Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дедо Оро е супер гуру!нови  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано11.12.06 19:44



Обявявям дедо Оро за супер най-върховен гуру, наставник на всички гурута по земните кълбета!



Искрено се надявам сега да миряса и да ни остави на мира с теориите си за учители, ученици и пр.

Р.S. За ученички (той и всеки друг) може да говори!

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: Дедо Оро е супер гуру!нови [re: BlackWolf]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано11.12.06 21:45



А, така значи, ученички-йогички приемаш...





Тема Re: Дедо Оро е супер гуру!нови [re: huanji]  
Автор Coorhagen*Willendorf (screamin'to god)
Публикувано12.12.06 00:15



аз викам да се съберем на по чашка тримцата и да обсъдим новото дамско йога школо





Тема Re: Дедо Оро е супер Ученик само!нови [re: BlackWolf]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано12.12.06 05:46



"Обявявям дедо Оро за супер най-върховен гуру, наставник на всички гурута по земните кълбета!"

Ти си една отрепка първосигнална - нито вълк, нито индианец, а просто едно бездомно псе, което вие от безсилие и проклетия задръстено до козирката с негативна енергия и комплекси.....
С този "DOS" в гаванката ти още не си дорасъл за "Windows" и "Internet" глупако и са ти необходими поне 2-3 прераждания докато се събуди и в тебе
духовното.....
Ти не си в състояние нито да обявяваш, нито да отменяш КАКВОТО И ДА БИЛО. Безгласна буква!
Жалък РОБ и послушен СЛУГА на своя Гуру Цар Ум ти дори не можеш да се осъзнаеш колко си зле...... и назад с материала....




"Искрено се надявам сега да миряса и да ни остави на мира с теориите си за учители, ученици и пр."

1.Я прочети табелата на клуба кретен зомбясан!
2.Кои сте тези "ние" които трябвало да бъдат оставени на мира?
Чий кур търсите в този клуб именно вие анти-йогите и "черните станции"?
3.Б/ч/д Оро с теории не се занимава - това е света на "DOS Юли - пишман Браман, Словоблудеца" Това, което за първосигналните тикви като твоята е "теории" за по-напредналите духовно и психически - СА ФАКТИ ОТ ОСНОВНО ЗНАЧЕНИЕ - отправни точки по Пътя към СебеРеализацията..


Айде пак да преповторим казаното милион пъти досега:


Грабвай чифтето, натъпчи го с кълчища и барут и бегай в гората при вълците и индианците. Сваляй потурите и навирай цевта в гъза си и......БУМ - един кретен по-малко на тоя свят.




Това, което виждате тук е един животински вид преродил се за първи път в човешка форма. Атеист-материалист, анти-йога, анти-гуру и с най-примитивната възможна психика. Клуб "Йога" е окупиран от няколко броя от този тип. Доста прераждания трябва да се извършат, за да могат и те да се събудят за някаква духовност и йога и търсене на Истината.

Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Re: Дедо Оро е супер гуру!нови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано12.12.06 05:51



Темата на анти-йогата, анти-Христа, анти-духовното и анти-всичко.... овълчен индианец е 100% СПАМ И ИНТРИГА И НЯМА НИЩО ОБЩО С ТЕМАТИКАТА НА КЛУБА И ТВОЯТ СОБСТВЕН РЕГЛАМЕНТ. !!!!

АКО БЕШЕ ПРИНЦИПЕН МОД ТРЯБВАШЕ ДА Я ИЗТРИЕШ ВЕДНАГА. СЪЩОТО СЕ ОТНАСЯ ЗА ВСИЧКИ ПОСТИНГИ НА ИНТРИГАНТА ХАЙДУКАТ "абе-ТОР"/оборска/
който нахълта в този клуб - не за да пише за йога, а....за да се лепне за Оро и прави интриги и инсинуации.....

БАН И ТРИЕНЕ ЗА ТАКИВА ГНИДИ, които превръщат клуба в......КЕНЕФ за комплексите си и негативната си енергия......!



Когато отвратените напуснат, кои ще останат? Отвратителните!

Тема Ама аз не съм....нови [re: Awaken]  
Автор abettor (чисто нов)
Публикувано12.12.06 07:11



....писал в тази тема.
Защо ме нападаш?
Че и гнида съм наречен!


Няма ли модератор да припомни т.3 на Оро?





Тема Re: Ама аз не съм....нови [re: abettor]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано12.12.06 09:43



Ама си дяволче, верно. :)

Що правите да го махам, Оро все някъде трябва да пише. По- добре да е в Йога, отколкото да скита из целият Дир. Ние тука си се знаем, кой удари две ракии и ги накваси всинца, кой бил учител и набива вратове, че не искали да го слушат... Всякакви хора има. И в тази подвижна лудница, мод-а трябва да е едновременно татко Барба и макевара.





Тема Re: Дедо Оро е супер гуру!нови [re: Awaken]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано12.12.06 09:59



Прав си, темата е подвеждаща. Въпросът е, че и с нея, и без нея "купона" тече. В смисъл, вдигнахте патардията и ще я продължите в която и да е тема.
Да изгоня половината клуб, ми се вижда несериозно. Значи, ще търсим друго решение.



Тема Re: Дедо Оро е супер гуру!нови [re: huanji]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано12.12.06 11:19



дам... има такова нещо, убедихме се че трябва друг подход.




Аз предлагам всеки път, когато отговаряме на Оро, да започваме с безусловна любов към него като към съвършено Господне творение и чак след това да разискваме истинността на съдържанието на мението му..... така ще застреляме в слепоочието всички ненавистни чуства в зародиш (не че зародиша има слепоочия...)

evolve if you can


Тема Извинявай....нови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор abettor (чисто нов)
Публикувано12.12.06 13:38



...ама наистина едва не счупих масата от смях, като те четох.
Поздравления!!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.