда, от километри си личи че Куурхаген и Васербунд съм аз.

За Инкогнита не можеше да се каже същото, тя пречеше и беше премахната.

Никой не те насилва да пишеш, но ти все пак пишеш.


evolve if you can



Тема Re: глад за мнениянови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано26.12.06 13:59



Ред.Будха е Инкогнита, но сега не е време за такива неща.





Тема Re: глад за мнениянови [re: huanji]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано26.12.06 14:01



е, поне ми стана ясно



благодаря за осветлението

evolve if you can


Тема Re: Глад Глад, та си й таковало фамилията!!!нови [re: Darth_Vader™]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано26.12.06 14:06



виждам обаче, че никой не се смята за достатъчно умен да напише малко за клизмите по време на глад ;-)

всеки се е фанал за "зелено" и си празнува на пълен стомах... не се и сеща, че после трябва да изгладува преяденото



evolve if you can


Тема Re: Глад Глад, та си й таковало фамилията!!!нови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор Xaйдe (непознат )
Публикувано26.12.06 14:18



"Римската клизма", се прави в а са на "не гърче"(ръцете се държат на коленете) в голям(а) леген(да) ,с гореща вода.Зевс получил "просветление",чак,когато му поникнала брада(то трябва и топки да са му поникнали иначе, как би могъл да създаде африканските народи.Учените пък създали пералнята.Нашата "Перла" беше по-английски образец.Не се ползва сапун(за клизмата), като в турската,щото за това е необходимо някой германец да го направи(сапуна).Пък и червата си пускат нещо подобно.
Покрива се с кен гу ру,което е австралийско вегетарианско торбесто животно и най-добрия боксер.



Тема Re: Хуанджи мошеника :):) като нирмала:):)нови [re: huanji]  
Автор Xaйдe (непознат )
Публикувано26.12.06 14:24



Защо не мръднеш малко до Стара Загора тия дни.Ще ти покажа нещата,от които нещата ми идват "от вътре".



Тема Re: Хуанджи мошеника :):) като нирмала:):)нови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано26.12.06 15:42



Wasserbundlei*Ustenheim писа:
доброта, миролюбие, симпатия към всички, дори и онези, които нарочно го дразнят и благост.


Хихиии ти съвсем се оля

Я погледни да видиш устата му Зъбите му са се износили от това да ги скърца та сигурно вече има изкуствени чейнета. Никой друг до сега не е налитал на бой освен него, не е заплашвал с пердах и побоища И се хвали като циганин че бил голям побойник, и можел не знам какво си. Добре че не му обръщаме внимание да му се хващаме на приказките и да се чепкаме с него като говеда.



Тема Re: Хуанджи мошеника :):) като нирмала:):)нови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано26.12.06 15:45



Хуанджи пипса:
Весела Коледа!

И успех в начинанието.


Благодарим да ти се ПОвръща и на теб

И честита нова година също




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.